Problem z radiem OVERMAX

Awatar użytkownika
Adasko

Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 04 kwie 2011, 21:36
Imię: Adam
Auto: Opel Astra 1.6

Problem z radiem OVERMAX

#1

Nieprzeczytany post autor: Adasko »

Witam , zakupiłem radio RADIO OVERMAX OV-CR-420g MP3 USB SD MMC ID-TAGI [External Link Removed for Guests] i mam problem w Oplu Astrze jedynce Kombi (rok 95). Gdy nie mam kluczyków w stacyjce radio nie działa. Wkładam kluczyki , przekręcam(nie odpalam) radio działa bez problemów. Po włączeniu silnika też nie ma problemu. Gdy wyłączam silnik ale zostawiam kluczyki w stacyjce radio dalej działa, ale jak wyjmę kluczyki , radio się wyłącza. Czy to normalne ?
Drugi problem jest następujący gdy zapisze sobie stacje radiowe i ustawie inne rzeczy po wyjęciu kluczyków te wszystkie ustawienia się tak jakby restartują i po włożeniu ponownie kluczyków , muszę ustawiać wszystko od początku.

Jest to trochę uciążliwe. Bardzo proszę o pomoc.

Awatar użytkownika
wacek

Astro-maniak
Posty: 1024
Rejestracja: 13 sty 2011, 15:38
Imię: Sebastian
Auto: OMEGA B FL
Silnik: Y32SE
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

#2

Nieprzeczytany post autor: wacek »

Jak masz taką przejściówkę to na 2 kablach jest możliwość zmiany ich ?
Jeśli tak to zamień. To, że jak wyjmiesz kluczyki ze stacyjki i radio Ci się gasi to jest dobry patent, bo sobie akumulatora przez gapiostwo nie rozładujesz. I po zamianie na 99% będzie, dalej Ci gasło, ale pamięć się nie skasuje.
Kiedyś samochody były projektowane przez inżynierów, a dziś... przez księgowych
Piszesz na GG pierwszy raz do mnie to się przedstaw nickiem i jakiego forum jesteś, unikniemy w ten sposób nieporozumień

johnymz

Astro-maniak
Posty: 68
Rejestracja: 01 cze 2014, 21:44
Imię: Janek
Auto: Astra F htb 94r.
Województwo: lubelskie

#3

Nieprzeczytany post autor: johnymz »

Witam, musze u siebie jakies radyjko dołożyc, i mam pytanie czy takie bedzie pasowac?
[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
Dido

Moderator Forum
Posty: 2616
Rejestracja: 15 sty 2009, 21:45
Imię: Jarek
Auto: Opel Astra G
Silnik: Z16XE
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Pomocny: 8 razy

#4

Nieprzeczytany post autor: Dido »

Ale odgrzałeś kotleta :lol:
Kolego od tego rodzaju pytań na forum jest w Dziale Technicznym dział Car audio zapraszam tam.
:arrow: [External Link Removed for Guests]
Temat zamykam.
[External Link Removed for Guests]

Zablokowany