Astra 1.7 TDS Początek wizyt u mechanika

BeMore

Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: 19 gru 2015, 7:38
Imię: Sławek
Auto: Astra F
Województwo: małopolskie

Astra 1.7 TDS Początek wizyt u mechanika

#1

Nieprzeczytany post autor: BeMore »

Witam a więc mam takie pytanie . Autko mi się kończy i trzeba naprawiać a żeby naprawiać trzeba znać koszty. A więc możecie mi powiedzieć ile mniej więcej podkreślam mniej więcej mnie wyjdzie naprawa poszczególnych rzeczy.

1 Wtrysk leje , drugi zaczyna być mokry ( Obydwa z kraja ) - Najlepiej nowy zamiennik ale no używany też może być i ile mnie to z robocizną wyjdzie mniej więcej najlepiej chyba wszystkie wymienić.

Wymiana Baku bo coś leje z niego jak się dużo ropy wleje.

Tłucze się w środku zawieszenie chyba na wykończeniu ile wymiana całego zawieszenia ( Amortyzatory i sprężyny przód i tył ) Robota + zawieszenie ( Najlepiej posadzić go troche niżej ale bez gwintu )

Wrzucę wam fotke tak dla urozmaicenia .Światła na te angel eyes ( Jakoś tak ciemne ) Felgi nowe oraz grila bez znaczka też zamierzam zmienić oraz przód przyciemnić 20% narazie chcę zrobić wszystko pod maską tak jak ma być potem zająć się wyglądem bo jest pełno wgnieceń i rys.

Z góry dzięki za mniej więcej ile te rzeczy będą kosztowały u mechanika.

Astra F 1.7 TDS 82km ( Diesel )

[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
!
Tytuł tematu jest niezgodny z zasadami.
Popraw go niezwłocznie!

W przeciwnym wypadku temat zostanie zamknięty i usunięty.

[External Link Removed for Guests]

// Dido2@

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

jak to wtrysk leje? kopci na czarno czy tylko widać zapocenia na samym wtrysku? jak tylko zapocenia to wymienić uszczelki i tyle. Jak by trzeba zrobić 4 końcówki wtrysków bo kopci to jakieś 500-600 zł z robocizną

co do baku to najpierw należało by sprawdzić wszystkie połączenia od wlewu.

Zawieszenie ceny części masz na allegro. Dodaj to tego z 300-400zł za robociznę.

Nie dołuj się tak tymi naprawami. Podjedź do mechanika niech obejrzy i wszystko wyceni. W zawieszenie może wystarczy jakąś tuleję wymienić, we wtryskach uszczelki wymienić i załatać połączenie baku z wlewem albo inny bak ze szrotu kupić.
Może być tak że auto naprawisz za 300 zł a jak się rozpędzisz i wymienisz wszystko to możesz przekroczyć wartość auta :)

BeMore

Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: 19 gru 2015, 7:38
Imię: Sławek
Auto: Astra F
Województwo: małopolskie

#3

Nieprzeczytany post autor: BeMore »

Trzeba do niej inwestować :D . Nie samochód nie kopci tylko na biało chwilke jak odpale ale to nie bardzo bo to diesel a tak to wgl żadnych dymow ;/

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

jak nie kopci to nie ma sensu wtrysków robić. Wystarczy wymienić podkładki/uszczelniacze miedziane na nowe.

BeMore

Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: 19 gru 2015, 7:38
Imię: Sławek
Auto: Astra F
Województwo: małopolskie

#5

Nieprzeczytany post autor: BeMore »

Powiedzcie mi jeszcze jedno trzęsaca się kierownica jak jade +100kmh Felgi proste wyważone myśleliśmy że to pierscienie centrujące a raczej ich brak założyliśmy nowe bo nie było z tyłu troszkę lepiej . Ale dalej się to dzieje cała kierownica wibruje przypuszczam z kumplem mechanikiem ze to półośka bo cała lata na wszystkie boki (tzn) Mechanik chce wymienić cały lewy przegub bo jak wibruje kierownica to całe auto podskakuje trzepie się możlwie że to przez ten przegub który jest luźny że masakra lata do góry na dół i naboki i stuka . Jakie jeszcze są objawy rozwalonego przegubu. ?

ODPOWIEDZ