Astra h cabriolet potrzebuje pomocy z bagażnikiem gdy dach jest schowany do niego

Awatar użytkownika
Uberekxd

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 27 kwie 2024, 22:59
Imię: Kuba
Auto: Astra h twintop
Rocznik: 2006
Województwo: świętokrzyskie

Astra h cabriolet potrzebuje pomocy z bagażnikiem gdy dach jest schowany do niego

#1

Nieprzeczytany post autor: Uberekxd »

Witam mam problem iż po schowaniu dachu do bagażnika nacisnąłem guzik w bagażniku by go podnieść i schować rzeczy i z lewej strony się zblokował o coś i coś strzeliło jakby plastiki popękały i wyleciała jakaś malutka zaślepka(przynajmniej tak mi się wydaje) i sprężynka długości małego palca po oględzinach nic nie widać od czego by to mogło być gdyż jak i z lewej i prawej strony nie widać takich rzeczy i się zastanawiam czy to coś poważnego czy nie. Dach chodzi bez problemu składa się i rozkłada chowa bez żadnych problemów lecz boję sje kolejny raz nacisnąć ten guzik by znowu coś nie popękało. Wiecie co mogło się stać i od czego ta sprężyna może być?

Zibi186

Astro-maniak
Posty: 715
Rejestracja: 19 lip 2020, 12:09
Imię: Zbyszek
Auto: Astra H twin top
Województwo: śląskie
Wdzięczny: 111 razy
Pomocny: 60 razy

#2

Nieprzeczytany post autor: Zibi186 »

Prawdopodobnie rozleciał Ci się czujnik easyload na lewym zawiasie ... To ogranicznik podniesienia dachu po naciśnięciu czerwonego guzika. Absolutnie nie wciskaj guzika bo narobisz sobie problemów 👍🏻 Sprężynkę schowaj , można pewnie jeszcze ten czujnik uratować . Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Uberekxd

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 27 kwie 2024, 22:59
Imię: Kuba
Auto: Astra h twintop
Rocznik: 2006
Województwo: świętokrzyskie

#3

Nieprzeczytany post autor: Uberekxd »

Dobra dzięki wielkie za pomoc pozdrawiam. 💪

Zibi186

Astro-maniak
Posty: 715
Rejestracja: 19 lip 2020, 12:09
Imię: Zbyszek
Auto: Astra H twin top
Województwo: śląskie
Wdzięczny: 111 razy
Pomocny: 60 razy

#4

Nieprzeczytany post autor: Zibi186 »

Uberekxd pisze:
28 kwie 2024, 9:50
Dobra dzięki wielkie za pomoc pozdrawiam. 💪
Póki nie naprawisz czujnika easyload , najlepiej odepnij przewody od czerwonego guzika , aby przypadkowo nie nacisnąć 👍🏻

ODPOWIEDZ