Aktywacja BC (komputera pokładowego) Gdzie i za ile?

romeosoul

Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 28 lut 2009, 17:32
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#21

Nieprzeczytany post autor: romeosoul »

ASO Janus&Rusnak są w tych rzeczach chyba najdrożsi w polsce, ale w Opolu jest drugi serwis Opla Hoffmann i mieści się przy salonie Renault na ul. Pużaka. Ceny zdecydowanie konkurecyjne, dużo milsza obsługa.... ale i tak polecam któryś z ASO na śląsku np w Tarowskich Górach ASKO

Awatar użytkownika
Romano

Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 03 mar 2009, 14:48
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#22

Nieprzeczytany post autor: Romano »

romeosoul pisze:ASO Janus&Rusnak są w tych rzeczach chyba najdrożsi w polsce, ale w Opolu jest drugi serwis Opla Hoffmann i mieści się przy salonie Renault na ul. Pużaka. Ceny zdecydowanie konkurecyjne, dużo milsza obsługa.... ale i tak polecam któryś z ASO na śląsku np w Tarowskich Górach ASKO
Dzięki romeosoul ale akurat w tym względzie Auto Hoffman ASO Opla w woj. opolskim jest najdroższy gdyż życzy sobie za tą usługę aż 450 zł. Jestem ciekawy tylko czym jest podyktowana taka suma?! A na marginesie to odradzam to ASO gdyż naprawiałem tam swoją Astrę sugerując się niższymi cenami a w konsekwencji obsługa jest nie kompetentna i właściwie uczyli się na moim przypadku. Pozdrawiam

liber_1976

Astro-maniak
Posty: 57
Rejestracja: 24 lis 2008, 14:24
Imię: Darek
Auto: Opel Astra H
Silnik: Z13DTH
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

#23

Nieprzeczytany post autor: liber_1976 »

Romano pisze: Dzięki romeosoul ale akurat w tym względzie Auto Hoffman ASO Opla w woj. opolskim jest najdroższy gdyż życzy sobie za tą usługę aż 450 zł. Jestem ciekawy tylko czym jest podyktowana taka suma?! A na marginesie to odradzam to ASO gdyż naprawiałem tam swoją Astrę sugerując się niższymi cenami a w konsekwencji obsługa jest nie kompetentna i właściwie uczyli się na moim przypadku. Pozdrawiam
Jak masz trochę wiecej czasu to podjedź na Śląsk do Muchy do Tychów - tam za nieduże pieniądze aktywują Ci wszystko, co jest możliwe w Twoim samochodzie. Umów się najlepiej wcześniej telefonicznie. Z Opola dojedziesz poza szczytem pewnie w niewiele ponad godzinę (autostrada A4 do K-c + DK86 w stronę Tychów).
Szkoda gdzie indziej tracić czas, nerwy i pieniądze, gdy ktoś się na Twoim aucie uczy :)

Awatar użytkownika
BRUNO60

Astro-maniak
Posty: 63
Rejestracja: 24 lut 2009, 21:40
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: CRY
Kontakt:

#24

Nieprzeczytany post autor: BRUNO60 »

Woj: mazowieckie
Miasto: Płońsk
Olczak Motors Autoryzowany Dystrybutor i Serwis OPEL i CHEVROLET
plonsk@olczakmotors.pl
Cena za zalogowanie wyświetlacza plus wprogramowanie w CIM kierownicy wielofunkcyjnej = 170,00 zł.
Co prawda dość szybko to poszło ale przed zalogowaniem wyświetlacza miałem w nim polski język bowiem można to było odnaleść natomiast po zalogowaniu pozostał tylko angielski.
Zbytnio mi to nie przeszkadza ale chyba wgrali mi stare oprogramowanie i polski zniknął.
[External Link Removed for Guests] Moja "Pszczółka" -- to ASTRA H Z13DTH 5D 90KM już po zmianach

Qlesz

Astro-maniak
Posty: 91
Rejestracja: 04 maja 2009, 20:06
Imię: Sebek
Auto: Opel Astra H
Silnik: 1.7 CDTI 101KM
Lokalizacja: SWD
Kontakt:

#25

Nieprzeczytany post autor: Qlesz »

Woj: śląskie
Miasto: Jastrzębie Zdrój
ASO Opel
Cena:131,00 zł.
W tym aktywacja BC, Tempomatu, świateł skandynawskich, sprawdzanie i kasowanie błędów, ustawianie ABS pod opony, sprawdzanie faktycznego stanu licznika. Ogólnie przetrzepał co się dało. Jestem bardzo zadowolony.
PS. Trzeba tylko uważać z kim się rozmawia, bo mogą policzyć za BC nawet do 1000zł.
Opel Astra H 1.7 CDTI Z17DTH 100KM ADDED:TECH- TEMPOMAT, BC , DAYLIGHT, SZYBY Z PILOTA,

Sander

Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 14 mar 2009, 14:50
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Stolyca
Kontakt:

#26

Nieprzeczytany post autor: Sander »

Wedle najświeższych danych w sieci Auto Żoliborz (Łomianki): aktywacja BC: 107 PLN, zaś tempomatu (części, montaż, programowanie): 440 PLN. Nie skorzystałem. 8)

awesoly

Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 13 maja 2009, 11:38
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Lobez
Kontakt:

#27

Nieprzeczytany post autor: awesoly »

Czy ktoś wie może gdzie mogę wykonać aktywację BC w Astrze H w Szczecinie lub okolicach i za ile. Wysłałem zapytanie do obu szczecińskich salonów, ale nie raczyli mi odpowiedzieć.

alchemyx

#28

Nieprzeczytany post autor: alchemyx »

Województwo: Zachodniopomorskie
Miasto: Szczecin
ASO Opel Kozłowski [External Link Removed for Guests] - ul. Struga 31B, tel. 91 46 44 877
Cena za aktywację BC: 150 zł brutto
Rodzaj wyświetlacza: BID
Uwagi ogólne: Dość szybko, około 40 min razem z całą papierkologią, po uruchomieniu krótki instruktaż

awesoly

Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 13 maja 2009, 11:38
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Lobez
Kontakt:

#29

Nieprzeczytany post autor: awesoly »

Dzięki za informację.

PawelS_75

Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 27 kwie 2009, 9:09
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Prudnik
Kontakt:

#30

Nieprzeczytany post autor: PawelS_75 »

Jeśli chodzi o salon opla w Opolu " Rusnak" , wczoraj tzn.22.05 byłem na ustawianiu komputera , aktywacja średniego spalania , dystansu, ilości spalonej benzyny itd. za tą usługę zapłaciłem 350zł - 10% rabatu. Także Opole wcale nie jest takie drogie

ODPOWIEDZ