Dobór i wymiana wyświetlacza

Awatar użytkownika
fibur

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2022, 8:40
Imię: Mateusz
Auto: Astra Gtc
Rocznik: 2005
Województwo: łódzkie

Dobór i wymiana wyświetlacza

#1

Nieprzeczytany post autor: fibur »

Cześć, jakoś rok temu porwałem się na zakup radia z allegro 2DIN - jakiś chińczyk, ale android auto i carplaya ma, więc mam wszystko co potrzeba. Zastanwialem się jednak nad wymiana wyświetlacza na coś lepszego, żebym np nie musiał podglądać na nawigację cały czas w dół na radio. Aktualnie mam wyświetlacz BID.

Czy do androida istniałby jakiś lepszy wyświetlacz? I jak wyglądałaby wymiana takiego wyświetlacza? Rocznik 2005 w wersji GTC

Masny

Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 29 paź 2023, 20:08
Imię: Mateusz
Auto: Opel Astra H
Silnik: Z18XER
Rocznik: 2006
Województwo: mazowieckie
Wdzięczny: 3 razy

#2

Nieprzeczytany post autor: Masny »

Hej!
Też myślę właśnie nad czymś takim.
Na allegro są gotowe kity mocujące radio w slocie na wyświetlacz, a wyświetlacz w slocie na radio. Niestety - jest to duży koszt, około 2000zł.

Szukałem też opcji, żeby po prostu kupić wyświetlacz, który bym zamontował na desce rozdzielczej (gdzieś nad wyświetlaczem fabrycznym), który mirrorował by obraz z chińskiego radia. Ale o dziwo - ciężko kupić coś tanio sensownego.

Myślałem też by podmienić oryginalny pomarańczowy wyświetlacz na kolorowy - ale nie udało mi się znaleźć odpowiedzi, czy chińskie radio będzie potrafiło się z nim porozumieć na tyle, by wysłać mu obraz z nawigacji...

ODPOWIEDZ