Wyświetlacze

kolo004

Astro-maniak
Posty: 107
Rejestracja: 22 sty 2014, 13:37
Auto: Opel astra J
Silnik: 1.7
Województwo: małopolskie
Wdzięczny: 4 razy
Pomocny: 1 raz

Re: Wyświetlacze

#91

Nieprzeczytany post autor: kolo004 »

cło to rzadko prawie wcale, vat to nic bo cena zaniżona ale opłaty (czyli polskie złodziejstwo) a jeszcze jak źle firmę kurierską wybierzesz :) Na pociechę to i tak wyjdzie taniej niż na Allegro :)

EDIT:
Tego linka sprawdziłem i takie moje śmieszne pytanie - dlaczego akurat ten sprzedawca :) ?

bergmen

Astro-maniak
Posty: 709
Rejestracja: 30 kwie 2015, 23:00
Imię: Radek
Auto: Astra J Sedan
Silnik: B16SHT
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

#92

Nieprzeczytany post autor: bergmen »

cło to gdy kupujesz na firmę to czasami mogą walnąć - ale nie na elektronikę - tu stawka wynosi 0%
VAT sie placi nie od tego co chińczyk zadeklaruje, tylko od tego ile faktycznie zapłaciłeś.
Co do opłat Kurierskich za odprawę - tak naprawdę w cennikach większości są opłaty jeśli odprawiają dla firmy a nie dla osoby prywatnej (ale trzeba się pokłucić bo i tak naliczają każdemu jak leci). Np DHL liczy sobie 70 zł (siedemdziesiąt).
Najlepiej gdy odprawia poczta polska - wtedy odprawa kosztuje 8 zł (o ile zatrzymają na cle). Tak więc bierz zwykłą pocztę - czy to china post, singapour post. (najszybsza jest ta pierwsza).

Awatar użytkownika
karik

Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 19 lis 2015, 11:40
Imię: Karol
Auto: Astra J Sedan
Województwo: mazowieckie

#93

Nieprzeczytany post autor: karik »

Siemka, to ja trochę z innej beczki. Co prawda rozmawiacie o czymś innym ale temat podchodzi.

Mam radio cd400plus, dodatkowo bluetooth. Słucham muzyki z telefonu poprzez właśnie bluetooth. Problem polega na tym, że kiedy odpalam muzykę z telefonu to na wyświetlaczu w samochodzie pojawiają się informacje o wykonawcy..... niby wszystko ok ale kiedy zmieniam utwór(na telefonie czy poprzez kierownice) nazwa utworu i wykonawca zostaje ten który był wcześniej - nie zmieniają się informacje na wyświetlaczu w samochodzie.... ???

Sprawdzane z telefonami LG G2 i Xperia Z2.

Mam nadzieje, że w miarę jasno to opisałem.

I przy okazji czym różni się CD400 od CD400plus ?

Awatar użytkownika
matinez

Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 09 lis 2015, 17:57
Auto: Astra J
Województwo: kujawsko-pomorskie

#94

Nieprzeczytany post autor: matinez »

Kolo004 - wybrałem go bo ma dobrą cenę, ogarnia astrę j z 2014, i konfigurację taką jak bym chciał. Ale czuję, że masz argument żeby szukać czegoś innego :) powiedz o co chodzi :)

Bergmen - czyli 23% vatu mnie nie ominie?
Zapłacę na 100%?

Karik - nie wiem co może być przyczyną ale zauważyłem że u mnie jak odtwarzam z komórki przez bluetooth'a to nie pokazuje mi postępu czasu i myślę że to może być spowodowane jakimiś ograniczeniami w tranferze bluetootha

bergmen

Astro-maniak
Posty: 709
Rejestracja: 30 kwie 2015, 23:00
Imię: Radek
Auto: Astra J Sedan
Silnik: B16SHT
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

#95

Nieprzeczytany post autor: bergmen »

Na 100% to nie... ale lepiej sie miło zdziwić niż boleśnie rozczarować, dlatego zakładaj że na ten VAT wpadniesz

kolo004

Astro-maniak
Posty: 107
Rejestracja: 22 sty 2014, 13:37
Auto: Opel astra J
Silnik: 1.7
Województwo: małopolskie
Wdzięczny: 4 razy
Pomocny: 1 raz

#96

Nieprzeczytany post autor: kolo004 »

matinez - mi bardziej nie o radio chodzi tylko o tego kolesia, co to sprzedaje - kto to jest i co za czarodziej nówka sztuka :). Ja u nas na allegro bym n ie kupił u Świeżaka i prawie bez komentarzy - jesteś totalnie wyluzowany :)

Awatar użytkownika
karik

Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 19 lis 2015, 11:40
Imię: Karol
Auto: Astra J Sedan
Województwo: mazowieckie

#97

Nieprzeczytany post autor: karik »

karik pisze:Siemka, to ja trochę z innej beczki. Co prawda rozmawiacie o czymś innym ale temat podchodzi.

Mam radio cd400plus, dodatkowo bluetooth. Słucham muzyki z telefonu poprzez właśnie bluetooth. Problem polega na tym, że kiedy odpalam muzykę z telefonu to na wyświetlaczu w samochodzie pojawiają się informacje o wykonawcy..... niby wszystko ok ale kiedy zmieniam utwór(na telefonie czy poprzez kierownice) nazwa utworu i wykonawca zostaje ten który był wcześniej - nie zmieniają się informacje na wyświetlaczu w samochodzie.... ???

Sprawdzane z telefonami LG G2 i Xperia Z2.

Mam nadzieje, że w miarę jasno to opisałem.

I przy okazji czym różni się CD400 od CD400plus ?

OK, po problemie. Nie wiem dlaczego ale tak działa: Gdy wsiadam do samochodu telefon od razu się paruje z autem. Trzeba telefon rozłączyć lub sparować z innym telefonem, później znowu sparować z naszym i będzie ok.

Zauważyłem też, że jest problem z pokazywaniem utworów na ekranie auta gdy puszczam muzykę przez "PowerAmpa". Gdy użyje standardowej apki "muzyka" lub spotify to też wszystko działa.

Awatar użytkownika
matinez

Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 09 lis 2015, 17:57
Auto: Astra J
Województwo: kujawsko-pomorskie

#98

Nieprzeczytany post autor: matinez »

Szanowni forumowicze, mam pytanie, czy ktoś wie czy i gdzie w Polsce sprzedają takie radia: [External Link Removed for Guests]
bo nagle cena tego samego produktu podskoczyła o ponad 100$ i już mi się mniej zaczęła podobać :-). Zdaję sobie sprawę, że pewnie będzie drożej...
Z góry dzięki za info...

Awatar użytkownika
janpat

Astro-maniak
Posty: 1293
Rejestracja: 04 lip 2014, 10:18
Imię: Janusz
Auto: Astra J GTC OPC Line
Silnik: A14NET
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Wdzięczny: 3 razy
Pomocny: 27 razy

#99

Nieprzeczytany post autor: janpat »

Święta idą. Prezentów czas nadszedł. I pan z dalekiego kraju chce zarobić. ;)
Obrazek
.........Astra J GTC OPC Line Bi - Color..........

kolo004

Astro-maniak
Posty: 107
Rejestracja: 22 sty 2014, 13:37
Auto: Opel astra J
Silnik: 1.7
Województwo: małopolskie
Wdzięczny: 4 razy
Pomocny: 1 raz

#100

Nieprzeczytany post autor: kolo004 »

Nikt takiego nie ma bo to jest niby na procesorze A9 chociaż w ustawieniach jest jakby A7 :) (jak widać na tych zdjęciach). Poza tym dodaje za dodatkową opłatą obsługę ODB czyli większość parametrów auta można mieć na dysplay radia. Ale radio dalej kiszka na dyskretnych elementach jest :)

ODPOWIEDZ