owalizacja tarcz hamulcowych-bicie

Aras55

Astro-maniak
Posty: 383
Rejestracja: 28 kwie 2014, 14:05
Imię: Arek
Auto: Astra K
Silnik: B 14 XFT
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Rybnik

owalizacja tarcz hamulcowych-bicie

#131

Nieprzeczytany post autor: Aras55 »

Kiedyś Brembo było uważane za wiodącego producenta hamulców, teraz tylko te hamulce Brembo które idą na pierwszy montaż są czegoś warte.
92205703 Textar 130zł szt
24.0112-0189.1 ATE 156zł szt

Te wydają mi się obecnie najpewniejszą opcją. No chyba,że Zimmermany z którymi nie mam styczności ;)

czarnypiotrek

Astro-maniak
Posty: 4858
Rejestracja: 05 mar 2016, 23:31
Imię: Piotr
Auto: Octavia III/Ibiza V
Silnik: 20 CRMB/1.0CHBL
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdynia
Wdzięczny: 16 razy
Pomocny: 99 razy

#132

Nieprzeczytany post autor: czarnypiotrek »

JAk sie kupuje w okazyjnej cenie na allegro to kazda jest szajsem. Nawet na aliexpress mozna kupic brembo w dobrej cenie.

Awatar użytkownika
kaslo

Astro-maniak
Posty: 327
Rejestracja: 17 mar 2008, 15:34
Imię: Paweł
Auto: Astra , Zafira, Corsa
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

#133

Nieprzeczytany post autor: kaslo »

Na dzień dzisiejszy prawdziwa loteria ATE też się potrafią skrzywić wszystko zależy gdzie były robione. A Brembo, Bosch, TRW to totalna porażka nie ważne gdzie kupisz. Parę lat tremu cena ATE była dużo wyższa niż konkurencji i ich produkty miały jakość i procedury, ale jak by to powiedzieć sami popsuliśmy troszkę rynek wielu kombinowało aby taniej, a producenci nie czekają nie pozwolą sobie na straty. Masówka i tańsze koszty produkcji brak odpuszczania cieplnego materiału i teraz mamy efekt w postaci losowego doboru. Fakt na allegro pojawiają się rożne dziwne produkty takie jak np. ATE bez malowania itp...
Jak byłem na szkoleniu mówili że rynek jest zalany podróbami ale sami też ciała dają.
[External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;
Elektryka, mechanika, klimatyzacja, regeneracja - czyszczenie dpf, modernizacja oprogramowania, diagnostyka Tech 2-MDI
Norwida 4 T. 501807749

lukil

Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 08 lis 2015, 18:49
Auto: C9
Województwo: kujawsko-pomorskie

#134

Nieprzeczytany post autor: lukil »

Czy takie bicia są dozwolone na nowej tarczy i można śmiało ją zakładać czy lepiej wymienić.
Tarcze TRW.
[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ