Policjanci skontrolują oświetlenie pojazdów

na co mamy uważać, za co mogą nas zatrzymać itp
Awatar użytkownika
Automat

Astro-maniak
Posty: 4511
Rejestracja: 06 gru 2015, 13:06
Imię: Jan
Auto: Astra H CARAVAN Pb+LPG
Silnik: Z18XE,125 KM,288kkm
Rocznik: 2005
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Wielkopolska
Wdzięczny: 21 razy
Pomocny: 68 razy

Re: Policjanci skontrolują oświetlenie pojazdów

#21

Nieprzeczytany post autor: Automat »

Kilka przytupów na hamulec,aż zajął bezpieczną odległość.Po jezdni biegały jakieś myszki i stąd potrzeba hamowania.

Usunięty użytkownik 861235

#22

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 861235 »

Automat, to nie jest metoda i lepiej tego nie ucz.

Na wielopasmowej lepiej zjechać i niech sobie jedzie, niech się poczuje królem.
Na jednopasmowej to zależy, w nocy Ja zjeżdżam i puszczam takiego "oświeconego" bo szkoda moich oczu.

Jak komuś przyhamowujesz to idziesz na kosę a nie wiadomo na kogo trafisz, trafisz na naćpaną ekipę w weekend i potem będzie że Oni nie chcieli i jak to się w ogóle stało i sąd też dojdzie do wniosku że skoro nie chcieli to siła wyższa była, tylko Ty zdrowie stracisz.
Ostatnio zmieniony 29 paź 2019, 14:45 przez Usunięty użytkownik 861235, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Automat

Astro-maniak
Posty: 4511
Rejestracja: 06 gru 2015, 13:06
Imię: Jan
Auto: Astra H CARAVAN Pb+LPG
Silnik: Z18XE,125 KM,288kkm
Rocznik: 2005
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Wielkopolska
Wdzięczny: 21 razy
Pomocny: 68 razy

#23

Nieprzeczytany post autor: Automat »

Na wielopasmowej drodze trzeba zjechać i niech sobie jedzie.
Na jednopasmowej jak wisi ciągle na dupie tak samo, zwłaszcza w nocy.

Radzisz tak w ślepo ? - a drogi nie widziałeś.Wolałem przyhamować,niż uciekać przed światłem chowając się w przydrożnym rowie.Nie ma czego komentować...nie jedź mi na ogonie i ze światłami po oczach , po poczujesz adrenalinę i sprawdzisz swój refleks.Ja staram się nie przejechać żadnego stworzenia: ani żaby,ani myszy.Kierowca z tyłu ma obowiązek dochować bezpiecznej odległości i zarezerwować zapas drogi na swoje hamowanie.

Usunięty użytkownik 861235

#24

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 861235 »

"Kierowca z tyłu ma obowiązek dochować bezpiecznej odległości i zarezerwować zapas drogi na swoje hamowanie."

Na to powinien być przepis tylko jak go egzekwować powiedz mi, jak ?


Dodano po 2 minutach 22 sekundach:
Robi się off top od świateł do hmm "drogowych uprzejmości" ;)
Ostatnio zmieniony 29 paź 2019, 14:46 przez Usunięty użytkownik 861235, łącznie zmieniany 1 raz.

Romanoo

Astro-maniak
Posty: 63
Rejestracja: 19 wrz 2019, 19:03
Imię: Roman
Auto: Astra J
Silnik: A14NET
Województwo: śląskie
Wdzięczny: 3 razy

#25

Nieprzeczytany post autor: Romanoo »

Jest sposób na to, nie zgodny z prawem, ale jest :lol:

Zamontować mocny halogen z tyłu swojego dupowozu i jeśli ktoś będzie siedział bardzo na zderzaku poprostu go załączyć, aż gość poczuje władzę, ale "twoją" nie "swoją" i sam odpuści. Jak podjedzie na zderzak pobownie, jeszcze raz laserem jak na dyskotece w oczy. Z pewnością po tym zabiegu odpuści bałwan.

Ale to tylko fantazja :D
No i w sumie jakiś pomysł, nie trafiony, ale jest :lol:

Awatar użytkownika
Windgate

Astro-maniak
Posty: 226
Rejestracja: 29 maja 2019, 23:32
Auto: Astra H Hatchback 2005
Silnik: Z17DTL
Województwo: łódzkie
Wdzięczny: 4 razy
Pomocny: 5 razy

#26

Nieprzeczytany post autor: Windgate »

Bywa też całkiem w odwrotną stronę. Kiedyś wracałem w nocy z Beskidu Śląskiego. Ruch jak cholera, bo to był ostatni dzień długiego weekendu. Praktycznie zerowe możliwości wyprzedzania i z 40km jechał za mną jakiś większy samochód - chyba jakiś SUV. Nie wiem co miał za światła ale po pierwsze - nie oślepiały mnie w ogóle mimo że trochę "dawały", a po drugie - jadąc za mną jeszcze mi drogę tak doświetlał, że jego światła więcej mi oświetlały niż moje, zwłaszcza na łukach. Piękna sprawa. U mnie w astrolocie krótkie są trochę anemiczne i nie wiem czy to nie wina zmatowiałych reflektorów.
Per aspera ad Astra

Usunięty użytkownik 861235

#27

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 861235 »

Polecam oglądać STOP CHAM
Polski kanał ale nie serię filmików xxx tylko to czego tak nie wrzucają na pulpit.
Czyli filmy od widzów, to dziwne że jest to jakby schowane, co kolejny odcinek xxx to i jest jakiś film taki sytuacyjny.
[External Link Removed for Guests]

Coś coś.
Ostatnio zmieniony 29 paź 2019, 14:47 przez Usunięty użytkownik 861235, łącznie zmieniany 1 raz.

Romanoo

Astro-maniak
Posty: 63
Rejestracja: 19 wrz 2019, 19:03
Imię: Roman
Auto: Astra J
Silnik: A14NET
Województwo: śląskie
Wdzięczny: 3 razy

#28

Nieprzeczytany post autor: Romanoo »

Te "STOP CHAMSTWU NA DRODZE" to bardzo DOBRA seria!

Szkoda, że jest tak dużo kozaków na drogach, czasem z nagrania wynika, że kozakom przeszkadza, iż poruszasz nię 50km/h w zabudowanym, a ci zajeżdzają Tobie drogę, zmuszają do zatrzymania, a sami wysiadają, wymahują rękoma, drą się jak koty obdzierane ze skóry, powodują zagrożenie, a w skrajnych wypadkach demolują Tobie auto...

To jest smutne i nie współczuję ludziom poszkodowanym w takich sytuacjach... WSPÓŁCZUJĘ TYM LUDZIOM CO POWODUJĄ TAKIE SYTUACJĘ, KOZAKOM WŁAŚNIE WSPÓŁCZUJĘ, tylko dla tego, że mają tak nie udane życie osobiste i tak naje*ane w głowie co kwalifikuje się na psychiatryk... To sie nazywa dopiero być CEBULĄ!!


Z drugiej strony lubię pooglądać tę serię i ciągnę maratob 10 odc. + aby się pośmiać z ludzkiej głupoty i czasem się zastanawiam co za baran wystawia ludziom prawojazdy i dopuszcza ich do ruchu ulicznego.... normalnie każdy egzaminator powinien być egzekfowany ...

czyli: nr rej auta> kierowca kaleka>nr prawo jazdy> data i godzina egzaminu w WORD> egzaminator> zwolnienie egzaminatora>mniej buraków i kalek na drogach...

znowu fantazja...

sorki za top off :D

Usunięty użytkownik 830064

#29

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 830064 »

Romanoo pisze:
29 paź 2019, 0:33
normalnie każdy egzaminator powinien być egzekfowany ...

czyli: nr rej auta> kierowca kaleka>nr prawo jazdy> data i godzina egzaminu w WORD> egzaminator> zwolnienie egzaminatora>mniej buraków i kalek na drogach...
Dobrze, że wyjaśniłeś co to znaczy.

Usunięty użytkownik 861235

#30

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 861235 »

do kosza.

ODPOWIEDZ