PS4 ktoś coś gra może ?

gry, prezentacje, teksty, dowcipy itp
bulaadam

Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 22 gru 2015, 19:33
Imię: Adas
Auto: Astra H
Silnik: Z17DTH
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Krynica-Zdroj

Re: PS4 ktoś coś gra może ?

#11

Nieprzeczytany post autor: bulaadam »

pojade chzba do MM i wezme PS4 bo nie ma co kombinowac :D

Awatar użytkownika
Jarecki88

Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 27 cze 2015, 15:18
Imię: Jarek
Auto: Astra G
Silnik: 2.2
Województwo: pomorskie

#12

Nieprzeczytany post autor: Jarecki88 »

Tobi pisze:Pytanie z innej beczki czy ktoś miał porównanie PS4 a Xbox one ? Planuje kupić synowi a od czytania na gogle to głowa zaczyna boleć :D ktoś coś doradzi poleci :?: ;)
Obie konsole mają już mało wspólnego z konsolami, patche, instalowanie gier na dysku itd. Nie ma już "wsadzam płytę i od razu gram" Gdybym teraz decydował się na zakup konsoli brałbym raczej Xone, różnica w grafice nie jest duża, najpotężniejsza konsola na rynku nie broni się exami, słabe infamous. Killzone, until dawn i the order są co najwyżej solidnymi średniakami. Bloodobrne jeszcze nie grałem, zostaje chyba tylko driveclub który daje sporo funu.

Microsoft ma wsteczną kompatybilność, stabilniejsze serwery, no i ea access... [External Link Removed for Guests] . I dają też lepsze gry w ramach abonamentu za granie multi, bo to co sony pcha w ramach ps plus na ps4 to śmieszny żart...
Reszta tej generacji to multiplatofromy albo odgrzewane full hd 60 fps remastered full edition gry...

Znajomi Twoi czy syna którą mają konsolę?
na wspólne granie, dostęp do większej ilości gier, wymiany, wspólne zakupy itd warto też przed zakupem konsoli zwrócić uwagę ;)

Awatar użytkownika
marwisn

ex-Staff
Posty: 4598
Rejestracja: 18 cze 2012, 19:46
Imię: Marcin
Auto: Seat Leon
Silnik: 1.4 TSI
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 26 razy
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: marwisn »

Odwieczny wojna między obozami konsolowców...

Jarecki dobrze pisze. Rozeznać się w ofercie tytułów na poszczególne platformy i co mają znajomi.

Licytowanie się na wyższość jednej architektury nad drugą nie ma większego sensu.
DO - AF - ZA - AH - AK - SL

[External Link Removed for Guests]

Maxiu

Astro-maniak
Posty: 2406
Rejestracja: 02 wrz 2008, 16:35
Auto: Astra
Województwo: Zagranica - Azja

#14

Nieprzeczytany post autor: Maxiu »

Dlatego kupilem Pc i5 gtx 660 gaming 8 giga hiperX i jak narazie (od 2 lat prawie) daje rade.... no trzeba przyznac ze konsole sa mniejsze maja naprawde dobrej jakosci pady (sony)..

Awatar użytkownika
Tobi

ex-Staff
Posty: 1457
Rejestracja: 22 wrz 2011, 9:34
Imię: Tobi
Auto: Astra H
Silnik: Z18XE
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Olkusz
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: Tobi »

Jarecki88 pisze:
Obie konsole mają już mało wspólnego z konsolami, patche, instalowanie gier na dysku itd. Nie ma już "wsadzam płytę i od razu gram" Gdybym teraz decydował się na zakup konsoli brałbym raczej Xone, różnica w grafice nie jest duża, najpotężniejsza konsola na rynku nie broni się exami, słabe infamous. Killzone, until dawn i the order są co najwyżej solidnymi średniakami. Bloodobrne jeszcze nie grałem, zostaje chyba tylko driveclub który daje sporo funu.

Microsoft ma wsteczną kompatybilność, stabilniejsze serwery, no i ea access... [External Link Removed for Guests] . I dają też lepsze gry w ramach abonamentu za granie multi, bo to co sony pcha w ramach ps plus na ps4 to śmieszny żart...
Reszta tej generacji to multiplatofromy albo odgrzewane full hd 60 fps remastered full edition gry...

Znajomi Twoi czy syna którą mają konsolę?
na wspólne granie, dostęp do większej ilości gier, wymiany, wspólne zakupy itd warto też przed zakupem konsoli zwrócić uwagę ;)
a widzisz od tej strony to nie podeszłemu do tematu. Dzięki za cenne wskazówki :D
OPCR pisze:Dlatego kupilem Pc i5 gtx 660 gaming 8 giga hiperX i jak narazie (od 2 lat prawie) daje rade.... no trzeba przyznac ze konsole sa mniejsze maja naprawde dobrej jakosci pady (sony)..
ale chyba nie można grać w gry pod kinecta a synowi na tym najbardziej zależy bo podobno sporo frajdy jest.
a poza tym zależy nam na tym że kupisz grę ( teraz czy za rok czy za 5 lat )pakujesz płytę i grasz nie martwisz się czy grafa uciągnie czy zgodne sterowniki itd itp chyba że jestem w błędzie

Maxiu

Astro-maniak
Posty: 2406
Rejestracja: 02 wrz 2008, 16:35
Auto: Astra
Województwo: Zagranica - Azja

#16

Nieprzeczytany post autor: Maxiu »

No tak kinect odpada chyba.Konsole maja wiele zalet.sami mamy Ps2 i szkoda do sprzedac,ale karaoke jeszcze dziala wiec jest ok ;)

EDIT:
Z ta grafa to wiesz jak wydasz od 3 tysi na "pudlo" to raczej ogarnia wszystko na rynku... a jest jeszcze cena gier na konsole ....

Awatar użytkownika
marwisn

ex-Staff
Posty: 4598
Rejestracja: 18 cze 2012, 19:46
Imię: Marcin
Auto: Seat Leon
Silnik: 1.4 TSI
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 26 razy
Kontakt:

#17

Nieprzeczytany post autor: marwisn »

Jak gry ruchowe to jeden z priorytetów to xbox. Kinect bije rozwiązanie sony bez dwóch zdań.

No i ma sporo gier. Na sony to porażka.
DO - AF - ZA - AH - AK - SL

[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
Jacob87PL

Astro-maniak
Posty: 65
Rejestracja: 01 paź 2015, 20:09
Imię: Kuba
Auto: Opel Astra H
Silnik: Z16XEP
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Strzegom
Kontakt:

#18

Nieprzeczytany post autor: Jacob87PL »

Użytkuję PS4 od sierpnia zeszłego roku i jak dla mnie konsola jest git :) Zanim zdecydowałem się na zakup Play'a brałem również XOne pod uwagę z racji większej ilość gier ruchowych. Wybrałem jednak PS4, ponieważ wielu znajomych ma PS4 i nie ma problemu z grami. Zawsze można się z kimś za coś wymienić :) Zresztą ceny gier na PS4 i XOne to dla mnie absurd. Co do grafiki - obie konsole są podobne. Ja jako gracz amator nie widziałem różnicy pomiędzy Sony a Microsoft'em. Jeśli zależy komuś na grach ruchowych to powinien wybrać XOne, które pod tym względem bije PS4 na głowę. Mam cichą nadzieję, że Sony weźmie się w garść i zacznie robić jakieś fajne produkcje, w które będzie można pograć przy użyciu kamery :)
[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
Jarecki88

Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 27 cze 2015, 15:18
Imię: Jarek
Auto: Astra G
Silnik: 2.2
Województwo: pomorskie

#19

Nieprzeczytany post autor: Jarecki88 »

Na gry na kamerkę na ps4 bym już nie liczył.
Cała pompa pójdzie w marketing gogli VR.

Awatar użytkownika
marwisn

ex-Staff
Posty: 4598
Rejestracja: 18 cze 2012, 19:46
Imię: Marcin
Auto: Seat Leon
Silnik: 1.4 TSI
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 26 razy
Kontakt:

#20

Nieprzeczytany post autor: marwisn »

Ja właśnie zmieniłem PS4 na XO. Grywał mało, a aspekt multimedialny konsoli Microsoft'u to inna liga w porównaniu do pleya.

Po spięciu wszystkiego kabelkiem HDMI konsola zarządza telewizorem, dekoderem kablówki i kinem domowym.

Jeden pilot i wszystko z poziomu xmb konsoli. Zresztą pilot też nie potrzebny. Wystarczy "xbox on" :lol:
DO - AF - ZA - AH - AK - SL

[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ