Problem z radiem DELCO CDR 500

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
Awatar użytkownika
Skuter

Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 10 lut 2009, 8:10
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Pilawa
Kontakt:

#21

Nieprzeczytany post autor: Skuter »

Swietnie...jak czlowiek ma problem to nie pisze nikt...no ale mam to juz gdzieś...pozdrawiam ;/

Kriss752

Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 19 lut 2009, 18:25
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Przyłęki k/Bydgoszcz
Kontakt:

#22

Nieprzeczytany post autor: Kriss752 »

skuter, nie złośc sie może nikt nie wiedział jak Ci pomóc?
masz faktycznie nietypowy problem(u mnie było prosciej), a próbowałęs schować ten bolec albo zajrzec do radia? nie powinno byc takiego bolca moim zdaniem, który uniemozliwi Ci włozenie płyty? jeżeli możesz to wyjmi radio rozkręc obudowe i bedziesz wiedział o co kaman...może cos dostało Ci sie do radia?

jak nie masz wyjmaków do radia to zrób sobie z drutu, na allegro sa po kilka złotych więc mozesz podejżeć na zdjęciu jak to wygląda...

pozdrawiam
moja aśka

[External Link Removed for Guests]


Uniden 520XL + Sirio ML 145

wertus1

Astro-maniak
Posty: 1888
Rejestracja: 28 kwie 2008, 16:41
Imię: Wiktor
Auto: Astra G
Silnik: Y17DT
Województwo: wielkopolskie
Kontakt:

#23

Nieprzeczytany post autor: wertus1 »

Mam problem z jednym radiem cdr-500 gdyż nie chce mi oddać CD, płytę, któa jest w środku normalnie odtwarza, ale jak naciskam przycisk do wyciągania, próbuje oddac, ale coś mu to nie wychodzi... nie wiem co może z tym być. Może miał ktoś taki problem i udało mu się rozwiązać, chętnie bym się zapoznał jak to zrobić.

GM TRONIC

#24

Nieprzeczytany post autor: GM TRONIC »

frantz pisze:Sprawa załatwiona
Niestety mieliście rację radia DELCO nie da się rozkodować przy pomocy kalkulatora, trzeba je wyciągnąć wylutować scalak zczytać kod przy użyciu odpowiedniego programu i z powrotem wlutować. Mnie to kosztowało 50zł (chyba nie dużo tylko czekałem kilka dni). Podobno inne radia jakie były montowane w Oplach można rozkodować używając kalkulatora (koszt 30zł) jedynie DELCO jest takie.
Ten typ radia robi sie po złączu,nic nie trzeba lutowac i rozbierac,3 minuty i radio zrobione.

ODPOWIEDZ