Astra H gtc - co zrobić zeby ją dobrze nagłośnić

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
Usunięty użytkownik 5143

#51

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 5143 »

ahhh to jednak se daruje :roll: 420zł wychodzi adapter :roll: :shock: Szkoda tracic komputer :cry:

Maniek

Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 02 lis 2008, 9:50
Imię: Mariusz
Auto: H Kombi
Silnik: Z17DTH
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#52

Nieprzeczytany post autor: Maniek »

Witam.

Pisałem wcześniej, że nie traci się komputera pokładowego, wszystko dostępne jest z kierownicy:

Tu jest dostępny interface do Astry:
[External Link Removed for Guests] ... ectra.html

Dla zainteresowanych: wystawiłem swojego Kenwooda na Allegro. Będę sprzedawał Astrę, rodzina się niedługo powiększy, więc GTC robi się za mały:)

Usunięty użytkownik 5143

#53

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 5143 »

Tak tak wiem , ale wydatek 470zł na sama głupia kostke to dosc duzo :( daruje se jednak ;/

A jakie jest najlepsze fabryczne radio opla ktore mozna zamontowac bez problemow w astrze ?

Usunięty użytkownik 3235

#54

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

snowboarder, jedyne spośród wszystkich stosowanych w Oplu, które gra dużo lepiej to CDC40 Opera. Po 2008 to radio odtwarza format MP3. Działa z CID i GID.

Usunięty użytkownik 5143

#55

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 5143 »

faktycznie radio ma niezle noty w testach audio fabrycznych tutaj :
[External Link Removed for Guests] ... 9-2005.pdf

Znalazlem na allegro za 400zł , ale bez MP3 to sie tez nie pyli... nic nie pozostaje jak poczekac i zakupic ten adapter albo sluchac na CD30, tylko po wymianie glosnikow przednich na JBL , jak dam ciut glosniej to od razu mi strzela w glosnikach, no nic narazie lipa z wymiana radia ...
Zamiast dac taniej te adaptery , wiecej ludzi pewnie by kupiło i by mieli wiekszy zysk.

Usunięty użytkownik 3235

#56

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

snowboarder pisze:ak dam ciut glosniej to od razu mi strzela w glosnikach, no nic narazie lipa z wymiana radia ...
To załóż jakiś wzmacniacz tylko na przód, inaczej to nie będzie grać dobrze. Minusem bedzie to że adapter zniekształci nieco dźwięk.

Dla mnie radio z MP3 czy bez nie robi różnicy, bo i tak słucham CD audio. Poza tym jakość MP3 nagranych na płytę jest odczuwalnie słabsza niż oryginalnego CD Audio, nawet jeśli to były mp3 z wysokim bitrate.

Usunięty użytkownik 5143

#57

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 5143 »

A szkoda mi czasu na takie zabawy, które na dluzszy dystans nie dadza duzej roznicy.

Czy ktoś moze powiedziec jakie sa roznice pomiedzy radiem 1 a 2 DIN , szukam na necie ale nie widze zadnych porównan, chodzi mi o to czy radia 2 Din maja takie same funkcje jak radia 1 Din ( w ceneie ok 400zł) ale cena ( 2 din) jest taka wysoka dlatego ze sa poprostu wieksze ?
Mialem zamiar zamontowac 2 Din ale radia te kosztuja ok 1200zł a nie iwem czy roznia sie one tylko wielkoscia i dlatego sa takie drogie ?

Awatar użytkownika
piotrmag1

Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 18 mar 2009, 0:18
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#58

Nieprzeczytany post autor: piotrmag1 »

Niestety nie otrzymałem pomocy co do tego + ze stacyjki.
Aby zaoszczędzić Bezowocnego szukania wszystkim Napisze gdzie go szukać.
Mój + wziąłem z wiązki drzwi.
Jest to kabel koloru czarnego w wiązce.Sprawdzimy go miernikiem.Po przekręceniu kluczyka mamy + po wyjęciu kluczyka( i otwarci drzwi) + brak.Można bez problemowo pod niego podpiąć sterownia wzmacniaczem
Miłej zabawy :P

Alexxxxx

Astro-maniak
Posty: 55
Rejestracja: 03 lis 2008, 18:30
Imię: Alex
Auto: Astra H GTC
Silnik: 1.3 CDTI
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#59

Nieprzeczytany post autor: Alexxxxx »

Powtorze sie ale nie otrzymalem odpowiedzi na moje wczesniejsze pytania.

Czy zeby wymienic glosniki z tylu w bokach w gtc trzeba zdejmowac boczki czy wystarczy ta zaslepke wyjac?
Zamierzam wymienic glosniki z przodu na hertz esk 165, a z tylu na hertz ecx 165. Czy cd 70 navi uciagnie to czy trzeba wzmacniacz?
Duzo daje wytlumienie drzwi i tylu?

Awatar użytkownika
KIT GTO

ex-Staff
Posty: 2287
Rejestracja: 20 mar 2007, 21:01
Imię: astra
Silnik: DESTRUKCJA
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: lublin
Kontakt:

#60

Nieprzeczytany post autor: KIT GTO »

Alexxxxx pisze:Czy zeby wymienic glosniki z tylu w bokach w gtc trzeba zdejmowac boczki czy wystarczy ta zaslepke wyjac?
trzeba zdemontować całe boczki

ODPOWIEDZ