astra f sedan

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
melanrz

Astro-maniak
Posty: 214
Rejestracja: 03 sty 2008, 16:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Kontakt:

#31

Nieprzeczytany post autor: melanrz »

teoretycznie tak, ale teraz jak pomysle o zdejmowaniu jej.... to mi sie nie chce:P

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#32

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

a po co to zdejmowac ??
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

melanrz

Astro-maniak
Posty: 214
Rejestracja: 03 sty 2008, 16:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Kontakt:

#33

Nieprzeczytany post autor: melanrz »

bo jak robic to porzadnie chyba nie?:P

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#34

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

zdejmowaniu polki myslisz ?? hehe chodzilo mi o material
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

melanrz

Astro-maniak
Posty: 214
Rejestracja: 03 sty 2008, 16:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Kontakt:

#35

Nieprzeczytany post autor: melanrz »

no o polce... ze trzeba zdjac... a to nie to samo co w hatchbacku:P

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#36

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

wiem wiem :D
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

melanrz

Astro-maniak
Posty: 214
Rejestracja: 03 sty 2008, 16:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Kontakt:

#37

Nieprzeczytany post autor: melanrz »

ano wlasnie... i o to chodzi...:)

Awatar użytkownika
TheFanatic

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 01 lut 2009, 22:13
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

#38

Nieprzeczytany post autor: TheFanatic »

Głosniki w tynej polce to bardzo slaby pomysl.

A to dlatego ze praktycznie nie poczujesz roznicy a moze byc nawet gorzej.
Generalnie dzwiek tony srednie i wysokie sa mocno ukierunkowany (dlatego wazne zeby gwizdki bylyna wysokosci glowy) wiec jezeli dolozysz glosniki z tylu to twoje ucho nie bedzie czulo roznicy bo sie beda znosic nawzajem .

Zauwaz ze na koncertach NIGDY nie ma glosnikow z tylu !!!
A przeciez czasem koncerty sa na boiskach o olbrzymiej powierzchni wiec fajnie by bylo dostawic glosniki z tylu zeby i tyl mial podobne odczucie jak przod. Nic bardziej mylnego.

Jak to najlepiej sprawdzic? Wsiadz do Auta ktore ma glosniki np w przednich i tylnych drzwiach. Odpal fajna muze i pobaw sie balansem TYL / przod scisz tyl a potem go podkrec. ZObaczysz ze nie bedzie roznicy.

Oczywiscie jak wsadzisz w tylna dwa glosniki 30cm to bedzie pierdolniecie i tablice beda skakac, bo beda duzo silniejsze niz to co jest w drzwiach. Generalnie dobrze zrobiony przod + Bas w bagazniku bedzie gralo zdecydoanie lepiej niz komplikacje ala 10 glosnikow na okolo.

Pozdrawiam

melanrz

Astro-maniak
Posty: 214
Rejestracja: 03 sty 2008, 16:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Kontakt:

#39

Nieprzeczytany post autor: melanrz »

wreszcie ktos zalapal, ze glosniki w polce tylniej to nie tylko wyglad ale i dziwiek:) Ze nie jest to super rozwiazanie.. Ale kolego napewno chce wsadzic sobie glosnikiz tylu... bo je poprostu mam(pozostaly mi z omegi). Myslalem czy nie zrobic dla nich akiejs skrzynki(choc sa trojdrozne), ale co potem? Wsadzic je do bagaznika? Tam jest miejsce skrzynki z basiorem i wzmacniacza... dlatego myslae ze jedenk pewnie powedruja one w polke... niestety

Ps. nie zgadzam sie z Toba, z bawienie sie przod + tyl nie daje efektow... NBo chyba ze masz takie same glosniki z tylu jak z przodu... ale ja mialem troszke slabsze z tylu, choc roznica nieduza... I sprzet gral w omedze fajnie dopiero wtedy, gdy wlasnie przenosilem troche dzwieku na tyl... w skali 0-9 ustawialem z 3 na tyl i wtedy dzwiek nabieral fajnego charakteru... Wiec nie zgodze sie, ze ze przelaczanie tyl-przod nie robi roznicy... Moze to dlatego ze oma jest kombi.. nie wiem, ale napewno po wymontowaniu tylnych glosnikow, troche jej brakuje, wiec napewno przy zestawach grajacych na kieszen rpzecietnego forumowicza glosniki z tylu moga sie znalezc, bo nie tylko przod + sybwoofer sie liczy niestety...

ODPOWIEDZ