astra f sedan

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
heniek_

Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 08 lut 2008, 18:56
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

astra f sedan

#1

Nieprzeczytany post autor: heniek_ »

witam, posiadam astre f sedan z 98 r

chcialbym w niej zamontowac glosniki na tylnej polce, w zwiazku z tym chcialbym sie dowiedziec czy musze prowadzic dodatkowa instalacje do tych tylnich glosnikow czy sa gdzie ukryte jakies przewody? dodam ze w kostke iso mam podlaczone wszystkie przewody

zidan

Astro-maniak
Posty: 351
Rejestracja: 25 gru 2006, 16:48
Imię: Adam
Silnik: c20ne
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk Bobrowice
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: zidan »

instalacja jest już załozona przez fabryke no przynajmniej ja tak miałem
[External Link Removed for Guests]

Rasiak90

Astro-maniak
Posty: 125
Rejestracja: 27 kwie 2008, 19:14
Imię: Artur
Auto: Astra G kombi
Silnik: 1.4 ---> X14XE
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Rasiak90 »

dokladnie zidan ja mailem identycznie podlaczalem pod seryjna instalacje... i mam w polce glosniczki ale to nie ja motnowalem nie znam sie na tym:P

melanrz

Astro-maniak
Posty: 214
Rejestracja: 03 sty 2008, 16:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: melanrz »

podlacze sie... heniek_, nie koniecznie musisz miec instalacje poprowadzona. Ja astre dostalem od rodzicow, a byla ona kupioana w polskim aslonie i... brak wyposazenia. rok 99 i tylko poduchy dwie ma.

Mam pytania.
1.Co sadzicie o glosnikach wlasnie w tylna polke? Z tego co mi wiadomo to ten pomysl jest sredni. Tzn wiele osob tak robi bo tak najprosciej ale znajomy mi powiedzial, ktory montuje systemy audio, ze polka to nie najlepszy pomysl. I mam pytanie czy ktos z was ma moze lub tez chcial zalozyc w sedaniku jakos inaczej glosniki niz w tylna polke...

2. W bagazniku u mnie niedlugo zawitaja wzmacniacz z krzynka basowa. Wszystko ladnie obudowane, z tym ze podpatrzylem na jakies stronce fajnie delikatnie podwietlony wzmacniacz w obudowie. I tad drugie moje pytanie. Moze ktos wiedzialby jak podlaczyc np. neon. Tzn jak go podlaczyc zeby dajmy na to swiecil sie tylko wtedy, gdy podniose klabe bagaznika do gory. Podlaczyc sie moze jako pod oswietlenie bagaznika? Jesli tak to czy wystarczy + z + a - z - i bedzie dzialac?

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

melanrz pisze:1.Co sadzicie o glosnikach wlasnie w tylna polke? Z tego co mi wiadomo to ten pomysl jest sredni. Tzn wiele osob tak robi bo tak najprosciej ale znajomy mi powiedzial, ktory montuje systemy audio, ze polka to nie najlepszy pomysl. I mam pytanie czy ktos z was ma moze lub tez chcial zalozyc w sedaniku jakos inaczej glosniki niz w tylna polke...
Szkoda polke niszczyc lepiej dolozyc do glosniczkow i zamontowac w przodzie :m
melanrz pisze:Podlaczyc sie moze jako pod oswietlenie bagaznika? Jesli tak to czy wystarczy + z + a - z - i bedzie dzialac?
Tak
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

melanrz

Astro-maniak
Posty: 214
Rejestracja: 03 sty 2008, 16:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: melanrz »

a ktos wie czy polka w astrze sedan tylna da sobie spokojnie rade z dozc ciezkimi glosnikami?

ps2snake, nie no cos z tylu tez musi grac

zidan

Astro-maniak
Posty: 351
Rejestracja: 25 gru 2006, 16:48
Imię: Adam
Silnik: c20ne
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk Bobrowice
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: zidan »

półka jest z blachy dość grubej wiec nie powinno być najmnieszych problemów co do wytrzymałości blachy ale moze troche rezonować co jest u mnie
[External Link Removed for Guests]

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

melanrz pisze:ps2snake, nie no cos z tylu tez musi grac
jak zrobisz dobry przod i masz zamiar suba wstawic to napewno wystarczy. jesli nie mozesz zyc z dwoma glosnikami to itak szkoda niszczyc polke. lepiej w drzwi tylne wsadzic :)
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

melanrz

Astro-maniak
Posty: 214
Rejestracja: 03 sty 2008, 16:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: melanrz »

tak, ale ja mam tak czy siak 4 glosniki, a w drzwi tylne raz ze nie wiem czy wejda bo wymiar maja 165 jak z przodu, a dwa, to z tylu w drzwiach musialbym przerabiac drzwi robiac w nich miejsce... czyli jak w polce... do tego jeszcze wygluszac je trezeba by bylo. a co do tych glosnikow w polce to chyba od spodu je zabuduje, zeby byly w skrzynce...

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

wejda 165. zrobisz co uznasz za sluszne. glosniki w polce to troche agro tuning :P
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

ODPOWIEDZ