astra f sedan

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
Adrian_GTC

Astro-maniak
Posty: 405
Rejestracja: 15 maja 2007, 6:21
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: Adrian_GTC »

melanrz pisze:a co do tych glosnikow w polce to chyba od spodu je zabuduje, zeby byly w skrzynce...
Nie ma potrzeby... bagażnik sam świetnie się do tego celu nadaje! Mam fabryczne 13cm z tyłu Blaupunkta i gra to naprawdę przyzwoicie... Nawet głęboki bas jak na tak małe głośniki... Ale bagażnik dodaje swoje...
zobacz >> [External Link Removed for Guests] oraz [External Link Removed for Guests] // [External Link Removed for Guests]

melanrz

Astro-maniak
Posty: 214
Rejestracja: 03 sty 2008, 16:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: melanrz »

no wlasnie.. anwet seryjne mnijesze glosniki opel przewidywal tylko w polce wiec i moje chce tam wsadzic
apropo nie bede nowego tematu robil.. co z syczkami. gdybym chial je umiescic na desce rozdzielczej to koniecznie musze wiercic dziurki zeby sie trzymaly, czy moze ktos ma inny lepszy pomysl?

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

melanrz pisze:no wlasnie.. anwet seryjne mnijesze glosniki opel przewidywal tylko w polce wiec i moje chce tam wsadzic
apropo nie bede nowego tematu robil.. co z syczkami. gdybym chial je umiescic na desce rozdzielczej to koniecznie musze wiercic dziurki zeby sie trzymaly, czy moze ktos ma inny lepszy pomysl?
pomysl ze bedziesz mial suba w bagazniku i sie zrobi niezly kociol ale rob jak chcesz;/ zrob sobie slopki albo w polke zamontuj :D
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

melanrz

Astro-maniak
Posty: 214
Rejestracja: 03 sty 2008, 16:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: melanrz »

spoko spoko:) Ja juz w sumie koncepcje mam:) A na zlocie zobaczysz jak koncepcja moja zagra:)

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

melanrz pisze:spoko spoko:) Ja juz w sumie koncepcje mam:) A na zlocie zobaczysz jak koncepcja moja zagra:)
Niestety w tym roku nie moge byc na zlocie ;/ ale mozesz podeslac filmik jak chodzi
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

Adrian_GTC

Astro-maniak
Posty: 405
Rejestracja: 15 maja 2007, 6:21
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

#16

Nieprzeczytany post autor: Adrian_GTC »

ale ja z chęcią posłucham co tam wymodziłeś w sedanie :) oby tylko za dużo przestrzeni bagażowej nie zajęło to może i u siebie pomyślę jak mi się spodoba :D
zobacz >> [External Link Removed for Guests] oraz [External Link Removed for Guests] // [External Link Removed for Guests]

melanrz

Astro-maniak
Posty: 214
Rejestracja: 03 sty 2008, 16:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Kontakt:

#17

Nieprzeczytany post autor: melanrz »

no tak sie staram zeby troche bagaznika jeszcze zostala. To nie jest instalacja jakas super ale mysle ze za tak kase dobrze to zagra. Teraz musze tylko wyjac glosniki z omegi wraz z radiem, bo narazie to jest jeszcze w omie podlaczone... Jutro rowniez przyjda maty wygluszajace i... mozna sie brac:) :m :m :m

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#18

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

ale nie montuj w polke bo to wiocha !! :P
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

melanrz

Astro-maniak
Posty: 214
Rejestracja: 03 sty 2008, 16:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Kontakt:

#19

Nieprzeczytany post autor: melanrz »

wiem ze wiocha ale gdzie mam zamontowac?
Tu jest probelm ze opel seryjnie tez przewidzial rozwiazanie w polke...

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#20

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

jakie masz z przodu glosniki ??
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

ODPOWIEDZ