radio + bluetooth

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
Awatar użytkownika
pyton

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 25 lut 2008, 9:50
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Niemodlin
Kontakt:

radio + bluetooth

#1

Nieprzeczytany post autor: pyton »

Witam!

Proszę Was o radę w następującej sprawie - szukam od kilku tygodni radia do mojej Astry II (98'). Warunki konieczne - musi obsługiwać bluetooth w celu korzystania z telefonu i kosztować do 700 zł. Dobrze by było, żeby mógł odtwarzać MP3, niekoniecznie z USB czy kart SD. Znalazłem kilka które mnie zainteresowały m.in. Sony MEX-BT2600 ([External Link Removed for Guests]), ten akurat odpowiada mi najbardziej ponieważ ma wbudowany mikrofon i nie trzeba ciągnąć kabli do mikrofonu po samochodzie.
Nie jestem audiofilem i nie wymagam super extra jakości dźwięku, jednak chciałbym, żeby można było posłuchać muzyki podczas jazdy :).
Jeżeli macie doświadczenia z tego typu radiami dajcie znać które są warte zainteresowania.
pozdrawiam
Pyton

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

[External Link Removed for Guests] ... tooth.html moze takie cos ??;)

[ Dodano: 2008-07-16, 16:53 ]
lub [External Link Removed for Guests]_" onclick="window.open(this.href);return false; ... d_ss_.html
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

MlodySZalony

Astro-maniak
Posty: 621
Rejestracja: 24 cze 2008, 22:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: MlodySZalony »

Radio z wbudowanym mikrofonem się nie sprawdzi ;)
[External Link Removed for Guests]

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

na moje sony sie nie sprawdzi :P
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

MlodySZalony

Astro-maniak
Posty: 621
Rejestracja: 24 cze 2008, 22:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: MlodySZalony »

Nie spotkałem się jeszcze z żadnym radyjkiem z wbudowanym zestawem głośno mówiącym żeby spełniało swoje zadanie, to że ma wbudowany mikrofon itp to jest tylko dla picu, w rzeczywistości okazuje się , że lepiej dokupić sobie do koma oddzielny zestaw głośno mówiący

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

no to jest naj lepsza opcja ale mialo byc radio z bt obslugujacy kom a nie zestaw :P
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

Awatar użytkownika
MaRxK

Astro-maniak
Posty: 91
Rejestracja: 12 lut 2008, 21:56
Imię: Mariusz
Auto: Astra IV
Silnik: 1.6T
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: MaRxK »

Czy nie lepiej kupić radio z mikrofonem na kablu ? Kabel ciągniesz pod tapicerką i wszystko działa jak należy. Pociągnięcie kabla to nie problem.

Ja mam radio z BT od dwóch lat, tylko takie:
[External Link Removed for Guests] ... index.html

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

wszystko to zalezy od tego jaka mikrofon ma czulosc i jakosc, jednemu jest wygodnie drugiemu nie. jesli naprawde jezdzenie z telefonem w reku lub z zestawem w uchu jest uciazliwe dla ciebie to kup radio z mikrofonem lub na kablu. trzeba glosniej mowic niz do normalnej sluchawki :P
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

MlodySZalony

Astro-maniak
Posty: 621
Rejestracja: 24 cze 2008, 22:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: MlodySZalony »

Jeszcze chwile i będzie Chcieli żeby radio jeszcze miało mikrofalówkę, moim zdaniem radio jest po to żeby "dawało" muzykę, a za "bajery" typu zestaw głośno mówiący płaci się więcej kasy i to niepotrzebnie bo to nie spełnia swojego zadania
[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
MaRxK

Astro-maniak
Posty: 91
Rejestracja: 12 lut 2008, 21:56
Imię: Mariusz
Auto: Astra IV
Silnik: 1.6T
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: MaRxK »

MlodySZalony wszystko to kwestia gustu i przyzwyczajeń. Ja sobie bardzo chwalę bt w radiu. Jak kupiłem astrę musiałem kupić radio, więc wybrałem takie które ma bt. Nowy telefon paruje się tylko raz, później wystarczy wsiaść do samochodu i nie przejmujesz się gdzie masz telefon. Nie jest on potrzebny pod ręką, ponieważ kontakty zgrywają się do radia, przyciskiem na kierownicy mogę odebrać/odrzucić połączenie, mogę wybierać z pośród kontaktów do kogo zadzwonić.

Dla mnie to wygodne.

ODPOWIEDZ