CD 30 MP3 uruchamia się samodzielnie podczas postoju

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
Awatar użytkownika
mpi4

Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 29 cze 2008, 16:38
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Tarbowski Góry
Kontakt:

CD 30 MP3 uruchamia się samodzielnie podczas postoju

#1

Nieprzeczytany post autor: mpi4 »

Witam
Wiem że temat ten był opisywany na forum, zatem sprawa wydawała mi się bardzo prosta. Wziąłem swój samochód rocznik 2004 i wybrałem się do jednego z serwisów. Po krótkiej rozmowie z elektrykiem zostałem uświadomiony że usunięcie tej usterki wiąże się z wymontowaniem radia, dwutygodniowym oczekiwaniem i opłatą o zgrozo w wysokości min 660 PLN. Czytając wszystkie posty na naszym forum doszedłem do wniosku że albo Pan się pomylili albo w rzeczywistości może tak być. Pragnę jedynie nadmienić, że oferta ta została przedstawiona zanim samochód został podłączony do jakiegokolwiek urządzenia. Na moją prośbę Pan podłączył auto do urządzenia TECH2 i poinformował mnie o braku błędów. Tak więc wróciłem uboższy o 125 PLN (koszt podłączenia) i nastawiony na dalsze wydatki. Zwracam się do was z uprzejmą prośbą czy możecie podać które serwisy na terenie Śląska potrafią usunąć ten błąd w krótszym czasie wszakże jest okres wakacyjny i nie uśmiecha mi się wydawać 660 PLN i jechać na urlop bez radia. Proszę o pomoc.
Ostatnio zmieniony 27 gru 2008, 16:19 przez mpi4, łącznie zmieniany 1 raz.

joseph

Astro-maniak
Posty: 492
Rejestracja: 22 lut 2007, 19:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: wawa
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: joseph »

może kup na allegro używane i poprawnie wylogowane radio CD30MP3 rocznik minimum 2006 i zaprogramuj techem , wyjdzie taniej i szybciej , ta wada o której wspomniałeś wymaga prawdopodobnie wymiany całego radia,
W ASO "zapomnieli" nadmienić że twoje stare radio producent najprawdopodobniej wymieni za darmo a ty płacisz 660 zł /minimum/ :mrgreen:
[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
mpi4

Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 29 cze 2008, 16:38
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Tarbowski Góry
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: mpi4 »

Dzięki za pomoc teraz tylko znaleźć dobre radyjko

shaqal

Astro-maniak
Posty: 270
Rejestracja: 05 lut 2008, 20:41
Imię: Łukasz
Auto: xxx
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Grudziądz / Gdańsk
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: shaqal »

Gdzieś słyszałem że radia transportowane są na Węgry gdzie są produkowane, bynajmniej tak jest z nawigacjami cd70 i dvd90, może dlatego koszty są tak wysokie, transport plus diagnostyka i jakis bonus za fatygę.

Najlepiej oddać radio to dobrego serwisu car audio, niektóre z nich są w stanie sprowadzić i wgrać fabryczny soft do danego radia. Koszt takiej operacji to 100-150zł.

Awatar użytkownika
mpi4

Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 29 cze 2008, 16:38
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Tarbowski Góry
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: mpi4 »

co sądzicie o tym: [External Link Removed for Guests] ... wane_.html tylko data softu mnie nie pokoi 2004 rok

jabro

Astro-maniak
Posty: 452
Rejestracja: 15 sty 2008, 22:59
Imię: Jacek
Auto: Astra J GTC; Astra H
Silnik: 1,6LET; 1,7 DTH
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: jabro »

jest tez gosciu co sprzedaje wylogowane radia na allegro: jego nick to "astra03", a ten to nie wiem

Gość

#7

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Witam

Spróbuj zostawić w nim płytę CD u mnie to działa i się samo nie włącza. ;)

Awatar użytkownika
mpi4

Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 29 cze 2008, 16:38
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Tarbowski Góry
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: mpi4 »

po włożeniu płyty zamiast radia gra CD

mucka38

Astro-maniak
Posty: 143
Rejestracja: 19 mar 2008, 13:37
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Zakopane-Myszków
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: mucka38 »

Mam tak samo z tym radiem , w tej chwili biegam co jakis czas i sprawdzam czy sie nie właczyło :x Nie mam teraz kasy aby sie tym własciwie zając , przyszło mi do głowy ze poprostu bede wyciagał bezpiecznik odpowoedzialny za radio kiedy auto bede zostawiał na dłuzej na postoju , co myslicie o takim (doraznym jak na tą chwile) sposobie ?
Było audi A3 , teraz tez jest A(stra)3 ;)

sebisebi

Astro-maniak
Posty: 146
Rejestracja: 14 lis 2007, 12:24
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: sebisebi »

Ja mam inaczej. Jak odpalę auto to automatycznie startuje radio. Czy to normalne?

ODPOWIEDZ