Czy można podłączyć tubę do radia CDR500 ?

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
Awatar użytkownika
egon_ge1

Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 21 gru 2007, 8:23
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: swinoujście
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: egon_ge1 »

co ci po samym basie jak nie bendziesz miał sopranu dobrego , a chyba karzdy wie rze orginalne głośniki opla to śmiech na sali, sam bas jest dla idiotów pokroju zimny łokieć

[ Dodano: 2008-08-22, 13:29 ]
oczywiście nikogo nie chce obrarzać

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

egon_ge1 pisze:co ci po samym basie jak nie bendziesz miał sopranu dobrego , a chyba karzdy wie rze orginalne głośniki opla to śmiech na sali, sam bas jest dla idiotów pokroju zimny łokieć
Tak masz racje, ale po co niszczyc polke ?? Zreszta to paskudnie wyglada, jeszcze gorzej gra :/ Naj lepszy efekt osiagniesz majac na przodzie 2 syki, 2 midy, i bas w bagazniku (chyba ze chcesz miec kino w samochodzie :m ) Masz kolektor w radiu, we wzmacniaczu i nie widze przzeszkod aby bylo mniej basu lub wiecej:)
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

Awatar użytkownika
egon_ge1

Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 21 gru 2007, 8:23
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: swinoujście
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: egon_ge1 »

pułke morzna zrobić innom ,naprzykład z mdfu lub z sklejki i nie niszczysz orginalnej ja tak zrobiłem i gra dobrze :)

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

egon_ge1 pisze:pułke morzna zrobić innom
polke mozna zrobic inna

ale to jeszcze wiekszy wydatek jak by nie patrzec. ja z tego mdfu na polke bym zrobil skrzynie a zamiast glosnikow w polke kupil bym woffer nawet zostajac przy seryjnym przodzie :)
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

Awatar użytkownika
egon_ge1

Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 21 gru 2007, 8:23
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: swinoujście
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: egon_ge1 »

z tym przodem to niwiem jak jest w astrze drugiej generacji ale w efce tu jest lipa na całego ja u siebie mam radio pioneer DEH-P4900IB i jak bas mam prawie na zero to przy mocniejszym podkrenceniu głosu zaczynajom pierdzieć jak by miały 5 wat

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#16

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

egon_ge1 pisze:z tym przodem to niwiem jak jest w astrze drugiej generacji ale w efce tu jest lipa na całego ja u siebie mam radio pioneer DEH-P4900IB i jak bas mam prawie na zero to przy mocniejszym podkrenceniu głosu zaczynajom pierdzieć jak by miały 5 wat
ja nie narzekal bym na seryjne audio w efce ( do zmienionego CA daleko) ale nie az tak ze troche sie podkreci i pierdzi :)
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

Awatar użytkownika
boger87

Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 14 sty 2008, 10:11
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Proszowice
Kontakt:

#17

Nieprzeczytany post autor: boger87 »

kolego egon_ge1 nie jestem tu adminem ale proszę Cię o pisanie bez błędów a przynajmniej żebyś pisał bez aż tak rażących błędów =]

ps2snake dawno mnie tu nie było ale widzę że już wiesz całkiem sporo ;) a co do tematu to już zostało napisane "kup jakieś lepsze radio i najpierw zrób sobie dobry przod, dipiero potem zabierz sie za tube." <-- ŚWIĘTA PRAWDA :)

Awatar użytkownika
bbartasswlkp

V.I.P.
Posty: 642
Rejestracja: 22 sie 2008, 13:59
Imię: Bartosz
Auto: Opel Vectra C GTS
Silnik: Z18XE
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

#18

Nieprzeczytany post autor: bbartasswlkp »

egon_ge1, zajmij sie najpierw przodem wygłuszenie(100zł) dystans mdf (30zł) i do tego dobre jakościowe głosnik 165mm pokroju powerbass(250-300zł), helix dark blue (200zł) , czy opcja dla bardzie wymagajacych intertechnik mds 06 i do tego syki i zwrotki od helixów (koszt łaczny 420zł) które poprostu w 3drzwiowym autu graja tak że nawet ten sub niebedzie Ci potrzebny, do tego piecyj pokroju axton, audison,alpine(200-300zł) i masz bajke. Co do głosników w półce to jest to porazka oniewaz kazdy głosnik jest przystosowany do grania w danej komorze która podaje producent lub okresla konkretne zastowanie głosnika, a niee free air (choć musze przyznac że sa takie głośniki ale one maja juz swoja cene) pozdrawiam

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#19

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

bbartasswlkp pisze:egon_ge1, zajmij sie najpierw przodem wygłuszenie(100zł) dystans mdf (30zł) i do tego dobre jakościowe głosnik 165mm pokroju powerbass(250-300zł), helix dark blue (200zł) , czy opcja dla bardzie wymagajacych intertechnik mds 06 i do tego syki i zwrotki od helixów (koszt łaczny 420zł) które poprostu w 3drzwiowym autu graja tak że nawet ten sub niebedzie Ci potrzebny, do tego piecyj pokroju axton, audison,alpine(200-300zł) i masz bajke. Co do głosników w półce to jest to porazka oniewaz kazdy głosnik jest przystosowany do grania w danej komorze która podaje producent lub okresla konkretne zastowanie głosnika, a niee free air (choć musze przyznac że sa takie głośniki ale one maja juz swoja cene) pozdrawiam
masz racje ale bajka dopiero bedzie jak zmienisz seryjne radio i zamontujesz procesor dzwieku ;)
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

Awatar użytkownika
bbartasswlkp

V.I.P.
Posty: 642
Rejestracja: 22 sie 2008, 13:59
Imię: Bartosz
Auto: Opel Vectra C GTS
Silnik: Z18XE
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

#20

Nieprzeczytany post autor: bbartasswlkp »

ps2snake pisze: masz racje ale bajka dopiero bedzie jak zmienisz seryjne radio i zamontujesz procesor dzwieku ;)
Wystarczy dobra jednostka sterujaca pokroju alpiny jvc czy wyzsze modele pioneera, maja te radia juz tak wiele możliwości ze procek nie jest potrzebny

ODPOWIEDZ