Sterowanie w kierownicy

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
G_I_Z_M_O

Astro-maniak
Posty: 292
Rejestracja: 31 sty 2008, 17:56
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Sterowanie w kierownicy

#1

Nieprzeczytany post autor: G_I_Z_M_O »

Wiem ze podobne tematy juz byly ale nie odpowiadaly na moje pytanie.

Mam asterke g z 2001 roku. Fabrycznie nie mialem radia, tylko 2 przednie glosniki i kable do tylnych (tgz zestaw przygotowawczy do montazu radia). Teraz mam radyjko Alpine 9883 z mozliwoscia sterowania przez fabryczy system w kierownicy. Trafila mi sie kierownica ze sterowaniem ale zanim zakupie odpowiedni modul do radia chcialbym sie zapytac czy cos jeszcze jest mi potrzebne tzn czy jak zamienie kierownice i podlacze modul pod kostki to czy bedzie dzialac???

Inaczej mowiac czy roznica miedzy samochodami z radiem i sterowaniem a samochodow bez radia polega tylko na braku sterowania a nie calego okablowania???

Hmm, sam siebie nie rozumiem... Zrozumial ktos?
Sajmon mówi ......

G_I_Z_M_O

Astro-maniak
Posty: 292
Rejestracja: 31 sty 2008, 17:56
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: G_I_Z_M_O »

Mam napewno 3 kostki bo pamietam jak trzecią musiałem odpiłować bo cos tam (tego nie oamietam ;) ). Jedna z zasilaniem, druga z głośnikami a trzeciej nigdy nie wykożystałem ale to chyba do mida podłączenie itd... Kiere już mam. Kupiłem od sjr-a :) Teraz tylko obszycie, moduł i gra gitarrrra.

Dzięki Kondzio. Kiedy do nas wpadasz???
Sajmon mówi ......

marcinpsk

Astro-maniak
Posty: 493
Rejestracja: 02 lis 2007, 20:30
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Legionowo i Śląsk
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: marcinpsk »

kabel z sygnalem od sterowania z kiery jet dolaczony do kostki z zasilaniem. Ta trzecia kostka to jest do wyswietlacza w aucie. Interfejs podlaczasz do dwoch kostek (od glosnikow i zasilania) i pozniej pod ten interfejs wlaczas kostki od radia (zasialnie i glosniki). Dodatkowo wtykasz z tylu radia kabelek idacy od interfejsu zakonczony koncowka mini jack (bonim idzie syganl ze sterowania kierownicy do radia.
Tez mam radio alpine.

[ Dodano: 2008-08-13, 20:41 ]
Ja mam taki interfejs i dziala u mnie elegancko z ALPINE 9845

[External Link Removed for Guests] ... _lodz.html
MOJA ASTRA:
[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
banan323

Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 18 mar 2008, 12:30
Imię: PAWEŁ
Auto: ASTRA G,AGILA
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: banan323 »

Witam, podczepiam się do tematu mógłby ktoś mi podpowiedzieć które przewody w kostce z zasilaniem są odpowiedzialne za sterowanie w kierownicy, dodam że chodzi mi o ASTRE G 2004r, radyjko było VDO CDR-500, chcę wpiąć interfejs do PIONIEERA ale mam pewne problemy z zamykaniem auta z centralnego zamka,nie wiem co to ma wspólnego ale ma .Jak podepne fejsa to radyjko działa ale brzęczyk piszczy jak by były zapalone światła.Dziękuje za odpowiedz.Dołanczam jeszcze że fejsa wychodzą cztery przewody żółty,czarny,czerwony i fioletowy,czy moge te przewody podpiąć osobno do zasilania nie przez kostke ISO,i ten fioletowy chyba odpowiada za sterowanie w kierownicy SWC.Chociaż już sam nie wiem. :?:

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

banan323, zbanowali ci wyszukiwarke ?? Szukaj sterowania z kierownicy by joszi
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

ODPOWIEDZ