Sterowanie radiem w kierownicy problem

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
ArekDziadzia

Astro-maniak
Posty: 100
Rejestracja: 12 kwie 2007, 16:04
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

Sterowanie radiem w kierownicy problem

#1

Nieprzeczytany post autor: ArekDziadzia »

Witam serdecznie. Gdy kupiłem asterke miałem orginalne radio VDO 500 z sterowaniem w kierownicy i wszystko dzialało jak powinno po jakims czasie chciałem w aucie Mp3 i zrezygnowałem ze sterowania standardowego ale teraz chcialem zamontowac oryginalne radio i niestety po zamantowaniu pierwszego oryginalnego radyjka sterowanie niedziała jaka morze byc awaria i gdzie tego szukac ??
ASTERKA BY SKALPEL :)

Usunięty użytkownik 1683

#2

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 1683 »

Ja bym najpewniej sprawdził po prostu samo podłączenie kostki bo skoro działało a kwestia była tylko założenia innego radia i powrotu do starego to może gdzieś nie dokładnie załączyłeś kostkę ISO i coś nie łączy.

Struna

Astro-maniak
Posty: 1562
Rejestracja: 09 cze 2007, 23:11
Imię: Artur
Auto: AG
Silnik: Y20DTH
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

#3

Nieprzeczytany post autor: Struna »

A jak podłączałeś radio z mp3? Bo tam na pewno nie pasowała standardowa kostka Opla i musiałeś przelutować na ISO lub kupić przejściówkę. Więc jak to rozwiązałeś?
Obrazek

ArekDziadzia

Astro-maniak
Posty: 100
Rejestracja: 12 kwie 2007, 16:04
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: ArekDziadzia »

od orginalnej kosztki odciołem tylko ta 3 zeby było samo ISO i wszystko grało a podłaczone jest na 100% bo dociskałem na maksa i nadal nic i niewiem jak rozwiazac ten kłopocik ?

[ Dodano: 2008-09-03, 10:08 ]
Nadal nic podociskałem kostki i nadal sterowanie z kierownicy niedziała czy od tego jest jakis bezpieczik ?? czy przewody od przycisków ida prosto do radia czy jeszcze gdzies indziej ??
ASTERKA BY SKALPEL :)

ODPOWIEDZ