Przebudowa panela

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
G_I_Z_M_O

Astro-maniak
Posty: 292
Rejestracja: 31 sty 2008, 17:56
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Przebudowa panela

#1

Nieprzeczytany post autor: G_I_Z_M_O »

Chodzi mi o to, że radio wystaje mi poza panel jakis 1 cm. Niby bzdet a mnie drażni. Jest prawidłowo zainstalowane na półkieszeni. To Blaupunkt Hamburg MP68. I teraz, czy ktoś z Was przebudowywał panel żeby radio głębiej weszło??? Może są takie kieszenie jakieś. Pomocy bo mnie szlak trafi :evil:
Sajmon mówi ......

micrus

Astro-maniak
Posty: 231
Rejestracja: 04 cze 2008, 11:53
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Stolyca
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: micrus »

dobrze że je kupiłeś, sam mam na nie oko, na spocie sprawdzę jak działa :lol:
Sprawdź z tyłu jest taki plastik, do którego można to radio przykręcić, może to to blokuje. Można ten plastik wykręcić, trzyma się chyba na dwa torxy po lewej i prawej strony.
Bliźniaki są wszędzie.

[External Link Removed for Guests]

G_I_Z_M_O

Astro-maniak
Posty: 292
Rejestracja: 31 sty 2008, 17:56
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: G_I_Z_M_O »

Ale rzecz w tym ze pólkieszen trzyma radio i ją trzeba do tyłu. jeszcze nie wiem jak wiec chce kupic drugi panel centralny na swoje modyfikacje :D
Sajmon mówi ......

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

G_I_Z_M_O, jesli chcesz przerobic potrzebujesz:

-Troche mdfu
-rajstopy
-zywica i wlukno szklane
-szpachlowka
-papier scierny
-podklad

Zrob sobie ramke tak zeby kryla radio jak Ci sie podoba i zeby nie denerwowalo z cienkiego mdfu. Za... mamie, dziewczynie, zonie, corce lub poprostu kup jakies rajstopy. Przyklej tam na cos zeby jak narazie tylko trzymalo tam gdzie chcesz aby sie konczyl profil ktory ma zakryc to co wystaje. Zywica posmaruj rajstope tak zeby byla sztywna (nie za grubo), po wyschnieciu naloz wlukno szklane (nawet 2 warstwy) i druga warstwe zywicy tak aby konstrukcja byla dosc sztywna (staraj sie robic to dokladnie bo zywice po wyschnieciu okropnie sie szlifuje). Gdy to wyschnie nierownosci wygladz szpachlowka uniwersalna (chyba ze znajdziesz jakas bardziej odpowiednia). Wyszlifuj swoje dzielo, wrazie nierownosci powtorz szlifowanie papierem na wode. Naj lepszy edekt by byl jak bys cieniutka warstwe szpachlowki rozprowadzil po calum panelu albo szpachlem w natrysku, bedziesz mial caly panel gladziutki. Pomaluj podkladem w areozolu. Potem mozesz dac komus do pomalowania areografem albo juz jak Ci sie podoba ;)

Projekt jest prostrzy w wykonaniu niz sie wydaje ;)

73!
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

G_I_Z_M_O

Astro-maniak
Posty: 292
Rejestracja: 31 sty 2008, 17:56
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: G_I_Z_M_O »

Dzięki za rade. Napewno spróbuje :D Prostszy??? He he, nie znasz moich zdolności technicznych. Tak czy siak jak zrobie dam foty.
Sajmon mówi ......

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

ok powodzenia :D rob fotki juz od poczatku eksperymentu ;)
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

ODPOWIEDZ