Wybór radia

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
Meme

Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 18 sty 2008, 9:51
Imię: Adam
Auto: Astra G
Silnik: Z14XEP
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Słupsk

#11

Nieprzeczytany post autor: Meme »

Ogólnie zawsze miałem pioneera. Po wypadku jak ponownie kupiłem asterke też chciałem kupić pionka, lecz koleś miał w dobrej cenie Alpine CDE-9881 i od tamtej pory mogę z czystym sumieniem polecić Alpine'a. Na dzień dzisiejszy żadne inne radio tylko tej firmy.

Awatar użytkownika
egon_ge1

Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 21 gru 2007, 8:23
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: swinoujście
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: egon_ge1 »

najlepiej poszukaj jakiegoś dobrego radyjka z wejsciem na karte SD ,taka karta jest owiele tańsza od innych nośnikow pamięci a i wybór pamięci jest spory ,no i bateri nie trzeba

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

egon_ge1 pisze:najlepiej poszukaj jakiegoś dobrego radyjka z wejsciem na karte SD ,taka karta jest owiele tańsza od innych nośnikow pamięci a i wybór pamięci jest spory ,no i bateri nie trzeba
pendrice 2gb kingstona kosztuje ponizej 20zl nie potrzebuje zasilania :)
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

czr1.8nz

Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 08 lut 2008, 16:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: K-ce
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: czr1.8nz »

No i wybór padł na pioneerka, w alpince szkoda że nie ma CD( przyda się czasami jak będę chciał posłuchać lepszej jakości muzyki) blaupunkta mi kolega odradził twierdząc że nowe blaupunkty się psują, do tego dwa głośniczki w przednie drzwi HERTZA i dwa basowe GMS i gwizdki. No i muszę przyznać całkiem całkiem sobie radzi :)

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

czr1.8nz pisze:No i wybór padł na pioneerka, w alpince szkoda że nie ma CD( przyda się czasami jak będę chciał posłuchać lepszej jakości muzyki) blaupunkta mi kolega odradził twierdząc że nowe blaupunkty się psują, do tego dwa głośniczki w przednie drzwi HERTZA i dwa basowe GMS i gwizdki. No i muszę przyznać całkiem całkiem sobie radzi
niestety ten alpine nie ma cd to jedyna jego wada, blaupunkty nie psuja sie ale jesli o jakosc dzwieku chodzi to jednak pionier jest lepszy. Hertz jest bardzo dobrym wyborem, o gms nie moge sie wypowiedzec bo nie mialem okazji poznac (miejmy nadzieje ze nie w polke i dzwi zostaly wygluszone)
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

czr1.8nz

Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 08 lut 2008, 16:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: K-ce
Kontakt:

#16

Nieprzeczytany post autor: czr1.8nz »

właśnie drzwi nie wygłuszyłem i mam pytanie czym to wygłuszać i jaki to może być koszt ?

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#17

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

Matami APP (tylko nie tasma dekarska) koszt ok 100 zl za dwoje dzwi o ile dobrze pamietam to mw 15 mat musisz miec
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

Awatar użytkownika
bbartasswlkp

V.I.P.
Posty: 642
Rejestracja: 22 sie 2008, 13:59
Imię: Bartosz
Auto: Opel Vectra C GTS
Silnik: Z18XE
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

#18

Nieprzeczytany post autor: bbartasswlkp »

ps2snake pisze:Matami APP (tylko nie tasma dekarska) koszt ok 100 zl za dwoje dzwi o ile dobrze pamietam to mw 15 mat musisz miec
czemu nie tasma dekarska?? jakos ja miałem i świetnie spełnia swoje zadanie, Wiele osób kupuje ja i wygłusza drzwi jest znacznie tansza od mat a równie dobrze spełnia swoja role.pozdro

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#19

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

bbartasswlkp pisze:emu nie tasma dekarska?? jakos ja miałem i świetnie spełnia swoje zadanie, Wiele osób kupuje ja i wygłusza drzwi jest znacznie tansza od mat a równie dobrze spełnia swoja role.pozdro
Tasma dekarska sprlnia swoja role ale nie daje tego co maty pozatym jest o wiele ciezsza co moze sie skonczyc uszkodzeniem zawiasow :)
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

Awatar użytkownika
Dybski

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 24 sie 2008, 2:00
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Mielec
Kontakt:

#20

Nieprzeczytany post autor: Dybski »

Ostatnio tez wiele sklepow i prywatnych firm odwiedziłem troszke sie nauczyłem. Wiem że profesjonalne wygłuszenie drzwi to jakies 250-300zł (mowie caly czas o firmach zajmujacych sie car-audio poniewaz samemu mozna latwo wszystko spierniczyc szczegulnie kiedy sie robi to pierwszy raz). A co do radyjka miałem podobny dylemat llecz jednak pomiedzy Pioneerem Deh-4000 UB a jakims tam modelem Alpine no i wziołem pionnera jestem z niego bardzo zadowolony chociaż troszke żałuje bo gdybym dołożył 50zł to miałbym juz Clariona.

ODPOWIEDZ