WYSWIETLACZ W BLAUPUNKT LAUSANNE CD30

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
Awatar użytkownika
yarmaz

Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 16 maja 2008, 17:36
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

WYSWIETLACZ W BLAUPUNKT LAUSANNE CD30

#1

Nieprzeczytany post autor: yarmaz »

WITAM
SZUKALEM I ODPOWIEDZI NA MOJE PYTANIE- NIGDZIE NIE MA
MAM RADIO JAK W TEMACIE I PEWNEGO PIEKNEGO DNIA MOJA ZONA UPUSCILA PANEL I NIESTETY WYSWIETLACZ PRZESTAL DZIALAC TZN. GDY SWIECI WPROST NA NIEGO SLONCE LUB POSLUZE SIE LATARKA I ZASWIECE PROSTO W NIEGO TO WIDAC ZE WSZYSTKO WYSWIETLA, NIESTETY W NORMALNY SPOSOB NIC NIE WIDAC.
CZY JEST NA TO JAKAS RADA I CZY WARTO TO NAPRAWIAC????????????
MAM JESZCZE JEDNO PYTANIE ODNOSNIE CD W TYM RADIU; WKLADAM PLYTE, ZACZYNA JA CZYTAC PRZEZ MOMENT WIDAC TAK JAKBY MIAL SIE ZACZAC PIERWSZY UTWOR Z PLYTY I NAGLE WYSWIETLA KOMUNIKAT CD ERROR I SAM PRZELANCZA SIE NA RADIO, JKA TEMU ZARADZIC?????????????
Z GORY DZIEKI POZDRAWIAM

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

yarmaz pisze:WITAM
SZUKALEM I ODPOWIEDZI NA MOJE PYTANIE- NIGDZIE NIE MA
MAM RADIO JAK W TEMACIE I PEWNEGO PIEKNEGO DNIA MOJA ZONA UPUSCILA PANEL I NIESTETY WYSWIETLACZ PRZESTAL DZIALAC TZN. GDY SWIECI WPROST NA NIEGO SLONCE LUB POSLUZE SIE LATARKA I ZASWIECE PROSTO W NIEGO TO WIDAC ZE WSZYSTKO WYSWIETLA, NIESTETY W NORMALNY SPOSOB NIC NIE WIDAC.
CZY JEST NA TO JAKAS RADA I CZY WARTO TO NAPRAWIAC????????????
tak jest rada, jesli widac wszystko zmaczy ze podswietlanie padlo trzeba wymienic.
yarmaz pisze:MAM JESZCZE JEDNO PYTANIE ODNOSNIE CD W TYM RADIU; WKLADAM PLYTE, ZACZYNA JA CZYTAC PRZEZ MOMENT WIDAC TAK JAKBY MIAL SIE ZACZAC PIERWSZY UTWOR Z PLYTY I NAGLE WYSWIETLA KOMUNIKAT CD ERROR I SAM PRZELANCZA SIE NA RADIO, JKA TEMU ZARADZIC?????????????
wina lasera lub mechanizmu mialem kiedys podobny problem ale za 40 zl mi zrobili, widze ze w bydgoszczy mieszkasz to udaj sie na dworcowa (chyba 61nr) tam w piwnicy na przeciwko estrady masz w piwnicy serwis maja to dwaj panowie tam wlasnie mi zrobili bylem
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

Awatar użytkownika
yarmaz

Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 16 maja 2008, 17:36
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: yarmaz »

ok sprobuje na dworcowej- zobacze na jaka kwote to wycenia
dzieki pozdrawiam

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

nie ma za co 73 ;)
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

ODPOWIEDZ