zmieniarka CDC2

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
wertus1

Astro-maniak
Posty: 1888
Rejestracja: 28 kwie 2008, 16:41
Imię: Wiktor
Auto: Astra G
Silnik: Y17DT
Województwo: wielkopolskie
Kontakt:

zmieniarka CDC2

#1

Nieprzeczytany post autor: wertus1 »

Witam mam do kupna zmieniarke CDC2 sprawną, lecz nie ma w niej magazynku, i tutaj moje pytanie brzmi czy mam szanse taki magazynek gdzieś dostać i za ile, a możę ktoś na forum będzie miał taki, a chiałbym to podłączyć pod Philips Bose CCR 800, cczy tutaj występuje jakieś problemy z podłączeniem czy nie ma żadnych?
pozdrawiam

Struna

Astro-maniak
Posty: 1562
Rejestracja: 09 cze 2007, 23:11
Imię: Artur
Auto: AG
Silnik: Y20DTH
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

#2

Nieprzeczytany post autor: Struna »

Na Twoim miejscu bym sprawdził na elektroda.pl czy to radio współpracuje z tą zmieniarką. Bo z tego co wiem, to nawet ten sam model, ale o różnych numerach seryjnych mógł współpracować z jednym radiem, a z drugim już nie, a inny działał odwrotnie, albo ze wszystkimi. Ogólnie strasznie namieszana sprawa.

Poza tym skąd masz pewność że zmieniarka jest sprawna, jeśli bez magazynku nie masz jak sprawdzić. Poza tym np. moja zmieniarka też jest niby sprawna :) Idealnie czyta wszystkie płyty, pod warunkiem że są tłoczone/oryginalne. Nagrywane natomiast czyta jak chce, z tym że bardzo rzadko jej się chce ;) A normalnie powinna czytać nagrywane bez problemu.
Obrazek

wertus1

Astro-maniak
Posty: 1888
Rejestracja: 28 kwie 2008, 16:41
Imię: Wiktor
Auto: Astra G
Silnik: Y17DT
Województwo: wielkopolskie
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: wertus1 »

Mam Problem ze zmieniarką, bo włożyłem magazynek, odczytuję plyty, tylko co jakieś 2-3 sekundy przerywa i na chwilkę wyskakuje na wyśiwtlaczu safe...
Jak by była zablokowana to chyba by wogóle nie ruszyła, a tutaj chodzi....
Dzięki za pomoc i sugestie

ODPOWIEDZ