troche basu :)

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
albin84

Użytkownik
Posty: 46
Rejestracja: 29 mar 2009, 12:21
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Drawsko Pomorskie
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: albin84 »

A co sądzicie żeby zabudować nadkole i tam wpakować suba? zastanawiam się nad tym tylko nie wiem jaki będzie efekt. Mam skrzynkę Blaupunkta i ogólnie puka bardzo ładnie ale zajmuje miejsce w bagu ktore jest mi potrzebne. Może znacie jakies stronki lub macie jakies foty? Byłbym wdzieczny

kaczybartek1

Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 09 mar 2009, 19:54
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: kaczybartek1 »

niestety jk sie chce miec "bass" w aucie to troche miejsca trzaba poswiecic ;) wzmacniacz sredniej klasu + sub sredniej klasy na poczatke swietnie sie spisze ,w dodatku mozna tanio kupic i potem latwo sprzedac ;) za 400zl mozna kupic wzmaka + w miare glosnik i wsio ;) bass bedzie(bez szalenstwa ale roznica spora :mrgreen: ) tylko gorzej z tym miejscem ;P samemu zabudowac glosnik nowicjuszom nie polecam bo efekt wyjdzie marny ,wiem na wlasnym przykladzie :D
[External Link Removed for Guests]

MlodySZalony

Astro-maniak
Posty: 621
Rejestracja: 24 cze 2008, 22:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: MlodySZalony »

albin84 pisze:A co sądzicie żeby zabudować nadkole i tam wpakować suba? zastanawiam się nad tym tylko nie wiem jaki będzie efekt
. Do tego trzeba zrobić odlew z żywicy , próbowałem coś takiego robić , walczyłem 4 godziny i nie wyszło jak chciałem. Ale da się to zrobić, najważniejsze to dobrze umocować mate szklaną , tak aby wszystko się nie spokładało przy nakładaniu żywicy. Nie wspominając już o grubszej macie i o "dobrej" żywicy
[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ