Mity czy Fakty??? ALPINE … Radio do 500 zł.

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
Big_Joe

Astro-maniak
Posty: 182
Rejestracja: 08 maja 2008, 19:05
Imię: Jarek
Auto: Accord
Silnik: F18b2
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk-Oliwa
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: Big_Joe »

odświeżam ,ponieważ chcę również coś kupić w granicach 500-600 zł i zastanawiam się czy pojawiło się coś godnego w tych granicach cenowych , od razu mówi ze podpięte pod to będą fabryczne głośniki (wcześniejsze moje radyjko to Panasonic CQ-C1313NW) myślałem coś nad Blaupunktem interesuje mnie by miało wejście USB ... Co polecacie , co będzię najrozsądniejszym wyborem cena/jakość ??
"We Ride Together,We Die Together" Bad Boys for life

[External Link Removed for Guests]

MlodySZalony

Astro-maniak
Posty: 621
Rejestracja: 24 cze 2008, 22:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: MlodySZalony »

W radio z Usb bym się nie bawił ponieważ są problemu żeby uruchomić pendrive. Co do radia to naprawdę Ciężko doradzić, każdy ma inny gust , jedno jest pewne Bierz alpine,clariona lub pioneera,
[External Link Removed for Guests]

animist

#13

Nieprzeczytany post autor: animist »

ja miałem w swoim samochodzie radio SONY CDX-GT620U, teraz można je kupić za ok.400zł. Radio ma USB, bardzo czysto gra.. moc 4x52W.. myślę że może to być dobra alternatywa dla opisywanych sprzętów

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

MlodySZalony, w radiach firmy krzak owszem trudno usb uruchomic albo pala peny :) ale w nawet mniej znanych markach zdaje egzamin :)
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

Big_Joe

Astro-maniak
Posty: 182
Rejestracja: 08 maja 2008, 19:05
Imię: Jarek
Auto: Accord
Silnik: F18b2
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk-Oliwa
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: Big_Joe »

Ten Sony CDX-GT620U wygląda zacnie czy ktoś coś jeszcze o nim może powiedziec ?? czy uderzać może lepiej PIONEER DEH-P6000UB
"We Ride Together,We Die Together" Bad Boys for life

[External Link Removed for Guests]

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#16

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

PIONEER!!!!!!!!!
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

pzloty

Astro-maniak
Posty: 84
Rejestracja: 16 kwie 2008, 21:23
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

#17

Nieprzeczytany post autor: pzloty »

Szkoda że nie przeczytałem tego wcześniej!!!

Ja dokonałem zakupu radia przed świętami.Miałem pioneera ze wzmacniaczem mosffet ,grał nie najgorzej ale był kasetowcem.Dlatego trzeba było go wymienić.

Wybór padł na Alpine CDE-9874R.I nie zgodzę się że to radio marnie gra,choćby w porównaniu z wcześniejszym pioneerem.Naprawdę ja poczułem różnicę w czystości dźwięku.Głośniki mam seryjne,nie żadne wypasione.

I powiem jeszcze że przesłuchiwałem radia w MediaMarkcie i tam gówno słychać,takie porównanie o trzeba by robić w jakiejś kabinie czy oddzielnym pomieszczeniu,a nie na głośnym korytarzu sklepu.

Kolejna rzecz że,nie wiem jak porównywać to radio.Fakt ono w sklepie kosztuje 499zł,ale na allegro kupiłem je za 338zł (nowe,z 2 letnią gwarą,w sklepie z Warszawy).
Więc Pioneer za 570 z allegro to nie ta sama półka więc tych dwóch modeli raczej chyba nie można porównywać.

Przed zakupem poczytałem fora caraudio i tam użytkownicy generalnie mają taką klasyfikację: alpine,clarion>blaupunkt,pioneer,keenwood>panasonic,sony i inne gówno.
Każdy tam pisze że sony to nie radio,ma płaski,plastykowy dźwięk i ono to jest raczej tylko po to żeby sobie grało i nic ponad to.

MlodySZalony

Astro-maniak
Posty: 621
Rejestracja: 24 cze 2008, 22:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#18

Nieprzeczytany post autor: MlodySZalony »

Alpine i clarion są najmniej awaryjne i mają dobre przetworniki, inne radia wiele nie zostają w tyle. Normalne jest to ,że w media markt czy w innych marketach średnio można porównać radia ponieważ głośniki najczęściej są "wsadzone"w przypadkowe nie wygłuszone skrzynki i auto ma inna akustykę niż hala
[External Link Removed for Guests]

evergreen_1987

Astro-maniak
Posty: 629
Rejestracja: 05 lis 2007, 0:46
Imię: Mateusz
Auto: Alfa Romeo 156
Silnik: 1.9 JTD 16v
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

#19

Nieprzeczytany post autor: evergreen_1987 »

Ja uważam że kupiłem najlepsze radio na jakie było mnie stać do 500 zł, chociaż było to już jakiś czas temu. Mam Alpine CDE-9874RR i po tym czasie wygląda jak nówka i nie mam z nim żadnych problemów. A do tego super gra.
GG: 9891042

pzloty

Astro-maniak
Posty: 84
Rejestracja: 16 kwie 2008, 21:23
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

#20

Nieprzeczytany post autor: pzloty »

evergreen_1987,

A to widzisz ja myślałem że kupiłeś Pioneera.Te radyjko moim zdaniem jest zajebiste,za te pieniądze lepszego się nie kupi.Ale widziałem że u tego kupującego u którego kupiłem podrożało i kosztuje teraz 369zł.

ODPOWIEDZ