Zestaw głośnomówiący

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
Kondi

Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: 27 sty 2008, 19:01
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Radom, Wawa
Kontakt:

Zestaw głośnomówiący

#1

Nieprzeczytany post autor: Kondi »

Jakich zestawów głośnomówiących używacie w swoich autach ?
[External Link Removed for Guests]

MlodySZalony

Astro-maniak
Posty: 621
Rejestracja: 24 cze 2008, 22:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: MlodySZalony »

ja używam zestawu słuchawkowego, pewny sposób, zestawy głośno mówiące najczęściej łapią dźwięki dochodzące z auta i ciężko się dogadać
[External Link Removed for Guests]

pawel9002

Astro-maniak
Posty: 590
Rejestracja: 02 lip 2008, 12:44
Lokalizacja: Sokółka/Białystok
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: pawel9002 »

ja używam takiego [External Link Removed for Guests] ... rk_91.html z każdym moge się dogadać i wszyscy mnie słyszą równie dobrze

Kondi

Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: 27 sty 2008, 19:01
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Radom, Wawa
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Kondi »

Ja kupilem sobie CK7W i dziala nawet dobrze poza paroma denerwujacymi 'wadami'

1. Zestaw mam podlaczony do radia samochodowego i kazdy dzwiek w telefonie przelacza mi radio w tryb "External in" - nawet jesli dzwonek np wiadomosci ustawie na none to i tak wylacza (tak jak by komorka i tak wysylala jakis dzwiek silent)
Sadzilem ze bedzie to dzialalo tylko do rozmow, a nie wszystkich dzwiekow

2. Gdzy ktos do mnie dzwoni, radio sie scisza ale dzwonek komorki wali tak po uszach ze odrazu lapie za glosnosci (zestawu lub radia) zeby sciszyc. jak scisze do slyszalnego poziomu i odbiore rozmowe to rozmowca mnie nie slyszy - musze znowu poglosic w zestawie (tak jak by glosnosc szla razem z czuloscia mikrofonu).

3. Zestaw nie zapamietuje poziomu glosnosci, trzeba go regulowac za kazdym razem

Czy takie akcje sa w kazdym zestawie i trzeba sie nauczyc z tym zyc, czy tylko ja mam takiego pecha ze swoim zestawem ? :roll:
[External Link Removed for Guests]

Adrian_GTC

Astro-maniak
Posty: 405
Rejestracja: 15 maja 2007, 6:21
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: Adrian_GTC »

Ja u siebie używam zestawu Sony Ericsson HCB-105. Nie trzeba nigdzie podłączać, wystarczy zawiesić na daszku przeciwsłonecznym i za pomocą BT połączyć z telefonem. Głośność samego zestawu i czułość mikrofonu są wystarczające - nie trzeba się wydzierać ani przykładać ucha do zestawu.
zobacz >> [External Link Removed for Guests] oraz [External Link Removed for Guests] // [External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ