iPod + radio podlaczenie

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
MlodyB7

Astro-maniak
Posty: 96
Rejestracja: 03 cze 2008, 22:22
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Slask
Kontakt:

iPod + radio podlaczenie

#1

Nieprzeczytany post autor: MlodyB7 »

Witam.Mam zepsute radyjko i wlasnie mam zamiar zakupic jakies tanie narazie zeby tylko smigalo mi z ipodem.Czy po podlaczeniu ipoda do kabli rca badz aux bedzie mozna oddtwarzac muzyke z ipoda ?kiedys miaelm tak ze jak podlaczylem ipoda do aux in to mi ladowalo ipoda i nie bylo mozliwosci odsluchania muzki.Takie radyjko jak to wystarczy z takimi wjesciami na ipoda ? co mysliscie ?

:[External Link Removed for Guests].

Struna

Astro-maniak
Posty: 1562
Rejestracja: 09 cze 2007, 23:11
Imię: Artur
Auto: AG
Silnik: Y20DTH
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

#2

Nieprzeczytany post autor: Struna »

Rozumiem że nie chcesz przeznaczać jakiejś większej sumy na radio, ale ja bym mimo wszystko poświęcił te 250zł i znalazł radio, które obsłuży iPoda.

Te wejścia liniowe polegają zazwyczaj na tym, że na minijacku podłączasz odtwarzacz do radia, tak jakbyś podłączał słuchawki. Wtedy musisz sterować odtwarzaczem.

Opcja sterowania iPodem w radiu polega na tym, że podłączasz iPoda do radia i już samym radiem sterujesz i wybierasz muzykę w iPodzie
Obrazek

MlodySZalony

Astro-maniak
Posty: 621
Rejestracja: 24 cze 2008, 22:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: MlodySZalony »

Z tego co pamiętam to tanie alpinki maja obsługę Ipoda
[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
Bartek38

Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 06 gru 2008, 22:03
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Bartek38 »

Witam. Mam nadzieje, że to odpowiedni temat na moje pytanie. Otóż mam Astrę gtc h z radiem CD30 - mp3 z wyjściem na iPoda. Nie wiem jednak jak nazywa się kabel którym będę mógł go podłączyć i gdzie ewentualnie go dostać? z góry dzięki.

ODPOWIEDZ