[Astra F] Co wybrać: Herz DSK czy PowerBass S-6C

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
Awatar użytkownika
LoCuS

Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 03 gru 2007, 20:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: gizycko
Kontakt:

[Astra F] Co wybrać: Herz DSK czy PowerBass S-6C

#1

Nieprzeczytany post autor: LoCuS »

mam dylemat czy kupic Herz DSK cz powerbassy S-6C . Prosze o szybka pomoc


Zmieniłem tytuł, tytuły mające w nazwie słowa Pomocy/Help itd. będą zamykane a użytkownicy karani ostrzeżeniami.
analyzer64
Ostatnio zmieniony 28 lis 2008, 22:35 przez LoCuS, łącznie zmieniany 2 razy.

MlodySZalony

Astro-maniak
Posty: 621
Rejestracja: 24 cze 2008, 22:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: MlodySZalony »

Pb mają łagodniejsze brzmienie przynajmniej jak dla mnie , najlepiej żebyś posłuchał tego i tego i sam wybrał
[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
LoCuS

Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 03 gru 2007, 20:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: gizycko
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: LoCuS »

chodzi co bedzie mialo lepszy bass taki glebszy i mocny . Teraz chce kupic glosniki i odrazu maty ale mam problem

MlodySZalony

Astro-maniak
Posty: 621
Rejestracja: 24 cze 2008, 22:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: MlodySZalony »

Z 16 szału nie będzie, ja bym brał PB, jak na 16 to bas jest przyzwoity.
[External Link Removed for Guests]

makmarc

Astro-maniak
Posty: 1744
Rejestracja: 20 paź 2008, 21:56
Imię: Marcin
Auto: Civic EV1 K20A3 Type-S
Silnik: 2.0
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Łomża Export
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: makmarc »

Miałem PB i Helixy, z początku byłem mega zadowolony z PB, one grają ładnie, ale tylko pod wzmakiem. Ostatnio miałem Helixy Dark Blue i grają wg mnie zdecydowanie lepiej i to już pod samym radiem. Herz - nie przekonują mnie, słyszałem i zdecydowanie wolę Helixy lub PB
Honda Civic EV1 K20A3 Type-S

Awatar użytkownika
LoCuS

Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 03 gru 2007, 20:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: gizycko
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: LoCuS »

a jak sie wypowiedzie na temat PB ES-6C ??

Wydra

Astro-maniak
Posty: 393
Rejestracja: 04 paź 2007, 20:52
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: nieobecny
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: Wydra »

PB ES-6C o ile dobrze pamietam juz nie dostaniesz w sklepie PB z wyzszej półki graja elegancko :) oczywiscie nie mowiy tu o graniu pod radiem bo to porazka jak w przypadku wiekszosci glosnikow :) Hertze mialem DSK graja wysokimi tonami dosc , zmienilem na chwile obecna na Helixy 62.1 to chwilowe wyjscie tylko dlatego ze chce kupic na wiosne cos duzo lepszego ale powiem ci tyle ze w przedziale cenowym do 250 zł Helixy wymiataja :) sa moze slabsze ale graja czysto w miare jest roznica spora miedzy nimi a Hertzami, mimo ze pan w sklepie probowal mi nagadac co innego nie sluchaj rad takich gosci mi ludzie na innym forum mowili co innego i mieli racje :) wiec tak podsumowujac, Hertz odpada chyba ze jakas wersja ESK :) PB z wyzszej połki a Helixy wystarcza ci uwierz jak masz dobrego suba ktory schodzi nisko to bedzie pieknie :D u mnie wszystko gra fajnie czysto no poza paroma plastikami w dzwiach ktore dźwiecza :P polecam Helixy :)

MlodySZalony

Astro-maniak
Posty: 621
Rejestracja: 24 cze 2008, 22:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: MlodySZalony »

A ja polecam samemu posłuchać i porównać. Każdy ma inne wymagania i sam najlepiej wybierze co mu się podoba
[External Link Removed for Guests]

Wydra

Astro-maniak
Posty: 393
Rejestracja: 04 paź 2007, 20:52
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: nieobecny
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: Wydra »

a powiesz mi jak ma posluchac tych glosnikow? co w skrzyni w sklepie? to nie to samo uwierz, a do auta nie pozwola mu zamontowac. To nie moda w ktorej kazdy woli inny kolor , wiekszosc firm dazy do otrzymania jak najbardziej naturalnego dzwieku i pod tym wzgledem kazdy chyba probuje poszukac czegos dla siebie, odradzam Hertza chcesz ładny basik i niskie tony ktore sa do posluchania wybierz Helixy albo PB z wyzszej polki, jednak widze ze myslales o tanszych takze Helixy polecam zdecydowanie.
Szafa w sklepie nie oddaje tego bo ja n porownywalem Hertze z innymi i bylo gites zero dzwiekw ktore by przeszkadzaly a w aucie juz inna szkola jazdy byla :(

[ Dodano: 2008-11-30, 14:03 ]
MlodySZalony pisze:Z 16 szału nie będzie, ja bym brał PB, jak na 16 to bas jest przyzwoity.
czemu szalu ma nie byc? a co tylko skrzynia? uwierz ze jak sie wygluszy dobrze drzwi to basik bedzie bardzo fajny :) bez skrzyni potrafi zatrzesic wszystkim w aucie :) delikatnie ale potrafi

MlodySZalony

Astro-maniak
Posty: 621
Rejestracja: 24 cze 2008, 22:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: MlodySZalony »

Chodziło mi , że zestaw odseparowany nie zastąpi subwoofera. Najlepiej poszukać osób które maja te głośniki i mieszkają niedaleko LoCuS-a żeby sobie posłuchał, co prawda i tak ciężko by porównać ze względu to, że każdy ma inny sprzęt i inaczej ustawiony , ale Miałby mniej więcej zarys i jakieś tam rozeznanie czego chce. Ja do swojej AG długo szukałem głośników na przód, wybór padł na focale A1 większość osób powie , że w tej cenie kupi lepsze głośniczki ale mi akurat ten zestaw przypadł do gustu

ODPOWIEDZ