CD70 problem z tagami ID3 i AUX IN.

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
Awatar użytkownika
bartolinho77

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 13 gru 2008, 17:41
Imię: Bart
Kontakt:

CD70 problem z tagami ID3 i AUX IN.

#1

Nieprzeczytany post autor: bartolinho77 »

Witam. Męczyłem się ostatnio niemiłosiernie z moją ukochaną Astrą. Mianowicie nagrałem sobie płytkę mp3 z moimi ulubionymi kawałkami, uzupełniłem w każdym tagi ID3 tak żeby było luksusowo, a tu psikus. Astra pokazuje z Tagów tylko tytuł a niżej jest nazwa folderu w jakim znajduje się plik. Czy nie można w jakiś sposób zrobić aby asterka czytała kompletne tagi? Tzn minimum tytuł + wykonawca? A drugie pytanie dotyczy mojej obserwacji w radiu. Tzn przeczesywałem kolejne funkcje, opcje i natrafiłem na regulacje głośności róznych elementów. Nie pamiętam teraz wszystkich ale jeden przykuł moją uwagę. Mianowicie regulacja głośności dla AUX IN. Czy znaczy to że w aucie jest jakieś wejście typ jack albo cinch???? Sam już nic nie wiem. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam forumowiczów.
Ostatnio zmieniony 24 gru 2008, 15:45 przez bartolinho77, łącznie zmieniany 1 raz.
Astra H 2006r. - Z13DTH - N-Joy - 90HP - 170kkm

MlodySZalony

Astro-maniak
Posty: 621
Rejestracja: 24 cze 2008, 22:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: MlodySZalony »

Chyba ten typ tak ma. Wrzuć wszystko na płytkę bez folderów i się Przekonasz czy to wina "złego nagrana"czy po prostu tak ma być. Skoro Masz opcję głośności Aux in to znaczy , że powinno być, najlepiej wyjąć radyjko i zobaczyć
[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
bartolinho77

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 13 gru 2008, 17:41
Imię: Bart
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: bartolinho77 »

MlodySZalony pisze:Chyba ten typ tak ma. Wrzuć wszystko na płytkę bez folderów i się Przekonasz czy to wina "złego nagrana"czy po prostu tak ma być. Skoro Masz opcję głośności Aux in to znaczy , że powinno być, najlepiej wyjąć radyjko i zobaczyć
bez folderów pokazuje zamiast np Metal(nazwa mojego jednego folderu) Album1, czyli Liptonnnn
Astra H 2006r. - Z13DTH - N-Joy - 90HP - 170kkm

Usunięty użytkownik 3235

#4

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Z tego co wiem to z wyjściem AUX jest problem, bo nie ma wyprowadzonego złącza trzeba samemu sobie takie coś zrobić, były nawet dyskusje na ten temat na forum chyba.

Na pewno więcej dowiesz się z tego tematu:
[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
bartolinho77

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 13 gru 2008, 17:41
Imię: Bart
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: bartolinho77 »

analyzer64 pisze:Z tego co wiem to z wyjściem AUX jest problem, bo nie ma wyprowadzonego złącza trzeba samemu sobie takie coś zrobić, były nawet dyskusje na ten temat na forum chyba.

Na pewno więcej dowiesz się z tego tematu:
[External Link Removed for Guests]
nie no ja po niemiecku...;p nie dam rady
Astra H 2006r. - Z13DTH - N-Joy - 90HP - 170kkm

ODPOWIEDZ