Wybór głośników do tylnych drzwi ASTRA G

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
ss11

Astro-maniak
Posty: 61
Rejestracja: 22 mar 2008, 18:15
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Wybór głośników do tylnych drzwi ASTRA G

#1

Nieprzeczytany post autor: ss11 »

Witam ! Chciałbym sie poradzić które głośniki wybrac?
[External Link Removed for Guests] ... _k_ce.html
czy te:
[External Link Removed for Guests] ... enowa.html
Głośniczki w podobnej cenie, myślałem wczesniej o HERCACH ale podobno za dużo basu to one nie maja no i cenowo troche więcej.Głośniczki chce wsadzić do tylnych drzwi (combi) i będą zasilane z samego radia (clarion 25W sinx4) Nie mam zamiaru kupować głośników za 200-300 czy wiecej kasy no i wzmacniacz też odpada.
Które lepiej grają ? chodzi mi o bas oraz całokształt na których mógłbym lepiej "POSZALEĆ"
Teraz mam BOSCHMENY (w tylnych drzwiach) i jestem ROZCZAROWANY !!!!!!!!!! ich dzwiękiem i dynamiką
Prosze o porade ewentualnie inne propozycje w tej cenie!!!!!!!!!!! oczywiscie 13" myśle że najlepiej odseparowane!
Pozdrawiam!
Jeśli chcesz mieć coś dobrze zrobione - to zrób to sobie sam!!!

Awatar użytkownika
sleepy

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 03 sty 2009, 22:55
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: sleepy »

A czemu akurat 13 skoro pasuja 16 a i cena nie jest dużo wyższa a jakośc dzwieku i głośność zdecydowanie . Osobiscie raz sie oszukałem kupiłem 13 i pograły z tydzień i teraz pierdza i to nie byle jakie bo pionki ale przy trójdrożnych elipsach w półce poprostu wymiękły A jak na samym początku podłączyłem sam przód pionki 13 to jak bym mp3 z telefonu słuchał Głośność mizerna bass zerowy wiec osobiście na tył i przód w drzwiach polecam sony X-plode 16 Pozdrawiam i radze przemyslec zakup bo wywalic 115 na 13 to bezsens

MlodySZalony

Astro-maniak
Posty: 621
Rejestracja: 24 cze 2008, 22:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: MlodySZalony »

A ja radze nie wydawać kasy na głośniki tylne, bo i po co ? dobry zestaw odseparowany załatwi problem, i nie jakieś x-plody gdzie płaci się za firmę tylko najprostszy zestaw odseparowany, ale skoro nie Chcesz wydawać 200zł to Zostań przy serii lub jeśli nie Masz z tyłu głośników a koniecznie Chcesz mieć to kup seryjne bo za 100zł nic lepszego nie kupi
[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
sleepy

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 03 sty 2009, 22:55
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: sleepy »

czemu uważasz że sony sa złe nigdy nie powim złego słowa o głośnikach tej firmy bo od osmiu lat mam sprzet w domu hi-fi i nigdy mnie nie zawiodły a i w samochodzie od jakiegos czasu mam soniaki i też bardzo miło sie słucha kolezanka chciała dobre i tanie a x-plody sa tańsze od JBL a dzwięk porównywalny

MlodySZalony

Astro-maniak
Posty: 621
Rejestracja: 24 cze 2008, 22:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: MlodySZalony »

Powiem tak, każdy ma inne gusta, miałem kilka głośników sony i żaden mi nie odpowiadał swoją barwą grania. Wszystko jest uzależnione od tego kto co lubi. Ja np mam u siebie w astrze zestaw odseparowany Focal A1 jak na razie mi wystarcza ale powoli odczuwam pewne braki. Wcześniej miałem suba na głośniku PB M12 i było ok, teraz mam suba na głośniku Re audio se12D2 i też jest ok ale też powoli czegoś zaczyna brakować. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, szkoda tylko ,że CA nie jest tanim hobby. JBL jest mocno przereklamowany
[External Link Removed for Guests]

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

sleepy, jesli dobre i tanie to wez jbl dobrze wypadaja w tym przedziale cenowym :)
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

ss11

Astro-maniak
Posty: 61
Rejestracja: 22 mar 2008, 18:15
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: ss11 »

Hm! Z przodu mam odseparowane magnaty 165mm i jest ok. ale chce uzupełnić tył. Byłrm w MEDIAMARKT włączyłem sobie radyjko i odsłuchiwałem różnego rodzaju głośniki 13"(wszystkie na tym samym radiu) bo takie pasują do tylnych drzwi. Grały JBL, BLAUPUNKT, MAGNAT ale najładniej grały HERTZ za 219zł i MAC-AUDIO za 69zł :shock:Macki miały więcej basu od Herców ale te skoleji miały więcej wysokich i grały ciut czuściej.Różnica między hercami , makami a resztą była diametralna! Głuchy by to wyłapał ;) Zarówno herce jak i te macki są współosiwe (coksialne tak sie to chyba nazywa) Dlatego zastanawiam się nad głośnikami (link na samej górze) bo są odseparowane i powinny być jeszcze lepsze? Gdybym był jakimś AUDIOFILEM to może kupił bym sobie jakieś DLS ? albo INFINITY czy coś tam za 500-700zł
Jeśli chcesz mieć coś dobrze zrobione - to zrób to sobie sam!!!

ODPOWIEDZ