Montaż tweeterów na desce rozdzielczej

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
melanrz

Astro-maniak
Posty: 214
Rejestracja: 03 sty 2008, 16:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Kontakt:

Montaż tweeterów na desce rozdzielczej

#1

Nieprzeczytany post autor: melanrz »

mam pytanie proste techniczne a potem wywalam temat. Otoz chce zamontowac glosniki wysokotonowe... One sa przystosowane do montarzu zarowno w miejsce orginalnych, jak sie ktos uprze ale rowniez maja podstawki ktore mozna zamontowac tak na desce rozdzielczej tak, by byly skierowane na sluchacza. I pytanie brzmi czy ktos ma jakis pomysl jak przymocowac syki na desce rozdzielczej... Bo jest tam przewidziane miejsce w glosnikach miejsce zeby przewiercic, ale szkoda mi niszcyc deske rozdzielcza dlatego sie pytam czy ktos moze ma jakis pomysl.
Ostatnio zmieniony 01 lut 2009, 19:21 przez melanrz, łącznie zmieniany 1 raz.

MlodySZalony

Astro-maniak
Posty: 621
Rejestracja: 24 cze 2008, 22:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: MlodySZalony »

A nie lepiej te "mocowania" przykręcić do obudowy(plastikowej) słupków i ładnie żywia+mata wyprofilować ? więcej zabawy ale milsze dla oka. Jak coś Napisz do mnie na pw to powiem Ci jak to zrobić w prosty sposób
[External Link Removed for Guests]

melanrz

Astro-maniak
Posty: 214
Rejestracja: 03 sty 2008, 16:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: melanrz »

napisze na priv, ale wiesz... nie sa to syczki, ktoe sprostaja moim oczekiwaniom i wiem, ze pozniej bede kupowal lepsze... a teaz te na jakies moze pol roku montuje i chce naraie je miec, tylko brak pomyslu.. ktos mi mowil ze moze jakas mocna tasma dwustronna...? :m

Morfi

Astro-maniak
Posty: 134
Rejestracja: 28 sty 2009, 22:36
Imię: mam ładne
Auto: Astra
Silnik: X20DTL
Lokalizacja: międzywojewódzki
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Morfi »

są odpowiednie, mocne taśmy klejące - bardzo ciężko jest oderwać ją, jednak troszkę alkoholu i klej schodzi bez żadnych problemów. Taśma taka wygląda jak styropianowa uszczelka - jesteś z aleksandrowa, to możesz do Bassera podjechać - oni pewnie mają różne patenty na montaż ;)
CA maniac
Siedzi: Alpine, Nakamichi, Helix, Kicker, Proa, Xtant, Scan Speak, Signat. Teraz tylko strojenie... :D

SPRZEDAM TROCHĘ GRATÓW CA: [External Link Removed for Guests]

makmarc

Astro-maniak
Posty: 1744
Rejestracja: 20 paź 2008, 21:56
Imię: Marcin
Auto: Civic EV1 K20A3 Type-S
Silnik: 2.0
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Łomża Export
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: makmarc »

ja miałem tak zrobione w corolli, nie chciało mi się rzeźbić wtedy więc przyczepił na porządną taśmę dwustronną: [External Link Removed for Guests] ... olla/12485
Honda Civic EV1 K20A3 Type-S

ODPOWIEDZ