CCRT700

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
Awatar użytkownika
magoo

Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 06 lut 2009, 13:26
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Słubice
Kontakt:

CCRT700

#1

Nieprzeczytany post autor: magoo »

Witam!
Jestem tu nowy, mam astre II 1,6 16V w kombii od 5 dni i juz mam dylematy, prosze serdecznie mi pomóc jesli posiadacie takową wiedzę.
pytanie pierwsze:
posiadam radio CCRT 700 i chce dokupic zmieniarkę CDC3 na 4 CD, słyszałem ze te radia maja opcje z wyborem numeru 112 SOS i bez niego OnStar i ponoc zmieniarki cdc3 nie działają z radiami z klawiszem wyboru 112? (ja mam z on star)
pytanie drugie:
jesli odtwarzacie CD w zmieniarce na wszych radiach CCRT 700 i wyłaczycie radio to ponownym właczeniu załacza sie samoczynnie CD i jeci piosenka w tym miejscu w ktorym sie zatrzymała czy od poczatku piosenka czy nawet cały album? (dosyc wazne przy słuchaniu audio booków)
pytanie trzecie:
Czy zmieniarka odtwarza CDR?
pytanie czwarte:
czy istnieje mozliwosc podłaczenia radia zewnetrznego (posiadam sony CDX-GT420U) pod sterowanie kierownicy? i czy pod wyświetlacz?
pytanie piate:
jesli podłacze radio np. sony to co bede widzial na wyswietlaczu w konsoli? temperature? godzine? i date? czy tej 3 linijki nie bede wiedział? czy nic?
pytanie szóste:
czy dwmontując ogrinalne radio nie ingeruje w oprogramowanie orginalne samochodzu tzn czy cos moze mi przestac dzialac czy dzialac moze inaczej?

przepraszam za przydługi post ale znacie sie lepiej niz ja, prosze o pomoc.
PS.
ma ktos instrukcje do tego radio po polsku?
moj gg 425 243
stawiam dobre piwo za pomoc, powaznie.

pozdr.
Daniel

Grzana_Pl

Przedstawiciel Regionu
Posty: 770
Rejestracja: 20 mar 2008, 18:45
Imię: Grzesiek
Auto: Astra G Caravan/Volvo S60
Silnik: Y20DTH
Województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Bartoszyce/Olsztyn/Szczytno/Ostrołęka
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Grzana_Pl »

Zacznę od czwórki bo na pierwsze 3 nie wiem :]
4) Było już bardzo często o ty, że radia nieoryginalne bez odpowiedniego interfejsu nie zadziałają ze standardowym sterowaniem/wyświetlaczem, a nawet z fejsem jest marna szansa na wyświetlacz za to duża na sterowanie.

5) Jak podłączysz Soniacza będziesz miał godzinę, temperaturę i datę, bez wskazań RDS/Tagów z płyt.

6) Jedyne co przestanie działać to sterowanie z kierownicy wyświetlanie RDS/Tagów z płyt, poza tym nic się nie stanie, nie jest to żadna ingerencja w oprogramowanie.

Awatar użytkownika
magoo

Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 06 lut 2009, 13:26
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Słubice
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: magoo »

serdeczne dzięki za te info.
moze ktoś z forumowiczów zna odpowiedzi na pierwsze 3 pytania?

jeszcze jedno, czy moge zamontować sony radio w miejsce tej półeczki pod orginalnym radiem??? bo takowa istnieje a tego nawet bym nie wymontowywał.
pozdr.
Daniel

Grzana_Pl

Przedstawiciel Regionu
Posty: 770
Rejestracja: 20 mar 2008, 18:45
Imię: Grzesiek
Auto: Astra G Caravan/Volvo S60
Silnik: Y20DTH
Województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Bartoszyce/Olsztyn/Szczytno/Ostrołęka
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Grzana_Pl »

2 radioodbiorniki :lol: kozak, moc możesz jak najbardziej bo i w inne miejsca w AG ludzie radio wsadzali ale co z instalacją do podłączenia ? Przewody od zasilania, głośników ?
Musisz wyjąć stare i w jego miejsce włożyć Sony.

Awatar użytkownika
magoo

Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 06 lut 2009, 13:26
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Słubice
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: magoo »

nie, nie kozak :)
kto pyta nie bładzi :0

pozdr.

ODPOWIEDZ