Czy mozna podlaczyc wzmacniacz pod standardowe radio CDR 500

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
Niedziel

Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 25 sty 2008, 13:09
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

Czy mozna podlaczyc wzmacniacz pod standardowe radio CDR 500

#1

Nieprzeczytany post autor: Niedziel »

mam takie pytanie tak jak w temacie mam mozliwosc przelozenia sobie wzmacniacza z auta JBL do swojej astry G, 2,0 DTI sport i fant w tym ze nie wiem czy podejdzie ten wzmacniacz pod radio, czy sa w nim wogole wejscia na wzmacniacz??a nie ukrywam ze niechce zmieniac radia w aucie gdyz jestem zadowolony z niego i w zupelnosci mi ono wystarcza.
z gory dzieki za pomoc i rady

fafik78jk

Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 12 paź 2008, 14:58
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Sochaczew
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: fafik78jk »

Witam, te orginalne radyjka nie mają wejścia na wzmaka niestety, miałem ten sam problem, jeżeli chcesz podłączyć wzmacniacz i wrzucić np. skrzynie tak jak to było w moim przypadku to jedynym rozwiązaniem jest kupno takiego konwertera.

[External Link Removed for Guests] ... _gwar.html

Tucio

Astro-maniak
Posty: 184
Rejestracja: 24 wrz 2007, 19:38
Imię: Krzysztof
Auto: GsiT
Silnik: 20LET by Emu Black
Rocznik: 1994
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Tucio »

da sie zrobic wyjscie out normalnie liniowe. niestety wiaze sie to z rozebraniem radyjka i wpieciu sie jak macie koncówke mocy ( przewaznie jakies TDA ) i na schemacie tego ukladu sa opisane piny . pozniej wpinka i macie wyjscie line out . zalezy jeszcze bo moza wypuscic 2 wyjsca ( przod i tyl ) , korekcja bedzie dzialac .

Niedziel

Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 25 sty 2008, 13:09
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Niedziel »

Tucio, dzieki za jakies objasnienie tego wiem na czym stoje teraz, mysle ze wezme sie za cos takiego aby zrobic to wyjscie :) a masz moze jakis schemat i piny zebym cos wicej wiedzial?

Tucio

Astro-maniak
Posty: 184
Rejestracja: 24 wrz 2007, 19:38
Imię: Krzysztof
Auto: GsiT
Silnik: 20LET by Emu Black
Rocznik: 1994
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: Tucio »

albo zrobisz jak masz przewaznie z pioneerach ze na kablu masz chinche .albo przewiercisz obudowe i dasz wtyczki chinch przykrecane do obudowy ( jak masz np w domowych amplitunerach ) poza tym najpierw tak jak pisalem musisz znalezc koncowke mocy, taki duzy uklad na radiatorze ( kaloryferze ) pozniej na google znajdziesz schemat gdzie ma wejscia , wyscia , zasilanie itp . no i sie wlutowujesz w wejscia ( za przedwzmacniaczem aby regulacja glosnosci , barwy dzwieku dzialala . ) no i masz osobne wyjscia w stosunku do normalnych wyjsc na glosniki z radia ( z koncówki )

Niedziel

Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 25 sty 2008, 13:09
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: Niedziel »

Tucio, wielkie dzieki za pomoc i podopwiedz :)

ODPOWIEDZ