Ktore radyjko wybrac??

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
maloniak

Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 28 sty 2009, 22:18
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

#21

Nieprzeczytany post autor: maloniak »

za cene nieco ponad 400 zl dostajesz aux usb zwrotnice dizajn klasyczny nie w stylu choinki bozonarodzeniowej mocy starcza zeby zasilic lekki zestaw 3 wyjscia RCA i mozna zawsze zalozyc przejscioweczke do kierownicy i dziala sterowanie dla mnie git :)

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#22

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

maloniak pisze:a cene nieco ponad 400 zl dostajesz aux usb zwrotnice
Tak
maloniak pisze:dizajn klasyczny nie w stylu choinki bozonarodzeniowej
Kwestia gustu
maloniak pisze:mocy starcza zeby zasilic lekki zestaw
Jak w kazdym radiu
maloniak pisze:3 wyjscia RCA
To akurat duzy plus radia
maloniak pisze:mozna zawsze zalozyc przejscioweczke do kierownicy i dziala sterowanie
W kazdym radiu mozna
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

Wasyl

Astro-maniak
Posty: 959
Rejestracja: 15 cze 2008, 10:31
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#23

Nieprzeczytany post autor: Wasyl »

A ja szczerze polecam radio SONY MEX-BT2500

Nowe, to koszt co prawda 500zł, ale to, co radio oferuje, to naprawdę sporo, m.in:
- zestaw głośnomówiący bluetooth 0 wystarczy mieć bt w telefonie, rozmowe odbiera się przyciskiem na radiu które ma wbudowany mikrofon, a z głośników słychać rozmówcę
- mp3 :)
- aux na przednim panelu :)
- pilot :)

Taka trochę kryptoreklama, ale za 300zł ja sprzedam swoje z Astry, takie jak to:
[External Link Removed for Guests] ... ep_fv.html

Czemu sprzedaje? Ponieważ kupiłem Kadetta w którym nie ma głośników, a nie stać mnie na dodatkową inwestycję, więc nie chce, żeby leżało na półce. Stan ideał, papiery, gwarancja chyba jeszcze nawet jest (nie jestem pewien) kable, etui, no wszystko wszystko, używałem 6 miesięcy w astrolocie :)

Poza tym w tym radiu (mówię o modelu, nie musi to być mój egemplarz ;) ) da się ustawić takie brzmienie, że głowa mała, ja na seryjnych 4 głośnikach w kombi miałem naprawde bardzo ładne brzmienie. zresztą mój brat w corsie też na seryjnych głośnikach ma to samo radio i też brzmi wyśmienicie.

A jeżeli chodzi o sony inne radia, to ja bym uważał, bo na przykład takiego zwykłego płyciaka ma mój tata w thalii i brzmi żenująco. Ale to była najniższa półka, ze 200zł za nie dał...
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..." - Colin Mcrae [*]

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#24

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

Wasyl pisze:A ja szczerze polecam radio SONY MEX-BT2500

Nowe, to koszt co prawda 500zł, ale to, co radio oferuje, to naprawdę sporo, m.in:
- zestaw głośnomówiący bluetooth 0 wystarczy mieć bt w telefonie, rozmowe odbiera się przyciskiem na radiu które ma wbudowany mikrofon, a z głośników słychać rozmówcę
- mp3 :)
- aux na przednim panelu :)
- pilot :)

Taka trochę kryptoreklama, ale za 300zł ja sprzedam swoje z Astry, takie jak to:
[External Link Removed for Guests]

Czemu sprzedaje? Ponieważ kupiłem Kadetta w którym nie ma głośników, a nie stać mnie na dodatkową inwestycję, więc nie chce, żeby leżało na półce. Stan ideał, papiery, gwarancja chyba jeszcze nawet jest (nie jestem pewien) kable, etui, no wszystko wszystko, używałem 6 miesięcy w astrolocie :)

Poza tym w tym radiu (mówię o modelu, nie musi to być mój egemplarz ;) ) da się ustawić takie brzmienie, że głowa mała, ja na seryjnych 4 głośnikach w kombi miałem naprawde bardzo ładne brzmienie. zresztą mój brat w corsie też na seryjnych głośnikach ma to samo radio i też brzmi wyśmienicie.

A jeżeli chodzi o sony inne radia, to ja bym uważał, bo na przykład takiego zwykłego płyciaka ma mój tata w thalii i brzmi żenująco. Ale to była najniższa półka, ze 200zł za nie dał...
Dobrze gada SONY w swojej klasie jest de beast :D
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

maloniak

Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 28 sty 2009, 22:18
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

#25

Nieprzeczytany post autor: maloniak »

ps2snake, niech zgadne :D Ty masz Sony ?

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#26

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

nie zgadles :D
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

Kryniu99

Astro-maniak
Posty: 297
Rejestracja: 24 lip 2008, 22:22
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Iłowa kolo ZG
Kontakt:

#27

Nieprzeczytany post autor: Kryniu99 »

A ja mysle ze sprzet sony jest dobry ale dopiero tez w wysokiej połki i za duza kase :D
Polityka - niekaralna forma kradzieży :D
[External Link Removed for Guests]
Jeśli pomogłem kliknij POMÓGŁ

maloniak

Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 28 sty 2009, 22:18
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

#28

Nieprzeczytany post autor: maloniak »

ps2snake, a jaki sprzęt masz? :D

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#29

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

siemens vdo cdr 500+ seryjne glosniki
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

ODPOWIEDZ