Ktore radyjko wybrac??

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
Kryniu99

Astro-maniak
Posty: 297
Rejestracja: 24 lip 2008, 22:22
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Iłowa kolo ZG
Kontakt:

Ktore radyjko wybrac??

#1

Nieprzeczytany post autor: Kryniu99 »

Witam.
Nie dlugo szykuje sie do zakupu radyjka za nie duza kase. Wybrałem cztery modele ktore mnie interesuja i zastanawiam sie ktore by tu wybrac :lol: Moze ktos z was mi cos powie na ich temat??

[External Link Removed for Guests] ... kazja.html

[External Link Removed for Guests] ... ratis.html

[External Link Removed for Guests] ... ukcja.html

[External Link Removed for Guests] ... ratis.html
Polityka - niekaralna forma kradzieży :D
[External Link Removed for Guests]
Jeśli pomogłem kliknij POMÓGŁ

pruszynp

Astro-maniak
Posty: 485
Rejestracja: 30 paź 2008, 12:51
Imię: Przemek
Auto: Volvo S60
Silnik: 200KM/285Nm
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Łapy
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: pruszynp »

Z tego co widzę to polecał bym pioonera.. miałem już pare w swoim samochodzie i muszę powiedzieć że nigdy się nie zawiodłem.. Jeżeli chodzi o kenwoody to nie wiem jak grają, jakoś nie jestem przekonany do tej firmy jeżeli chodzi o car audio:/ co do Sony to mogę powiedzieć że mają fajne brzmienie.. Lecz jeżeli chcesz żeby to jakoś grało to zainwestuj w dobre głośniki to każde radio będzie dobe:)
[nieregulaminowa sygnatura wycięta przez administrację]

MlodySZalony

Astro-maniak
Posty: 621
Rejestracja: 24 cze 2008, 22:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: MlodySZalony »

Tematy tego typu po prostu mnie rozwalają, Wybierz radio które Ci się podoba , większej różnicy nie poczujesz między tymi radiami ponieważ jest to najniższa półka cenowa, można by powiedzieć , że Masz do wyboru praktycznie to samo tylko w innych obudowach, oczywiście nie do słownie
[External Link Removed for Guests]

Kryniu99

Astro-maniak
Posty: 297
Rejestracja: 24 lip 2008, 22:22
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Iłowa kolo ZG
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Kryniu99 »

MlodySZalony, I własnie takiej odpowiedzi tu szukałem :D
Polityka - niekaralna forma kradzieży :D
[External Link Removed for Guests]
Jeśli pomogłem kliknij POMÓGŁ

melanrz

Astro-maniak
Posty: 214
Rejestracja: 03 sty 2008, 16:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: melanrz »

Kryniu99, ja mysle ze najardziej zadowolilaby Cie sonówka:) wiem z wlasnego doswiadczenia, ze choc ma najmniejsza moc, wersja xplod naprawde wymiata. Ja za te pieniadze kupilbym uzywanego pioneera takiego: [External Link Removed for Guests] ... chman.html . Napewno super sprzet z niego... wiem bo juz drugiego mam, a wczensiej mialem 5 inych radii i wrocilem do niego:)

MlodySZalony

Astro-maniak
Posty: 621
Rejestracja: 24 cze 2008, 22:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: MlodySZalony »

A ja firmę sony odradzam, z racji tego iż płaci się za znaczek a nie za to co jest w środku
[External Link Removed for Guests]

remiq88

Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 12 mar 2008, 15:05
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Zblewo
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: remiq88 »

MlodySZalony pisze:A ja firmę sony odradzam, z racji tego iż płaci się za znaczek a nie za to co jest w środku
Pewnie i masz trochę racji, bo Sony z najniższej półki sprzętem audiofilskim nie jest i nigdy nie będzie.
Ale Kryniu99 pisał, że
szykuje sie do zakupu radyjka za nie duza kase
więc uważam, że Sony go zadowoli.
Osobiście posiadam model troszkę inny - CDX-GT31U ([External Link Removed for Guests]) i muszę przyznać, że też miałem obawy przed jego zakupem. Nie ukrywam, że na moją decyzję zaważyła niska cena (299zł w Saturnie). Jednak po podłączeniu wszelkie obawy się rozwiały - sprzęt jak za taką kasę gra całkiem przyzwoicie.
Na plus jest to, że posiada czarny panel (bardzo dobrze wygląda w Asterce), wejście USB i sterowanie subwooferem (regulowany LPF i poziom głośności). Ja dodatkowo mam zegary podświetlane na czerwono, więc czerwone podświetlanie radia również jak najbardziej pasuje.
Tak więc jeśli chodzi o Sony to nie bronię tej firmy, ale jeśli ktoś chce kupić tanie radyjko z nie najgorszym dźwiękiem to polecam.

MlodySZalony

Astro-maniak
Posty: 621
Rejestracja: 24 cze 2008, 22:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: MlodySZalony »

W tej cenie będzie wszystko grało tak samo, wiec na pewno go zadowoli. Ja patrze pod kątem radyjek od 500zł w górę (wtedy sony ewidentnie przegrywa)
[External Link Removed for Guests]

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

PIONEER DEH-2000MPB nie kupil bym osobiscie z powodu braku wyjscia rca... Sony moze zaskoczyc ciekawymi rozwiazaniami typu polepszanie dzwieku i wyjscie na sub i 24bitowy przetwornik :D (w 80% sa nawet przydatne :P).

Wez sony ;)

[ Dodano: 2009-02-14, 16:25 ]
MlodySZalony pisze:W tej cenie będzie wszystko grało tak samo, wiec na pewno go zadowoli. Ja patrze pod kątem radyjek od 500zł w górę (wtedy sony ewidentnie przegrywa)
Sony odpada bo ogolnie nie ma drozszych radii (chodzi o stabilna cene nie tydzien po wejsciu modelu na rynek). Podzespoly sa dobrej jakosci.
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

Kryniu99

Astro-maniak
Posty: 297
Rejestracja: 24 lip 2008, 22:22
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Iłowa kolo ZG
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: Kryniu99 »

Wiekszoc poleca sony. Ale wszyscy moi znajomi (kumple) strasznie odradzaja mi tego radia. Z całej tej "paczki" najlepszym producentem jest kenwood. W kazdym tescie nawet radi do 300zl bije na leb sony i pionka.
ps2snake, To własnie kenwood ma najmniejsze znieksztalcenia. A wyjscie na sub kiedys sie przyda. Ma tez 24-bitowy przetwornik ktory naprawde sie sprawdza przy wiekszej glosnosci.

Raczej wybiore kenwooda bo wszyscy znajomi dookola mnie maja kenwoody i nikomu nic jeszcze nie padlo :D
Polityka - niekaralna forma kradzieży :D
[External Link Removed for Guests]
Jeśli pomogłem kliknij POMÓGŁ

ODPOWIEDZ