czym sie różni Rca 4,5V od Rca 1,8V?

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
rzezniol

Astro-maniak
Posty: 757
Rejestracja: 20 sty 2009, 21:05
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Radzionków
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: rzezniol »

VRx,
To tak jak zapytać: po co tuningować taką corvettę czy suprę do 1000 KM, przecież to auto po tych modyfikacjach i tak nie nadaje się do codziennego użytku na drodze publicznej....
nie do końca sie zgodze z tym twierdzeniem ...
Taką corvette 1000KM mozna z przyjemnością bez uszczerbku na zdrowiu przejecac 1/4 mili i zrobic niskie 10 :) i co najwazniejsze bedziesz w tym pojeżdzie siedział :)

a przy takim zestawie audio 140 dB nie sadze ze siedzenie wewnątrz jest przyjemne i bezpieczne dla zdrowia no i nie pojedziesz bo zazwyczaj ciagna sie za takim pojazdem kable zasilajace :).

pozdro

VRx

Astro-maniak
Posty: 3024
Rejestracja: 26 mar 2007, 11:34
Imię: mam i ja
Auto: Opel
Silnik: całkiem spory
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: VRx »

rzezniol pisze:Taką corvette 1000KM mozna z przyjemnością bez uszczerbku na zdrowiu przejecac 1/4 mili i zrobic niskie 10 i co najwazniejsze bedziesz w tym pojeżdzie siedział
Jest jedno ALE.
O audio kwestionowałeś codzienn użytkowanie, a nie zawody. Tak samo ja kwestionuję użyteczność tej corvetty w ruchu ulicznym.
rzezniol pisze:a przy takim zestawie audio 140 dB nie sadze ze siedzenie wewnątrz jest przyjemne i bezpieczne dla zdrowia no i nie pojedziesz bo zazwyczaj ciagna sie za takim pojazdem kable zasilajace
Ty wolisz przejechać 400m corvettą, a są tacy, którym na twarzy pojawia się banan gdy widzą swoje nazwisko na 1 miejscu w zawodach w kategorii najgłośniejsze audio.

frodo

Astro-maniak
Posty: 139
Rejestracja: 26 paź 2008, 0:28
Imię: Err
Auto: Astra F Cabrio Bertone
Silnik: X16SZR
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Biecz

#13

Nieprzeczytany post autor: frodo »

siema.
sory za zwłoke z odpisaniem ale klawiaturkę w laptopie zalałem mlekiem czekoladowym i troszke sie uszkodziła hehe. Problem rozwiązałem ale o tym za chwile.
Po pierwsze to nie ja napisałem ''tuba'' tylko rzezniol. i nie wiem co ma do rzeczy jak to nazywać. różnica jest między skrzynią a walcem. i tematów i poglądów na ten temat 1500 na googlach innych forach. pozatym nie uważam siebie na omnibusa car audo ale robie to dla siebie a nie żeby mi tablica odpadła od basu - pozatym tak sie nie stanie bo nie słucham "umcyków". takie posty możecie sobie pisać dla lamerów na elektrodzie bo tam ich jest mnóstwo a nie do mnie. sam robiłem i sprzedawałem dawniej gitary elektryczne z bratem i sam zawsze od 6tej klasy podstawówki robiłem głośniki w piwnicy i sąsiadki mnie przeganiały dlatego zejdzcie ze mnie Panowie:). pozatym lamer raczej nie kupowałby starego dobrego modelu kenwood'a do swojego car audio. tylko radio bardziej sławnej firmy PIONEER i SONY od buraków na allegro co dają naklejki na szybe gratis co by sie chłopaki w swoich golfach jedynkach podniecać , juz bez progów i wlewów paliwa bo już dawną je rdza zeżarła mogli tymi naklejkami zakleić i dudniąc swoimi wyimaginowanymi mega maszynami podłączonych na kablach VK , Boshmana czy innego gówna o średnicy kabla plusowego 2,5 mm.

Po drugie ktoś kiedys powiedział " kto pyta nie błądzi" - troszke wyrozumiałości drodzy koledzy

Po trzecie , problem rozwiązany. okazało się że grała ciszej dlatego, że samej skrzyni zainstalowany był już filtr dolnoprzepustowy, który w połaczeniu z przetworzonym sygnałem z radia robił zamieszanie. dlatego nie można było nic wyregulować.

Po czwarte. forum służy chyba żeby sobie pomagać.

Po piąte. to w tej chwili ma glośnik JBL napędzany wzmacniaczem LONGMILL w subwooferze. wysokotonowce Magnata , i w dzrzwiach Deski Hertza. także myśle ze całkiem lamersko to tak nie wygląda:). a jak bym chciał żeby mi grało glośno to bym sobie estradowke na siedzeniu "posadził " i by grało ze hohoho:D.

Ogólnie zdaje sobie sprawe ze Car Audo nie jest takie trywialne jakby moglo sie co nie ktorym wydawać dlatego dokształcam sie i pytam:)


Pozdrawiam

ODPOWIEDZ