CarPC co o tym myślicie?

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
Struna

Astro-maniak
Posty: 1562
Rejestracja: 09 cze 2007, 23:11
Imię: Artur
Auto: AG
Silnik: Y20DTH
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

#11

Nieprzeczytany post autor: Struna »

bohman, są bardzo ciekawe opisy aut i modyfikacji na forum Astra Tuning Team (zarówno Astry jak i Lexusa)

Szukaj po autorze 'Kamilb'
Lexus był czarny, a Astra Sedan srebrna, z kremowym skórzanym wnętrzem ;)

Podałbym linki, ale forum chyba na razie nie działa
Obrazek

bohman

Astro-maniak
Posty: 122
Rejestracja: 17 mar 2009, 16:01
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: bohman »

dzięki za info będę miał na uwadze to forum bo tak jak powiedziałeś na razie jest nieczynne

klomaciej

Astro-maniak
Posty: 129
Rejestracja: 05 lis 2008, 21:35
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: klomaciej »

[External Link Removed for Guests] może takie coś wszytko w jednym

SEBAFURTADO

Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 31 sty 2009, 21:01
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: SEBAFURTADO »

Pomysł i wykonanie niesamowite ale od razu nasuwają mi się dwie myśli - że trzeba mieć garaż przy domu i dobrze zabezpieczać autko pozostawiając je gdziekolwiek bo wiadomo - taki bajer kusi, i druga sprawa - trzeba być po części niezłym maniakiem motoryzacji, żeby z auta robić komputer :) albo też baaaaaaardzo dużo podróżować, no to wtedy chyba ciekawy pomysł... ;)

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

wiesz to nie nawet o to chodzi żeby być maniakiem. Ja mam na dysku z 10GB muzyki i dość mam już wypalania sobie tego na płytach. A tak odpalam kompa i słucham sobie muzy prosto z dysku :D No i jakość jest lepsza niż z cd wg mnie

VRx

Astro-maniak
Posty: 3024
Rejestracja: 26 mar 2007, 11:34
Imię: mam i ja
Auto: Opel
Silnik: całkiem spory
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#16

Nieprzeczytany post autor: VRx »

JOszi pisze:Ja mam na dysku z 10GB muzyki i dość mam już wypalania sobie tego na płytach. A tak odpalam kompa i słucham sobie muzy prosto z dysku :D No i jakość jest lepsza niż z cd wg mnie
Do tego wystarczy Radio z USB, albo BT :D

bohman

Astro-maniak
Posty: 122
Rejestracja: 17 mar 2009, 16:01
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

#17

Nieprzeczytany post autor: bohman »

Może i kusi złodziei ale jak on Ci to ukradnie? Musiał by całą deskę rozdzielczą z demontować :lol: A tak przy okazji to widziałem ostatnio nowe ciekawe zastosowanie do takiego CarPC otóż kamery noktowizyjne tutaj o to filmik pokazujący o co chodzi mniej więcej na przykładzie mercedesa [External Link Removed for Guests]
cały bajer polega na tym aby zamontować zwykłą kamerę np. internetową a do tego gdzieś w reflektorach lub innym miejscu umieścić naświetlacze podczerwieni (dostępne na allegro) oczywiście naświetlacze takie nie wysyłają światła tak jak pilot np. od TV. W rezultacie w nocy mamy widok na kamerze na całą drogę oraz pobocza. W mercedesie taki bajer pewnie dużo kosztuje..... 8)

VRx

Astro-maniak
Posty: 3024
Rejestracja: 26 mar 2007, 11:34
Imię: mam i ja
Auto: Opel
Silnik: całkiem spory
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#18

Nieprzeczytany post autor: VRx »

Jak już podczerwień to i touch screena można zrobić domową metodą, tylko trzeba by zrobić dyskretne miejsce na kamerkę.

Danielo

Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 18 mar 2009, 18:59
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Sochaczew
Kontakt:

#19

Nieprzeczytany post autor: Danielo »

cały bajer polega na tym aby zamontować zwykłą kamerę np. internetową a do tego gdzieś w reflektorach lub innym miejscu umieścić naświetlacze podczerwieni (dostępne na allegro) oczywiście naświetlacze takie nie wysyłają światła tak jak pilot np. od TV. W rezultacie w nocy mamy widok na kamerze na całą drogę oraz pobocza. W mercedesie taki bajer pewnie dużo kosztuje.....

a po co widziec pobocza na max 5 metrów? pokaz mi diode id oswietlajaca dalej niz swiatla mijania, wiesz ile takie rzeczy kosztuja:)

bohman

Astro-maniak
Posty: 122
Rejestracja: 17 mar 2009, 16:01
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

#20

Nieprzeczytany post autor: bohman »

no jak po co? załóżmy, że jedziesz drogą mając bo bokach las i mając taką kamerę wcześniej zobaczysz czy w krzakach nie czai się jakiś jeleń lub poboczem nie idzie jakiś człowiek . Po za tym takie oświetlacze mają większy zasięg niż 5 metrów zobacz tutaj masz [External Link Removed for Guests] ... =7&order=p

ODPOWIEDZ