Problem z Radiem pioneer deh 2900

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
niecek

Astro-maniak
Posty: 165
Rejestracja: 07 gru 2007, 21:11
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: potęgowo
Kontakt:

Problem z Radiem pioneer deh 2900

#1

Nieprzeczytany post autor: niecek »

Problem mój polega na tyz iż nie działa mi radio, tzn po odłacznieu akumulatora ( nie jestem pewien czy w tym czasie jak odłaczałem akumulator to czy radio bylo właczone czy nie ...) radio rozkodowalo mi sie tzn wyzerowały sie wszystkie moje ustaiwenia takie jak zaprogramowane radia, bas, typ muzyki itp. nie mogę teraz wogóle ustawic radia ani wyjąć płyty z radia... teraz kazdy guzik ma inne funkcje niż miał wczesniej i generalnie radio mogę właczyć dziala podswietylenie jednak nie mogę ustawic tak żeby grało nic sie nie da zrobić slysze tylko szum w glosnikach

wiecie co moglo sie stac i jak naprawic ten problem??
proszę o pomoc
moja asterka
[External Link Removed for Guests]
sprzedam części silnikowe astra 1.4 oraz dużo części do astry 1.6 [External Link Removed for Guests]

rzezniol

Astro-maniak
Posty: 757
Rejestracja: 20 sty 2009, 21:05
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Radzionków
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: rzezniol »

ło pojechało toche po bandzie :)

kasowaie sie wszystkich nastaw w pionku po odłączeniu aku to norma ale reszta zachowan juz nie ...

Sprawdz czy masz guzik reset gdzies pod panelem ...

Jak nie to odłącz jeszcze raz aku ...

Jak nie pomoze to na stolik do elektronika cos poradzi

Pozdro

niecek

Astro-maniak
Posty: 165
Rejestracja: 07 gru 2007, 21:11
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: potęgowo
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: niecek »

no więc problem ustąpił:) odłaczyłem dwukrotnie kostkę od radia raz jak radio bylo zgaszone i drugi jak sobie grało w sumie to nie pomogło ale gdzieś przez przypadek zrobiłem zwarcie siadło mi podswietlenie zegara i nawiewów, wymieniłem bezpiecznik... wlączyłem radio i było wszystko ok:) nie wiem jak to możliwe pod względem techniczym ale ważne że dzaiała poprawnie
moja asterka
[External Link Removed for Guests]
sprzedam części silnikowe astra 1.4 oraz dużo części do astry 1.6 [External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ