Hertz DCX 165 120W na przod wejdzie? + jakis tyl

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
bohman

Astro-maniak
Posty: 122
Rejestracja: 17 mar 2009, 16:01
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: bohman »

dokładnie PB bardzo sympatyczne głośniki nawet widziałem wczoraj na allegro licytacje PB ES-6c jak możesz to zalicytuj jest to najlepsza seria względem ceny jaką kiedykolwiek wypuścił PB a niestety dziś już nie są w sprzedaży skończyły się we wrześniu ubiegłego roku

adas216

Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 28 paź 2008, 16:11
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Radziejó
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: adas216 »

Witam aby nie zakładać ponownie tematu podepne się.
Ja też bym chciał dowiedzieć się od was jakis dobry zestawik do astry 1 kombi.
Oczywiście chciał bym tube, wzmacniacz, itd ale bagażnik niestety jest mi co dzien potrzebny do pracy. To myśle ze zestaw dobrych głośników był by super, ponieważ koleżanka ma w swojej asterce radio 4 jakies tam głośniki ale jej dużo lepiej to gra niż mi a nie znam jej tak dobrze zeby rozkręcać jej auto i sprawdzać co tam jest. Wiem jedno taki kupiła.
Ograniczenia cenowe no nie wiem chciał bym coś dobrego jakościowo i cenowo. Najbardziej interesuje mnie ten przód bo mi od strony kierowcy juz harczy.
Co mi polecicie?

Radecki

Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 20 kwie 2009, 10:20
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: Radecki »

Do Irwusek: też posiadam głośniki Hertz DCX 165 120W lecz próba ich montażu się nie powiodła tak żeby je i oryginalne maskownice założyć ponieważ mimo tego że zamontowałem dystanse to głośniki weszły troszkę głębiej i potem szyba zachacza o głośnik natomiast dając większy dystans to znowu z szybą będzie ok ale nie założysz oryginalnej maskownicy. Pozdrawiam. :) 8) :)
Radecki

ODPOWIEDZ