Zmachol?? czy cos za 200zl kupie ??

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
bohman

Astro-maniak
Posty: 122
Rejestracja: 17 mar 2009, 16:01
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

#21

Nieprzeczytany post autor: bohman »

VRx pisze:A możesz mi wyjąsnić skąd info o trzecim kanale?
Myślałem że 30kanałówka audisona to [External Link Removed for Guests]
Ten wzmacniacz co wygrał kolega to srx 3 starsza wersja tego co podałeś w linku....

[ Dodano: 2009-05-27, 15:29 ]
Oj fakt sory mój błąd pomyliłem się myśląc że to ta poprzednia wersja srx3. A to jest przecież srx2s, przyznaje się bez bicia :mrgreen: Tak jest 2 kanałowy....

MlodySZalony

Astro-maniak
Posty: 621
Rejestracja: 24 cze 2008, 22:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#22

Nieprzeczytany post autor: MlodySZalony »

domik89 pisze:iec tez mi zalezy natym zeby bas bylo slychac poza autem
Czyli nagłośnienie chcesz dla przechodniów ? pozostawię to bez komentarza
[External Link Removed for Guests]

domik89

Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: 09 kwie 2009, 22:55
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wapno
Kontakt:

#23

Nieprzeczytany post autor: domik89 »

chodzi oto zeby zagluszylo trzaskanie blachowy poza autem bo to mnie drazni a auto nieblo bite ani nic wnim robione a pod tylnimi szybami jak mi graja basowe glosniki stylu blachowa trzeszczy no zeby dalo sie to zagluszyc o to loto :P

iwan87

Astro-maniak
Posty: 259
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#24

Nieprzeczytany post autor: iwan87 »

sam teraz poszukuje jakiegoś głośnika do tej kwoty wiec razem się będziemy o niego bili :D

tylko jak tak jak przy wzmaku - wole coś używanego sprawdzonego, użytkowanego z głową niż nówkę chińską bo za taki chajs to niczego dobrego nie kupimy.
Black Lady from Cracow

[External Link Removed for Guests]

domik89

Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: 09 kwie 2009, 22:55
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wapno
Kontakt:

#25

Nieprzeczytany post autor: domik89 »

hmm mialem okazje slyszec wczoraj jak gra ten glosnik
[External Link Removed for Guests] ... _gwar.html
w aucie typu. golf3 no niezle napedzal auto o drgania no i niby firma tez nie taka zla ale niewiem co tam za zmak byl ale co do grania podobalo mi sie glosno wyraznie i bardzo trzeslo całym autem :)

VRx

Astro-maniak
Posty: 3024
Rejestracja: 26 mar 2007, 11:34
Imię: mam i ja
Auto: Opel
Silnik: całkiem spory
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#26

Nieprzeczytany post autor: VRx »

domik89 pisze:niezle napedzal auto o drgania no i niby firma tez nie taka zla ale niewiem co tam za zmak byl ale co do grania podobalo mi sie glosno wyraznie i bardzo trzeslo całym autem :)
Nie na tym polega praca subwoofera.

Poza tym odsłuchaj jakiegoś lepszego głośnika, a potem posłuchaj tego co chcesz kupić, czy będziesz słyszał różnicę.

domik89

Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: 09 kwie 2009, 22:55
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wapno
Kontakt:

#27

Nieprzeczytany post autor: domik89 »

hehe niema nikt unas dobrego sprzetu dotego poszlem do mediaexpert maja duzy wybor podrub i to na cenie po ponad 100zl podkladane co na allegro .... hmm a co myslicie o tych zmacholach wyglondaja na bayer ale ... chyba tylko wygladaja
[External Link Removed for Guests] ... 4_dni.html
[External Link Removed for Guests] ... f_vat.html
[External Link Removed for Guests] ... f_vat.html
[External Link Removed for Guests] ... f_vat.html
pewnie naprawde maja po 4x 25 rms a nie tyle

bohman

Astro-maniak
Posty: 122
Rejestracja: 17 mar 2009, 16:01
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

#28

Nieprzeczytany post autor: bohman »

domik89 pisze:chodzi oto zeby zagluszylo trzaskanie blachowy poza autem bo to mnie drazni a auto nieblo bite ani nic wnim robione a pod tylnimi szybami jak mi graja basowe glosniki stylu blachowa trzeszczy no zeby dalo sie to zagluszyc o to loto :P
jeżleli chodzi o trzeszczenie klapy to ja u siebie to zrobiłem tak. Pod tablicę rejestracyjną gąbkę a klapę dociągnąłem na zawiasach w astrza masz śrubki przy zatrzasku klapy które luzujesz i przesuwasz zawias w dół. Klapą trzeba troszkę mocniej trzasnąć przy zamykaniu ale za to przylega mocno przy uszczelkach i już prawię w ogóle nie słychać jej z zewnątrz
domik89 pisze:hmm mialem okazje slyszec wczoraj jak gra ten glosnik
[External Link Removed for Guests]
w aucie typu. golf3 no niezle napedzal auto o drgania no i niby firma tez nie taka zla ale niewiem co tam za zmak byl ale co do grania podobalo mi sie glosno wyraznie i bardzo trzeslo całym autem :)
No to masz już jeden punkt odniesienia co bardzo ci się przyda w wyborze sprzętu.
VRx pisze:Nie na tym polega praca subwoofera.

Poza tym odsłuchaj jakiegoś lepszego głośnika, a potem posłuchaj tego co chcesz kupić, czy będziesz słyszał różnicę.
dokładnie nie napinaj się od razu na ten głośnik warto posłuchać czegoś jeszcze, ludzie często kupują oczami a nawet słuchają oczami tak więc nie daj się zwieść i staraj się słuchać zawsze te same utwory na różnym sprzęcie a jak masz możliwość to nawet z oryginalnej płyty ponieważ format mp3 jednak ucina wiele częstotliwości o jakich nawet nie mamy pojęcia słuchając danego utworu...

VRx

Astro-maniak
Posty: 3024
Rejestracja: 26 mar 2007, 11:34
Imię: mam i ja
Auto: Opel
Silnik: całkiem spory
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#29

Nieprzeczytany post autor: VRx »

bohman pisze:ponieważ format mp3 jednak ucina wiele częstotliwości o jakich nawet nie mamy pojęcia słuchając danego utworu...
Ale moment moment, nie przy subwoferze.... mp3 "traci" najwyższe częstotliwości, w niskich jest to prawie nieodczuwalne.

bohman

Astro-maniak
Posty: 122
Rejestracja: 17 mar 2009, 16:01
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

#30

Nieprzeczytany post autor: bohman »

dlatego pisałem jak ma możliwość bo faktycznie jak piszesz dołu nie obcina tak mocno ale i tak barwa się straszliwie zmienia wiem bo od jakiś 3miesięce kupuje same oryginały a to dlatego że udałem się pewnego razu na odsłuch do profesjonalnego pomieszczenia i wziąłem ze sobą moją płytę nagrywaną - szczerze to się na prawdę zgarbiłem..... ale oczywiście bez problemu do testów może ty być mp3 no ale jeśli ma się swoje ulubione kawałki na cd to czemu nie testować z oryginalnej, bynajmniej mamy pewność że wszystko będzie naturalne. A tak na marginesie to jeśli chcesz sprawdzić sobie jak twój sprzęt radzi sobie z trudnymi kawałkami to zapuść Diane Krall nigdy w życiu nie słyszałem tak trudnych utworów do odtworzenia przez głośniki...

ODPOWIEDZ