czy da sie podłaczyc wzmacniacz pod originalne radio opla??

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
Grzesiek1986r

Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 12 wrz 2007, 19:10
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Chrzanów- Balin
Kontakt:

czy da sie podłaczyc wzmacniacz pod originalne radio opla??

#1

Nieprzeczytany post autor: Grzesiek1986r »

czesc. nie znam sie na tym i tam moze troche głupie pytnaie ale czy da sie podłaczyc wzmacniacz do orginalnego radia oplowskiego??

Awatar użytkownika
Tiger

Astro-maniak
Posty: 1610
Rejestracja: 25 maja 2009, 12:39
Imię: Tigi
Auto: Asrta G
Silnik: X20XEV
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Głogów
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Tiger »

tak da się ale zależy jaki to wzmacniacz bo jest kilka rodzai które podłącza się pod głośnik lub pod czincz i uważaj na masy ja tak uwaliłem sobie sterowanie głośnością przy kierownicy gdyż zwarły mi się masy od głośnika z masą samochodu

PS. ty potrzebujesz wzmacniacz co się podłącza pod głośniki jeżeli nie posiada czinczów

Grzesiek1986r

Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 12 wrz 2007, 19:10
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Chrzanów- Balin
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Grzesiek1986r »

TigerMUnia, dzieki:) a jaki wzmacniacz bys mi pooleci? i tube do tego?

Awatar użytkownika
Tiger

Astro-maniak
Posty: 1610
Rejestracja: 25 maja 2009, 12:39
Imię: Tigi
Auto: Asrta G
Silnik: X20XEV
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Głogów
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Tiger »

ja obecnie gustuje w niebieskich kropkach :P jako głośniki ale kwestia gustu i dobrania akustycznego tak że niech wypowiedzą się melomaniacy tu akurat jestem amatorem i robie wszystko metodą prób i błędów czasami kosztowne to ale co zrobić ;)

frodo

Astro-maniak
Posty: 139
Rejestracja: 26 paź 2008, 0:28
Imię: Err
Auto: Astra F Cabrio Bertone
Silnik: X16SZR
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Biecz

#5

Nieprzeczytany post autor: frodo »

Grzesiek1986r, jest ogolnie duzo wątków na forum na ten temat. ale przynajmniej ile masz kasy na to? noi skrzynie kupuj a nie tuby z tektury
NIGDY NIE JEŻDŻĘ BEZ RADIA!!!

Moje cabrio -> [External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

Grzesiek1986r

Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 12 wrz 2007, 19:10
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Chrzanów- Balin
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: Grzesiek1986r »

frodo, dzieki za podpowiedz bo ja nie znam sie na tym zanbardzo. ok 600-700 zł mysle:) ale powiedz mi jnie wiesz jak to bedize pod seryjjnum radiem grało?

bohman

Astro-maniak
Posty: 122
Rejestracja: 17 mar 2009, 16:01
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: bohman »

ja z tego co wiem to można każdy wzmacniacz podłączyć pod głośniki bo są to hiht input level ale nie jestem pewien czy nie musisz mieć do tego przejściówki jakiejś kumpel tak zakładał dowiem się na jutro i ci powiem jak on to ma u siebie zrobione i jaki wzmacniacz ma dane...

frodo

Astro-maniak
Posty: 139
Rejestracja: 26 paź 2008, 0:28
Imię: Err
Auto: Astra F Cabrio Bertone
Silnik: X16SZR
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Biecz

#8

Nieprzeczytany post autor: frodo »

mozna każdy podłączyć. sam nie miałem wyjścia to kupilem na allegro taki adapter [External Link Removed for Guests] ... ej_fv.html . moge go oddać za dobre piwko:) bo juz go nie potrzebuje
NIGDY NIE JEŻDŻĘ BEZ RADIA!!!

Moje cabrio -> [External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

bohman

Astro-maniak
Posty: 122
Rejestracja: 17 mar 2009, 16:01
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: bohman »

Dokładnie frodo, i nawet przez identyczną ma podłączone mój znajomy dokładnie tej firmy.
noi skrzynie kupuj a nie tuby z tektury
Dokładnie tak bo 700zł to wcale nie jest tak mało i głupotą by było źle zainwestować te pieniążki.
Pod seryjnym radiem zagra to na pewno mniej poprawnie niż pod jakimś dobrym radiem ale jeśli byś poszedł do jakiejś firmy Car audio i by ci mięli ustawić sprzęt tak by grał poprawnie to w radiu wszystkie ustawienia miał byś na "0" a wszystkie podbicia, częstotliwości głośność miałbyś ustawione na wzmacniaczu, tak więc jeśli ci to nie przeszkadza to ja na twoim miejscu bym się nie przejmował i zostawił to radyjko a może kiedyś jak by przybyło gotówki to można by zakupić.
Jeśli nie wiesz co kupić i na co patrzeć napisz czego oczekujesz od sprzętu, jakiej muzy słuchasz a my postaramy się Ci pomóc w wyborze jakiegoś sprzętu :mrgreen:

Grzesiek1986r

Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 12 wrz 2007, 19:10
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Chrzanów- Balin
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: Grzesiek1986r »

dzieki za podpowiedzi:) no to tak chciałbuym jakas fajnie wygladajaca szkrzynie:) a muzy to słycham roznej, techno trance, dance.. czekam na wasze propozycje

ODPOWIEDZ