Problem z radyjkiem pomocy!!!

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
bombel87

Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 10 cze 2009, 21:10
Imię: Kuba
Auto: Vauxhall Astra G
Silnik: 1,6l 8V (Z16SE)
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Olkusz City

Problem z radyjkiem pomocy!!!

#1

Nieprzeczytany post autor: bombel87 »

Nie dawno kupiłem auto a z autem radio SONY CDX - S2050 i teraz jest problem. Czy to radio odczytuje przegrane płyty? Prze konwertowałem muzyke z mp3 na wav i lipa. Włożyłem do radia płyte czyszczącą też lipa. Możliwe że laser się zużył czy cuś nie wiem. Znalazłem na allegro identyczne radio przy którym było napisane że czyta płyty cd-r. Już sam nie wiem co mam robić może powinienem zmienić radio?? Prosze nie krzyczcie wiem że radio nie odtwarza mp3, chce tylko wiedzieć czemu nie odtwarza plików wav na płycie cd-r.

I tak z ciekawości: czy jak zmienie radio na nie oryginalne to będe mógł sterować nim z kierownicy (głośniść, zmiana utworów itp.)?

piotrek_n10

Astro-maniak
Posty: 89
Rejestracja: 09 paź 2008, 16:51
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: piotrek_n10 »

Co do tego soniacza to mam takie samo, i działa bez zarzutów, czyta wszystkie nagrane płyty. Nagrywam przez nero wybierając po prostu opcję nagraj audio CD i wszystko jest ok.
[External Link Removed for Guests]

Aerox81

Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 12 cze 2009, 11:00
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Aerox81 »

Dokladnie musisz nagrywac tak zwane Tracki wchodzi ok. 20 utworow na 1 plyte. A w kostce powinienes miec juz podpiete z kierownica.
i wszystko jasne =]

bombel87

Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 10 cze 2009, 21:10
Imię: Kuba
Auto: Vauxhall Astra G
Silnik: 1,6l 8V (Z16SE)
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Olkusz City

#4

Nieprzeczytany post autor: bombel87 »

Jezu ale siara chłopaki ale ze mnie zawias. Radyjko działa odtwarza płyte cd-r i muzyke. Po prostu zgrałem płyte tak jak piotrek_n10 pisał:

"Nagrywam przez nero wybierając po prostu opcję nagraj audio CD i wszystko jest ok". A ja nagrywałem płyte jako dysk z danymi :oops: .

Chcę aczkolwiek dopisać że nigdy wcześniej nie zgrywałem płyt z muzyką ponieważ nie były mi potrzebne. W poprzednim radiu miałem USB :roll:
Dzieki za zainteresowanie sie tematem.

ODPOWIEDZ