jakiej firmy radio kupić?

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
bohman

Astro-maniak
Posty: 122
Rejestracja: 17 mar 2009, 16:01
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: bohman »

w radiach sony chyba stawiają na coś innego jak jakość, to jest moje zdanie bo zazwyczaj radia sony do 400zł mają i usb i aux i nawet 3xrca gdzie wyposażenie to mija się daleko z jakością, robią również ładne wręcz przepiękne radia black panel ale to wszystko tylko kusi oko. W sony najlepsza seria to XES i gdyby sprzęt ten kosztował poniżej 2tys złotych to też bym sobie kupił a z radii osobiście z modeli które słyszałem i grały na prawdę ładnie to sony C90R

Awatar użytkownika
Chyllus

Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 20 cze 2009, 8:59
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bydgoszcz/Górki
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: Chyllus »

Odradzam z pełną świadomością Sony. Jak napisał przedmówca radia te są produkowane aby ładnie wygladac a nie grac. Pasują idealnie dla tych, co montują w swoich samochodach niebieskie diody LED i inne wypasione gadgety jak kolorowe, świecące wentyle ;-)
Polecam radia ALPINE gdyż za umiarkowana cene oferują przyzwoite parametry, ewentualnie Pioneer.
Jeśli jednak chce sie mieć w radioodtwarzaczu wszelkie możliwe standardy SD USB itp itd to za te pieniadze to raczej pozostaje kupic cos z Biedronki ;-)

Pozdrawiam

spinacz_156

Astro-maniak
Posty: 82
Rejestracja: 23 mar 2008, 16:15
Imię: Darek
Auto: Opel Omega
Silnik: 2.5
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Grudziądz

#13

Nieprzeczytany post autor: spinacz_156 »

ZA tą kwotę można kupić pioniera 2100 ub z portem USB i wyjściem na wzmacniacz
Moja była Asterka [External Link Removed for Guests]

wilku555

Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 26 maja 2009, 22:23
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Działdowo
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: wilku555 »

zgadzam sie co do opinii o Sony- sam mam takie radyjko w astrze- S2000 (zwykle CD- przynajmniej na CD ma Sony jakas jakosc,z pozytywow to jeszcze wyjscie na wzmaka<<bez sterowania wzmakiem>>i super czytelny czarny wyswietlacz)
do Vici kupilem taniego JVC ( na poczatek) KD-R301 i gra jak niebo a ziemia w porownaniu z sony( i tez jest swietnie czytelny wyswietlacz w tym modelu)

a z innych radyjek co mialem mozliwosc odsluchu w innych autach to polecam Pionka albo alpinke :)
pozdro ;)

wilk

Astro-maniak
Posty: 97
Rejestracja: 28 lut 2009, 16:32
Imię: Arkadiusz
Auto: Astra GTC
Silnik: z14xep
Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: wilk »

Chyllus pisze:Odradzam z pełną świadomością Sony. Jak napisał przedmówca radia te są produkowane aby ładnie wygladac a nie grac. Pasują idealnie dla tych, co montują w swoich samochodach niebieskie diody LED i inne wypasione gadgety jak kolorowe, świecące wentyle ;-)
Polecam radia ALPINE gdyż za umiarkowana cene oferują przyzwoite parametry, ewentualnie Pioneer.
Jeśli jednak chce sie mieć w radioodtwarzaczu wszelkie możliwe standardy SD USB itp itd to za te pieniadze to raczej pozostaje kupic cos z Biedronki ;-)

Pozdrawiam
a co masz do radia z biedronki ?? ja mam i jakos sobie radzi :D
....

MlodySZalony

Astro-maniak
Posty: 621
Rejestracja: 24 cze 2008, 22:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#16

Nieprzeczytany post autor: MlodySZalony »

wilk pisze:a co masz do radia z biedronki ?? ja mam i jakos sobie radz
Zależy od wymagań
[External Link Removed for Guests]

wilk

Astro-maniak
Posty: 97
Rejestracja: 28 lut 2009, 16:32
Imię: Arkadiusz
Auto: Astra GTC
Silnik: z14xep
Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

#17

Nieprzeczytany post autor: wilk »

MlodySZalony pisze:
wilk pisze:a co masz do radia z biedronki ?? ja mam i jakos sobie radz
Zależy od wymagań
jak na moje wymagania w zupelnosci mi wystarcza :D
....

wilku555

Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 26 maja 2009, 22:23
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Działdowo
Kontakt:

#18

Nieprzeczytany post autor: wilku555 »

jasne ze wiele zalezy od wymagan :) ale jesli ktos stawia na jakosc dwieku wybiera raczej produkty markowe...(nie mowie tu o radyjkach takich wytworców jak Nakamichi ,Denon czy Becker ale o takich jak Clarion, Alpine itd...) nie ukrywajmy- "biedronka" brzmi gorzej... :|
tak wyglada moje zdanie...pozdro ;)

frodo

Astro-maniak
Posty: 139
Rejestracja: 26 paź 2008, 0:28
Imię: Err
Auto: Astra F Cabrio Bertone
Silnik: X16SZR
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Biecz

#19

Nieprzeczytany post autor: frodo »

radyjko juz kupione. postawiłem na kenwooda kdc w4044u red. hmm . i powiem tak. gra bardzo ładnie, wiadomo ze nie ma takiej jakości jak kdc 9090 hehe ale jestem zadowolony. troszq soft nie dopracowany i trochu skomplikowanie interfejs ,menu, zostały wymyślone. nie jestem zwolennikiem prostoty w takich rzeczach bo mnie to cieszy , chodzi mi o funkcjonalność. pozatym jakość samego plastiku jest troche tandetna no ale ogolnie jestem zadowolony:D. warto było. aaa i jeszcze jedno spostrzeżenie nie wiem czy to opcja jest hehe ale zauważyłem ze nie ma radiatora tylko jest możliwość jego przykręcenia. moge jakiś stary z PCeta założyć? :) czy nie ma sensu.... :roll:


pozdrawiam
NIGDY NIE JEŻDŻĘ BEZ RADIA!!!

Moje cabrio -> [External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

MlodySZalony

Astro-maniak
Posty: 621
Rejestracja: 24 cze 2008, 22:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#20

Nieprzeczytany post autor: MlodySZalony »

Jeśli po dŁuższym graniu nic sie nie dzieje z radiem, tzn nie traci mocy, nie wylacza sie to nie ma sensu, być moze obudowa jest z innego mocniejszego modelu
[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ