jakiej firmy radio kupić?

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
frodo

Astro-maniak
Posty: 139
Rejestracja: 26 paź 2008, 0:28
Imię: Err
Auto: Astra F Cabrio Bertone
Silnik: X16SZR
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Biecz

jakiej firmy radio kupić?

#1

Nieprzeczytany post autor: frodo »

witam. zależy mi na wejściu USB i sterowaniu wzmacniaczem/subem. Kwota do 400 zł. Miałem do czynienia ale ze starymi modelami różnych firm. najlepiej wspominam Kenwood'a i Pioneera,Alpine'a ,ale nie wiem jak jest teraz. Oczywiście ma być to nowe radio. miałem trzy Kenwoody używane i po 2-3 miesiącach padały , to panel , to napęd. także nie chce używki. Naprawdę bede wdzięczny za radę z autopsji, bo wiem że zdarzają sie modele nowe co wracają szybko na gwarancję. Dzięki z góry i pozdrawiam wszystkich maniaków CA:)

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

doloz troche i kup alpine :)
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

Carlos

Astro-maniak
Posty: 198
Rejestracja: 10 kwie 2009, 11:30
Imię: Rafał
Auto: Opel Astra H
Silnik: Z20LER
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Wola k. Tychów
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Carlos »

Alpinik to bardzo dobry wybór jeżeli chodzi o radio, sam takowy posiadam od 3 tygodni, jedyną jego wadą (o ile to jest wada) jest brak wejścia USB. Natomiast w radiu mam opcję sterowania subwooferem. Jest to model CDE - 9872 RM, zapłaciłem za niego 380zł a teraz w Media Markcie widziałem promocje po 300zł, zleksza żal :x
Był : Seat Leon 1.9TDI 155PS/314Nm ASV Powered by ECUProject
Jest : Opel Astra H 2.0 turbo Z20LER OPC line

abramm

Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 07 cze 2009, 15:24
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: nml
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: abramm »

U mnie w sklepie polecane są pionki jak i JVC.. i alpinki z racji tego ze te modele wracaja tylko do nas w jednym przypadku... W nowej dostawie :) Kolejnych sztuk :) o czyms to swiadczy. Strzelaj cos w tą polke :)

MlodySZalony

Astro-maniak
Posty: 621
Rejestracja: 24 cze 2008, 22:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: MlodySZalony »

Ja bym wybieraŁ pomiędzy alpine a clarion
[External Link Removed for Guests]

frodo

Astro-maniak
Posty: 139
Rejestracja: 26 paź 2008, 0:28
Imię: Err
Auto: Astra F Cabrio Bertone
Silnik: X16SZR
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Biecz

#6

Nieprzeczytany post autor: frodo »

a co z kenwoodem?

bohman

Astro-maniak
Posty: 122
Rejestracja: 17 mar 2009, 16:01
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: bohman »

clarion lub kenwood jak masz troszkę więcej środków to alpine z seri cda. Polecam ten model [External Link Removed for Guests] ... pilot.html ponieważ sam go w tej chwili mam i jestem zadowolony, dobra jakość dźwięku ( o niebo lepsza od alpiny z serii cde wiem po wcześniej taką miałem) no chyba że chcesz używki z allegro jakieś to modeli jest trochę więcej.

frodo

Astro-maniak
Posty: 139
Rejestracja: 26 paź 2008, 0:28
Imię: Err
Auto: Astra F Cabrio Bertone
Silnik: X16SZR
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Biecz

#8

Nieprzeczytany post autor: frodo »

moje fundusze są ograniczone do 400 zł. a jest jakaś różnica między Kenwood KDC-W4044 UAY ,a ALPINE CDE-9874R oprócz tego że kenwood ma USB?
NIGDY NIE JEŻDŻĘ BEZ RADIA!!!

Moje cabrio -> [External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
caro1955

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 24 cze 2009, 19:14
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: caro1955 »

Witam .Miałem te markowe cuda techniki poskładane przez zwinne rączki chińskich dzieci .I dlatego kupiłem orginał china cud na markowych podzespołach.Jest to MAQMA MG BT 89.Posiada aluminiowy panel winda,blutoota ,gniazdo usb ,slot karty pamięci,odtważacz mp3,wyjście audio,ma też pilota.Słucham na tym cudaku wszyskich nośników ponad rok i wszystko ok.A potrząc na posty uszkodzonych radioodbiorników to przeważnie te psełdo markowe.Teraz cała technika albo jest albo będzie robiona lub składana przez zręczne rączki chińskich dzieci.A żeby u nich produkować producent musi ich misterstwu przekazać całą dokumentacje.I z tąd te piękne podróby .Zobaczcie podrobione samochody znanych marek i co i nic ,bo sami dali im dokumentacje które są u nich produkowane . Pozdrawiam
,
caro1955

Mario

Astro-maniak
Posty: 1804
Rejestracja: 09 gru 2007, 18:42
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków/Myślenice
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: Mario »

a co z sony serii explode? ma i wejście na usb i sterowanie subem z pozycji radia.
ja mam takowego gt200s niestety bez usb, od jakiś 2 lat i nie narzekam, spisuje się rewelacyjnie.
AHA - no i mieści się w przedziale cenowym do 400zł ;)
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.

ODPOWIEDZ