Jakie głośniki do mojej astrit??

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
Awatar użytkownika
Tuninggarage

Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 06 lip 2009, 22:53
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Łochów
Kontakt:

Jakie głośniki do mojej astrit??

#1

Nieprzeczytany post autor: Tuninggarage »

Witam jestem nowy na forum:) posiadam astre I z 97r. 1.6 kat itp. Problem jest w tym że nie wiem jakie głośniki sobie kupić chce coś takiego:[External Link Removed for Guests] bo nie mam za dużo kasy narazie a seryjka mnie wykańcza dobrze że mam syczki normalne bo wymieniłem chce coś w drzwi z przodu co proponujecie??
Pomocy w rozwinięciu mojej strony!!:
[External Link Removed for Guests]

bubu1769

Astro-maniak
Posty: 325
Rejestracja: 05 gru 2008, 16:11
Imię: Bartłomiej
Auto: Vectra b
Silnik: Z16XE
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: bubu1769 »

Nie jestem pewien czy te co podałeś zagrają lepiej niż seria (chyba ze serie masz już na wykończeniu) ja bym proponował wstrzymać się troszkę i odłożyć grosza na Helix DB 62.1, te głośniki są polecane przez większość użytkowników.
Mój [External Link Removed for Guests] :D

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

Tuninggarage, hehe fajny podpis :) ciekawe skad ten gif :m :m :m :m jesli nie chcesz wiele przeznaczyc wytrzymaj z tymi az sie dorobisz sie czegos lepszego a kasy na to idzie nie malo bo jedno ciagnie drugie. Wiec jak glosniki to i wzmacniacz a jak wzmacniacz to i radio. Zeby to dobrze razem zagralo musisz miec z 1K
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

Awatar użytkownika
Tuninggarage

Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 06 lip 2009, 22:53
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Łochów
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Tuninggarage »

No akurat radio to już posiadam:) JVC KD-R401. A jak już bede kupyważ wzmacniacz to tylko z tubą")

[ Dodano: 2009-07-08, 12:58 ]
No akurat radio to już posiadam:) JVC KD-R401. A jak już bede kupyważ wzmacniacz to tylko z tubą")
Pomocy w rozwinięciu mojej strony!!:
[External Link Removed for Guests]

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

PO PIERWSZE NIE BADZ PAPUGA I ZMIEN TEN AVATAR. Po drugie jak wsadzisz tube bez dobrych tweeterow i wooferow bedzie jeszcze gorzej gralo i nie ma sensu cos wogole grzebac.
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

bohman

Astro-maniak
Posty: 122
Rejestracja: 17 mar 2009, 16:01
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: bohman »

a ja jestem w czasie kompletowania całego zestawu car audio który niedługo umieszczę na forum i powiem ci że wczoraj zamontowałem na razie radio alpiny z serii cda wysoki model i powiem ci że seryjne głośniki grają tak że gdybyś je usłyszał to byś nie uwierzył, dlatego powiem ci jeżeli kupisz za przeproszeniem to gówno co pokazałeś to może być tylko gorzej.... i nawet lepiej się w to nie baw bo stracisz tylko czas i pieniądze. Odłóż sobie troszkę pieniędzy i kup coś lepszego albo zostaw fabrykę.
Tuninggarage pisze:A jak już bede kupyważ wzmacniacz to tylko z tubą
Chodzi Ci o tubę aktywna? Jeśli tak to odsyłam na fora car audio....

Awatar użytkownika
Tuninggarage

Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 06 lip 2009, 22:53
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Łochów
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: Tuninggarage »

Ja mam w b.dobrym stanie seryjne głośniki w opelku ale... ja lubie głosna muzyke, owszem przy gdy rozkręce radio do 1/3 mocy to wszystko ładnie gra ale jak wezme więcej to... tylko trzaski, jeżeli chodzi o gwizdki to kupiłem odrazu na giełdzie jak samochód kupiłem model to VIONCE KRAFT HL 003B i ładnie grają co do głośników to tak:
[External Link Removed for Guests] ... afira.html
[External Link Removed for Guests] ... l6240.html
[External Link Removed for Guests] ... _k_ce.html
[External Link Removed for Guests] ... ontaz.html
Co do tyłu to miałem też papierowe ale wymieniłem na jakieś DAX 13 i tez jakoś grają ale to jeszcze nie to i wydaje mi sie że wywale je i zostawie tylko tube co o tym myślicie? :?:
Pomocy w rozwinięciu mojej strony!!:
[External Link Removed for Guests]

ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

Mysle ze te glosniki nie nadaja sie do roweru.
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

Awatar użytkownika
Tuninggarage

Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 06 lip 2009, 22:53
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Łochów
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: Tuninggarage »

no to co proponujesz??
Pomocy w rozwinięciu mojej strony!!:
[External Link Removed for Guests]

bubu1769

Astro-maniak
Posty: 325
Rejestracja: 05 gru 2008, 16:11
Imię: Bartłomiej
Auto: Vectra b
Silnik: Z16XE
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: bubu1769 »

Kolego po pierwsze nie VIONCE KRAFT ani DAX bo to są firmy niskobudżetowe a za co za tym idzie grają fatalnie i nawet seryjne głośniki są od nich lepsze. Jeśli lubisz głośna muzykę to to zredukuj w radiu na max bassy to wtedy głośniki ci nie powinny zanadto charczeć przy głośniejszym słuchaniem. Ja od pól roku zbieram się do kupna głośników ale te które bym chciał zakupić są puki co za drogie jak dla mnie, dlatego czekam aż cena nieco opadnie a ja zbiorę trochę grosza. Uwierz na prawdę nie warto bawić się w jakieś półśrodki tylko dlatego ze aktualnie nas na coś nie stać a chcemy coś na już.
Mój [External Link Removed for Guests] :D

ODPOWIEDZ