Sony CDX-GT630 ?

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
Drohan

Astro-maniak
Posty: 129
Rejestracja: 12 lip 2009, 9:24
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Sony CDX-GT630 ?

#1

Nieprzeczytany post autor: Drohan »

Jutro planuje jechać do sklepu po to radio Sony CDX-GT630, czy ktoś z Was je posiada ? czy wiecie może jak działa, a może polecacie inne dobre radio :) mój warunek to niebieskie podświetlenie żeby pasowało do wnętrza :D oraz port usb z przodu na panelu a tu specyfikacja tego radia:


Odtwarzanie
Typ odtwarzacza CD z MP3 i WMA
Standardy odtwarzania dźwięku AAC, CD Audio, CD-R, CD-RW, MP3, WMA
Standardy odtwarzania obrazu nie dotyczy
Zakresy fal radiowych AM LW, AM MW, FM (UKF)
Radio z systemem RDS tak
Maksymalna moc wyjściowa 4 x 52 W
Wzmacniacz w technologii MOS-FET tak
Informacje dodatkowe
Kolor wyświetlacza biały
Kolor podświetlania przycisków niebieski, zielony
Kolor panelu czarny
Funkcje dodatkowe funkcja ZAPPIN, możliwość podłączenia odtwarzacza iPod, możliwość współpracy z pilotem na podczerwień, obsługa ID3 Tag, wejście AUX w panelu
Wejścia / wyjścia
Złącza USB 1 x 2.0
Wejście AUX IN dla zewnętrznego źródła dźwięku tak
Wyjście do subwoofera tak
Wyjście do przedwzmacniacza (pre-out) 3
Wyposażenie
Wyposażenie instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, klucze do montażu / demontażu, półkieszeń, ramka, wiązka zasilania ze złączem ISO
Gwarancja
Gwarancja 12 miesięcy

a wygląda tak:

Obrazek

MlodySZalony

Astro-maniak
Posty: 621
Rejestracja: 24 cze 2008, 22:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: MlodySZalony »

Nigdzie nie jest napisane jakie to ma przetworniki. Widze ,że kosztuje kolo 500zŁ.
[External Link Removed for Guests] ... 4r_11.html to będzie lepsze tylko ,że używka
[External Link Removed for Guests]

spinacz_156

Astro-maniak
Posty: 82
Rejestracja: 23 mar 2008, 16:15
Imię: Darek
Auto: Opel Omega
Silnik: 2.5
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Grudziądz

#3

Nieprzeczytany post autor: spinacz_156 »

Ostatnio się dowiadywałem na temat CA w moim mieście i wszyscy polecają tylko radia PIONEER i jest duży wybór radia które posiada USB i można znaleść model z niebieskim podświetleniem, A SONY to podobno już teraz wyglądają a nie grają :D
pozdrawiam
Moja była Asterka [External Link Removed for Guests]

Wasyl

Astro-maniak
Posty: 959
Rejestracja: 15 cze 2008, 10:31
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Wasyl »

Z doświadczenia polecę model Sony bt-2600, model z usb ma trochę inne oznaczenie. Gra naprawdę dobrze, już w trzech autach zamontowaliśmy i radzi sobie super w zestawie 4 głośniki i radio.
Do tego bluetooth - jeżeli masz bt w telefonie, to wsiadasz do auta i telefon odbierasz podczas jazdy guzikiem w radiu, jedyną wadą jest to, że oczywiście pasażerowie słyszą rozmowę, ale rączki wolne i przy wsiadaniu do auta nawet nie wyjmujesz fona z kieszeni :)
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..." - Colin Mcrae [*]

Drohan

Astro-maniak
Posty: 129
Rejestracja: 12 lip 2009, 9:24
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: Drohan »

Wasyl nie moge znaleść tego Twojego modelu z USB ale znalazle bt 3700
[External Link Removed for Guests] ... gw24m.html :) a co do glosników narazie mam standard tzn. 2x przedniedrzwi i to wsio, diody mi sie przepalaja przy zegarach i musze teraz sobie odrazu podświetlenie a w audio (glośniki) bede siępotem bawić ale radio trza mieć porządne :D

Wasyl

Astro-maniak
Posty: 959
Rejestracja: 15 cze 2008, 10:31
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: Wasyl »

Drohan, no bt3600 to chyba odpowiednik mojego, tyle, że z usb. Na takim radiu jeżdżą u mnie 2 ople z seryjnymi głośnikami, trzeci (nie opel :P)nie ma seryjnych. W opelkach nieźle sobie radzi, często były w naszych efkach montowane seryjnie głośniki blaupunkta (stary blaupunkt, jeszcze dobry :P)
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..." - Colin Mcrae [*]

Drohan

Astro-maniak
Posty: 129
Rejestracja: 12 lip 2009, 9:24
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: Drohan »

Radyjko zakupione teraz będzie czas na wymiane głośników ale to już w nowym temacie :) dzięki za pomoc :) do zamknięcia

ODPOWIEDZ