Co wybrac do AH?

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
cis3k

Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 12 lis 2008, 9:29
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Co wybrac do AH?

#1

Nieprzeczytany post autor: cis3k »

Witam.
Chciałbym trochę poprawić CA w mojej astrze. fabryczne brzmienie mnie nie zadowala, zresztą jak większość z nas :)
Zastanawiam się co zrobić trochę poczytałem, ale do końca i tak się wszystkiego nie dowiedziałem.
Otóż mam dwie opcje. Albo zamontuję sobie wzmacniacz i skrzynkę (mam upatrzony komplet magnata), albo wymienię wszystkie głośniki w AH na jakieś inne.
Pytanie mam takie ponieważ radio CD30 nie ma wyjścia na wzmacniacz, to czy dużo stracę na dźwięku montując adapter ??
Jakie głośniki byście polecili do AH jakbym wybrał drugą opcję?
I którą opcję byście doradzili ? A może jakieś inne rozwiązanie ... Nie chce popłynąć z kosztami więc do wydania mam coś w okolicach 600zł

FaOn

Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 18 sie 2009, 14:29
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: FaOn »

tez bym byl wdzieczny za jakies wskazowki nie bede zakladal nowego tematu, umnie podobnie z tym ze tez niechce wymieniac fabrycznego radia tylko interesowalyby mnie jakies glosniczkico by fajnie brzmiały ;)

Usunięty użytkownik 3235

#3

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

FaOn pisze:tez bym byl wdzieczny za jakies wskazowki nie bede zakladal nowego tematu
Bo takich tematów już jest sporo, więc i autor tego niepotrzebnie zakładał kolejny.

Maniek

Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 02 lis 2008, 9:50
Imię: Mariusz
Auto: H Kombi
Silnik: Z17DTH
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Maniek »

Witam.

Do fabrycznego radia, jeżeli już musi być:( polecam zestaw głośników Simplex+wygłuszenie drzwi koniecznie!!!
Rewelacji nie będzie, ale na pewno poprawicie jakość swojego audio:)

Komplet głośników to jakieś 450-500zł, a wygłuszenie to zależy od materiału.

Ja od takiej modyfikacji zaczynałem, niestety "apetyt w miarę jedzenia rośnie" i wywaliłem fabryczne CD:), piszę "niestety" bo te modyfikacje do najtańszych nie należą:)

Pozdrawiam.

MlodySZalony

Astro-maniak
Posty: 621
Rejestracja: 24 cze 2008, 22:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: MlodySZalony »

Kompletowanie Ca zaczyna się od dobrego radia, następnie gŁośniki na przód, wytŁumienie drzwi, wzmacniacz na przód, wzmacniacz na subwoofer subwoofer, kable. Kupując wzmacniacz i subwoofer nie polepszysz zbytnio grania, zmiana gŁośników coś da ale najlepiej zmienić wsztystko co nie jest tanie
[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ