Problem z radiem

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
FaOn

Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 18 sie 2009, 14:29
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Problem z radiem

#1

Nieprzeczytany post autor: FaOn »

Witam jesli podobny temat juz byl to przepraszam :P otoz moj problem wyglada tak w mojej Astrze III bylo fabryczne radio CD 30 ale a nie obslugiwalo mp3 :/ wiec zamowilem na allegro sobie fabryczne radio z obsluga mp3 koles zapewnial ze radio jest wylogowane i stwierdzil ze trzeba je tylko zalogowac ale ja nie rozumiem jak zalogowac w jaki sposob?? bo radyjko gra tylko ze co pare sekund slychac charakterystyczne "beep" w serwisie Opla stwierdzil ize nic eni moga zrobic a po rozmowie z kolesiem od ktorego kupilem radio on twierdzi ze oni sa ***** gdyz wystarczy radio tylko zalogowac a ja nie mam pojecia jak z gory dziekuje za pomoc pozdro

Usunięty użytkownik 3235

#2

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Było pisane o tym wiele razy, nawet były chyba podane screeny z Techa2 gdzie dokładnie wejść aby zalogować radio. Musisz jechać albo do ASO albo do kogoś kto dysponuje Techem2 i potrafi go obsługiwać, tylko w ten sposób możesz zalogować radio. Weź ze sobą Car Pass.

Awatar użytkownika
cebulman

Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 18 sie 2009, 18:29
Imię: Łukasz
Auto: Astra 1995
Silnik: c14nz + LPG
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: cebulman »

Witam, kupiłem radio manty podpiąłem je włączam wszystko się świeci jak powinno i nie ma głosu ani z radia ani mp3. Radio fabryczne do asterixa co mam blaupunkt sc202 włączam i jest normlanie głos? swoje radio podłączyłem do kumpla asterixa i u niego grało. może mi ktoś coś poradzić? Astra 1995 hatchback
manta Obrazek
fabryczne Obrazek
wcześniej przez 3 lata miałem radio medion i mi normalnie grało ale też zniknął dźwięk a poźniej wyświetlacz więc kupiłem nowe.

ODPOWIEDZ