Wzmacniacz w astrze G

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
kita

Astro-maniak
Posty: 616
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:19
Imię: Marcin
Auto: BLACK WIDOW
Silnik: X16XEL
Województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Wzmacniacz w astrze G

#1

Nieprzeczytany post autor: kita »

Witam wszystkich posiadaczy astry G i nie tylko

Mam duży problem Chciałbym sobie zamontować wzmacniacz do przednich głośników w astrze G 1.6 16V kombi i nie wiem jak można przedostać sie do silnika z kabiny bez wiercenia aby przeciągnąć kable do akumulatora.
Powiem tylko że próbowałem przejść tam gdzie idzie główna wiązka przewodów - lewa strona od kierowcy - i nie dało rady przejść bo jest założona jakaś kostka która łączy przewody które idą z silnika z przewodami z kabiny.

Jeśli ktoś wie to proszę o pomoc.

Gość

#2

Nieprzeczytany post autor: Gość »

hehe tez mialem z tym straszny problem i poprostu wywiercilem dziure :) zabezpieczylem ja potem i po przelozeniu kabelka poprostu za silikonowalem duza iloscia silikonu :)

pozdrawiam

Forest

#3

Nieprzeczytany post autor: Forest »

mi to znajomy robił i wydaje mi się, że nie wiercił nic, więc jak sięgo spytam to napisz co i jak

Gość

#4

Nieprzeczytany post autor: Gość »

generelanie moze komus sie udalo poscic tam gdzie idzie linka od maski ale nie sadze zeby tamtedy przecisnac kabel 20 kwadrat ;/ moze 10 kw by przeszlo. a jak ma sie cos tam dlubac wokol linki to lepiej 10cm obok bez problemowo w 5 sem wywiercic dziure :)

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

nie trzeba wiercić ;) są miejsca na kabel tylko trzeba wyjąć 1 zaślepkę ;)

hans7

Astro-maniak
Posty: 76
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:44
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: hans7 »

JOszi pisze:nie trzeba wiercić ;) są miejsca na kabel tylko trzeba wyjąć 1 zaślepkę ;)
bede wdzieczny za podpowiedż szczegułową bo na dniach mnie czeka montaz car audio do asterki

Awatar użytkownika
dka-toxic

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 13 wrz 2008, 10:42
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kamienna Gora
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: dka-toxic »

Witam Panowie, podłączam sie do tematu. Wiec jak z tym przeciąganiem kabelków od AKU do kabiny kierowcy?? Da rady bez wiercenia, czy raczej konieczności?? Juz 2 razy robiłem podejście, przejrzałem całe autko, i nie znalazłem najmniejszej zaślepki ani szparki :> Całe autko juz rozprute i wstępnie wytłumione a prądu do wzmakow nie ma :evil: Kabelki jakie chce wsadzić to 2 X 35 mm2

MlodySZalony

Astro-maniak
Posty: 621
Rejestracja: 24 cze 2008, 22:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: MlodySZalony »

Zaślepka jest i owszem, ale jeśli nie mamy linki gazu ;) czyli elektroniczny pedał gazu :P można sie przebić przez dolot nawiewu, wystarczy zrobić dziurę w plastiku, Dolot znajduję się po stronie paska rozrządu
[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ