porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
Usunięty użytkownik 3235

#11

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Można kombinować z wyprowadzeniem wyjścia AUX, a najlepiej wymienić radio na CD30MP3, może być tak że nic nawet nie dołożysz do tego, bo ceny CD30 a CD30MP3 są często podobne.

Awatar użytkownika
JakubG

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 22 lut 2009, 20:41
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: JakubG »

analyzer64 pisze:Można kombinować z wyprowadzeniem wyjścia AUX, a najlepiej wymienić radio na CD30MP3, może być tak że nic nawet nie dołożysz do tego, bo ceny CD30 a CD30MP3 są często podobne.
Jak sądzę, trzeba będzie dokonać zmian na komputerze, czy nie? Rozumiem, że wyświetlacz i sterowanie z kierownicy będzie grał.

wertus1

Astro-maniak
Posty: 1888
Rejestracja: 28 kwie 2008, 16:41
Imię: Wiktor
Auto: Astra G
Silnik: Y17DT
Województwo: wielkopolskie
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: wertus1 »

Taki pytanie prawie, że z kosmosu: czy do radia cd30, żeby grało mp3, wystarczy tylko przełożyć sam laser czy trzeba zmieniać oprogramowanie też??
Właściwie bardziej myśle na przedkładką tegoż lasera do cdr-2005, ale tam już chcyba będzie więcej kombinacji, żeby grało MP3.
Dzięki z góry za sugestie i uwagi

Usunięty użytkownik 3235

#14

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Nie wydaje mi się, że wystarczy tylko zmiana lasera i i oprogramowania, myślę że są jeszcze jakieś inne różnice w konstrukcji.

Awatar użytkownika
graffii123

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 04 sie 2009, 22:53
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: graffii123 »

zawsze nalezy pamietac o jednym: stare radio wymeldowac a nowe zameldowac. oczywicei najlepiej to zrobic w ASO (koszt okolo 150PLN), lub wymieniac komplet RADIO+WYSWIETLACZ (+ewentualnie modół BT).

Czy sie opłaca? koszt radia (wymelgowanego w dobrym stanie) CD30MP3 przekracza 400PLN. Sadze ze lepiej juz szarpnać się na CDC40Opera (zmieniarka na 6 plytek mp3, cena okolo 800-1000 PLN) lub navi (np. CD60,70 - navi + mp3 + kolorwy wyswietlacz, cena > 2000)

Misiek38

Astro-maniak
Posty: 165
Rejestracja: 21 cze 2009, 21:09
Imię: J23
Auto: Astra H
Silnik: Z16XEP+Gaz
Lokalizacja: Wawa/Lublin
Kontakt:

#16

Nieprzeczytany post autor: Misiek38 »

graffii123 pisze:zawsze nalezy pamietac o jednym: stare radio wymeldowac a nowe zameldowac. oczywicei najlepiej to zrobic w ASO (koszt okolo 150PLN), lub wymieniac komplet RADIO+WYSWIETLACZ (+ewentualnie modół BT).

Czy sie opłaca? koszt radia (wymelgowanego w dobrym stanie) CD30MP3 przekracza 400PLN. Sadze ze lepiej juz szarpnać się na CDC40Opera (zmieniarka na 6 plytek mp3, cena okolo 800-1000 PLN) lub navi (np. CD60,70 - navi + mp3 + kolorwy wyswietlacz, cena > 2000)
Skąd te ceny???? CDC40Opera - na allegr ostatnio widziałem 400zł wprawdzie nie wylogowane. CD70Navi - 1000zł. Nawet DVD100 jest za 999.

Awatar użytkownika
graffii123

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 04 sie 2009, 22:53
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#17

Nieprzeczytany post autor: graffii123 »

Wlasnie wymieniam CDC40Opera na navi. wiec jesli ktoś chce to mogę odsprzedac - oczwyiscie wymeldowane w dobrym stanie.

Keny

Astro-maniak
Posty: 72
Rejestracja: 06 maja 2007, 11:16
Imię: Paweł
Auto: Insignia B GS
Silnik: B15XFT
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#18

Nieprzeczytany post autor: Keny »

Misiek38 pisze:
graffii123 pisze:zawsze nalezy pamietac o jednym: stare radio wymeldowac a nowe zameldowac. oczywicei najlepiej to zrobic w ASO (koszt okolo 150PLN), lub wymieniac komplet RADIO+WYSWIETLACZ (+ewentualnie modół BT).

Czy sie opłaca? koszt radia (wymelgowanego w dobrym stanie) CD30MP3 przekracza 400PLN. Sadze ze lepiej juz szarpnać się na CDC40Opera (zmieniarka na 6 plytek mp3, cena okolo 800-1000 PLN) lub navi (np. CD60,70 - navi + mp3 + kolorwy wyswietlacz, cena > 2000)
Skąd te ceny???? CDC40Opera - na allegr ostatnio widziałem 400zł wprawdzie nie wylogowane. CD70Navi - 1000zł. Nawet DVD100 jest za 999.
Trzeba pamietac ze stare Opery nie maja MP3, jesli chodzi o cene cd30MP3 to sam sprzedalem kilka sztuk za 250 zł ( wylogowane) CD70 Navi to koszt okolo 550 zł wylogowane, jakość jest o wiele lepsza niz cd30 MP3, ktos pisal ze chce ywmienic tylko laser...to nic nie da, laser jest ten sam, elektronika jest inna.

gela

Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 14 wrz 2011, 14:53
Imię: Łukasz
Auto: AH H
Silnik: Z17DTH
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Opole

#19

Nieprzeczytany post autor: gela »

graffii123 pisze:Wlasnie wymieniam CDC40Opera na navi. wiec jesli ktoś chce to mogę odsprzedac - oczwyiscie wymeldowane w dobrym stanie.
Masz jeszcze tą operę i za ile?
Łukasz
Obrazek
Obrazek
www.spadochrony.org

michal187

Astro-maniak
Posty: 242
Rejestracja: 09 lis 2011, 17:56
Imię: Michał
Auto: Astra H hatchback + LPG
Silnik: Z16XER
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Żyrardów/W-wa

#20

Nieprzeczytany post autor: michal187 »

Nie chcąc zakładać nowego tematu mam nadzieję że tutaj znajdę pomoc. Sprawa rozchodzi się dokładnie o odtwarzacz CD30. Brałem pod uwagę wymianę go na CD30MP3 ale ciężko na allegro znaleźć coś konkretnego, do tego jeszcze musi być w odpowiednim kolorze. No i kolejny temat z logowaniem wylogowywaniem itd. A co sądzicie o motywie zakupu ramki łącznie z przejściówką antenową i przejściówką na zasilanie (się to chyba iso nazywa nie pamiętam) pod radio 1DIN. Za taką kwotę 400 zł spokojnie kupię Pioneera przyzwoitego no i zyskam miejsce np na dokumenty pod radiem (wiadomo że AH nie jest bogato wyposażona w schowki). Kompletna ramka z przejściówkami jest do kupienia na allegro za ok 55 PLN. I tu moje pytanie czy ktoś próbował wykonać coś takiego ? Jak będzie się przedstawiała sprawa z opcją TEST MODE która aktualnie działa po przytrzymaniu przycisku SETTINGS czy w nowym radiu też będzie dostępna ? Proszę o opinie na temat zamiany 2din na 1din.
Piszę porpprawnie po Polskó.... staram się pisać poprawnie po Polsku.

ODPOWIEDZ